Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanahana7
12. máj 2012

@ivett taktiez velmi pekne dakujem za cas a ochotu 😵 naozaj..spominam si ze aj v minulosti si mi hned poradila aj ked sem nechodim..len ked nieco potrebujem 😔

hanahana7
12. máj 2012

@straw dakujem 😉

hanahana7
12. máj 2012

@face pekna je ta podlozka..praveze sa mi dokonca paci ze z tej tvojej vykukuje biele beecko..je to velmi svieze a take odlahcene-nez keby bola ta podlozka -ten starsi tvar 😎 😵

hanahana7
12. máj 2012

i ked mozno ten starsi tvar lepsie drzal na sedadle 😔 och..no co uz..aj tak by som nezohnala starsi typ podlozky vo farbe kt.budem chcet..budem musiet kupit ten novy typ

marulka83
12. máj 2012

@hanahana7 uf,dobre obrazky. Len nerozumiem tej strieske. To sa navlecie na strechu? Planujem kupit bee,tak si citam vase postrehy.

marulka83
12. máj 2012

@evuliki urcite by som v zime vyuzila quinny. Plabujm kupit bee,malinka ma 7 mesiacov. Hlavne kvoli ceztovaniu,lebo zijeme v zahraici.

face
13. máj 2012

@hanahana7 díky 🙂 měla jsem loni i tu starší verzi v sand barvě, seděla taky pěkně, ale ten novější typ sedí lépe díky tomu, že se dá připnout za ty čudlíky nahoře. na té fotce co jsem dávala mám zádovou opěrku úplně dole, tak je ta podložka delší, ale když se záda vytáhnou na max., tak sedí i na délku akorát 🙂

klariks
13. máj 2012

Holky, kamarádka by chtěla v nejbližší době pořídit set missoni - nový z UK, ale nepotřebuje tu dečku...nechcete se některá přidat k objednávce a vzít si tu dečku? Do 3 tydnu by to bylo v CR...kdyztak prosim piste do IP.

lilla244
13. máj 2012

@klariks ahoj kolko by chcela za tu deku?
dakujem

klariks
13. máj 2012

napisu do IP

elelel
13. máj 2012

@hanahana7 ahoj, mam doma obidve podlizky, aj starsiu aj novsiu a podla mna je starsia neporovnatelne lepsia. Nova sedi otrasne, hore skaredo precnieva cez opierku (na sirku) a v dolnej casti zas naopak, material je tiez zly a navyse nie je obojstranna ako bol ten starsi model. Podla mna nestoji za tie peniaze... Ak by si niekde vedela zohnat este ten starsi model, daj mi prosim vediet.Ja som sa uz hladala, ale neuspesne.Dik 🙂

kilian
14. máj 2012

Bola som si obzriet v obchode ten novy Typ podlozky a @elelel ma pravdu.material uplne iny a o tej forme ani nehovorim.

ivett
14. máj 2012

holky já teď hodlám tu svou podložku prát a koukám, že je sice oboustranná, ale z každé strany matroš trochu jiný, nevíte proč a jeslti je k něčemu každý ten matroš určený jinak? nebo je to jedno? mám ten předchozí model..

kilian
14. máj 2012

@ivett jedna strana je na horuce dni-myslim ta jemnejsia.ale nie som si ista.no pozrela som,ta jemnejsia je na horucavy a ta drsnejsia normalne tepla.😉
Tak je to napisane.

silviatt
14. máj 2012

@kilian Ahoj. Prosim ta, v ktorom obchode maju tie podlozky k odberu? A farby nevies ake maju? Dakujem

kilian
14. máj 2012

@silviatt kde som ja bola mali len ciernu.v rakusku.

silviatt
14. máj 2012

@kilian dakujem. Rozmyslam, ze kupim ciernu. Budem musiet vybehnut k dohnalovi alebo Baby One. Dakujem🙂

hanahana7
14. máj 2012

@elelel jeej dakujem moc za dobru info..toto som potrebovala vediet ze ci naozaj to tak prekaza..och..no to su ale blbci v tom bgb ☹ nechapem :((( jasne..a aku farbu mas zaujem? ja oranzovu a mozno bielu(off w.)

dara29
14. máj 2012

Prosím Vás nepredáva niekto málo používanú podložku - starší typ do bee+ Off white? Dakujem

hanahana7
14. máj 2012

@elelel veru veru..po starych niet ani slychu..len cervenu sem tam najdem,..ale tu asi nechces..

hanahana7
14. máj 2012

ahoj, predajte mi niekto tu staru podlozku na bee..bieeeeluuu. 😅 😀 😉 😅

face
15. máj 2012

@hanahana7 je na čekém mmb 🙂 bílá i žlutá 🙂

cicushka
autor
15. máj 2012

Prosim Vas, uz mi nemusite odpovedat na moju otazku ohladom tohto kocika. Je 5 rokov stara!!!!

kristi
15. máj 2012

@cicushka si myslim, ze uz davno neodpovidaji tobe!!!!! 335 stran?

kilian
15. máj 2012

@cicushka ale vsak nikto neodpoveda tebe.

cicushka
autor
15. máj 2012

@kilian chodia mi sukromne spravy na tuto temu.

ela19
15. máj 2012

Baby, ktoré by ste chceli starý typ podložky do bee+, kamoska z UK mi vie poslat ešte posledné kusy v tychto farbach, zatial este sú, ale neviem dokedy, ja chcem ciernu, tak kto by mal zaujem, nech pise do IP

kristi
15. máj 2012

@cicushka to si vymazes v nastaveni sveho uctu

hanahana7
15. máj 2012

@face sa maaaaaaaas 😉 😝 😀 😀