Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kristynakubecova
6. máj 2013

🙂 Pardon na sand na bugaboo bee plus

wanilla147
7. máj 2013

@all baby, fusak cocoon mi do akej teploty/zimy bude stacit? viete povedat z vlastnych skusenosti pls? neviem, ci nemam dokupit este nejaky z ovcieho runa.. 😖

jessey
7. máj 2013

Babule nik mi neporadi?Kde vo Viedni kupim bgb cam denim?

zuzana_muller
7. máj 2013

@jessey ja vo Viedni viem len o Dohnal obchode- je to na Kartnerstrasse. Neviemmci tam maju denim k odberu, ale viem ze BGB tam predavaju aj ich tam maju vystavene, ale ci je k odberu ihned nejaky to neviem...

stephanie
7. máj 2013

ahoj holky, může mi některá z Vás poradit, kde bych mohla koupit sluneční stříšku na Cameleona - modrou nebo zelenou? Nikde ji nemají skladem...(mohla by být i použitá)...předem děkuji za odpověď 😉

jessey
7. máj 2013

@zuzana_muller a keby som ta moc poprosila nevedela by si mi tam zavolat? lebo ja po nemecky neviem☹

zuzana_muller
7. máj 2013

@jessey no kludne, ale ani ja neviem nemecky, takze by som sa asi nedozvedela nic viac ako ty. Skus im napisat maiĺ anglicky alebo zavolat po anglicky...

kilian
8. máj 2013

@jessey babyone v scs maju denim hned k odberu(ked ho uz nepredali)

stephanie
8. máj 2013

@jessey ...jestli můžu radit, určitě tam předem zavolej, nebo napiš...mají tam většinou vystaveny jen 2 ks Bugaboo, max. 3, jinak je to na objednávku, takže než tam pojedeš tak si to pozjišťuj a popř. předem objednej...Jinak mají také Bugaboo a doplňky k němu také v Kika...

hannyss
8. máj 2013

Prosím majitelky Bugaboo Cameleon, jak jste s ním spokojeni? pročetla jsem x diskuzí a pořád váhám 🙂 Líbí se mi na kočárku váha a skladnost... Jak je to s kočárkem při jízdě, n"nerachtá" moc v nerovném terénu? Myslím dlažební kostky, štěrková cesta, polní cesta - projede se s ním dobře? Sem tam lesní cesta... Není v něm miminko moc "vytřepané"? 🙂 jak je to s odpružením u tohoto kočárku? Koupila bych jej starší, v jakém stavu jsou tyto kočárky po 2 letech užívání? Váhám mezi cameleonem a mutsy urban rider, ale ten je těžký a ne tak skladný... Děkuji moc 🙂

silviatt
8. máj 2013

@jessey ja som tam vzdy napisala a do troch dni mi dali odpoved, ci maju skladom. Radsej napis.

silviatt
8. máj 2013

@jessey ja tam idem pisat ohladom strechy, tak sa ti mozem opytat.

jessey
8. máj 2013

Tak este sa tak spytam je nejaka stranka kde sa da objednat bugaboo a poslu mi na sk? ale rakuska alebo nemecka.

silviatt
8. máj 2013

@jessey ja som bee objednavala z mybabyshop.de a do 5dni bol doma. Postovne sa neplatilo a maju velky vyber.

jessey
8. máj 2013

@silviatt apostovne?

stephanie
8. máj 2013

....holky, umíte mi prosím některá z Vás poradit, kde bych sehnala tu sluneční stříšku na Cam - modrou nebo zelenou? Nikde ji nemají v nabídce,,,,díky mooooc

jessey
8. máj 2013

@silviatt aha uz vidim ze sa neplatilo
idem pozriet. moc dakujem

kristynakubecova
8. máj 2013

@hannyss Ja jsem velkou fanynkou bugaboo takze nevim jestli jsem nestranna 😉 .Kazdopadne jsem vystridala uz vsechny zname znacky kocaru a bugaboo at uz bee nabo cameleon je nejlepsi, mutsy je tezkotonazni neskladny kocar, co ma mezi sedatkem a operkou takovou strasnou mezeru, musi to tlacit mimi.Ja mela tricvrte roku pouzivany cameleon a byl super, jako novy, 2 roky stary bych asi nebrala, snazila bych se sehnat stari max rok.Ale jsou to drzaky funkcne bude ok urcite i 2 roky stary ale nevim jak po esteticke strance. Ale cameleon nerachta, mimi rozhodne neni natresene a snad jako jedinny kocar ma nastaveni odpruzeni prednich kol podle vahy ditete.Je to milacek 🙂 .No snad jsem pomohla.

zuzana_muller
8. máj 2013

@jessey ja som uz velakrat objednavala z mybabyshop.de - mozem odporucit! Postovne neplatis a dodavka je naozaj do 5dni.

zuzana_muller
8. máj 2013

@hannyss
@kristynakubecova uplne suhlasim s Kristynou! Odpruzenie lepsie ako BGB som ja nevidela (teda okrem tych starych klasickych Inglesina a podobne). Dietatko je tam uplne v pohodli, ziadne otrasy. Co sa tyka komfortu pre dieta -hlavne male-je podla urcite lepsi cameleon. Kludne aj do lesa aj po nerovnej ceste- bez problemov!!!! Tiez som vyskusala viac kociarov a nedam na BGB dopustit - ale asi tiez nie som nestranna 🙂 uz sme boli aj na bee plus v lese a zvladol to s prehladom - ale tam je to odpruzenie predsa len trosku mensie ako na Cam. Myslim ze stary je v pohode, rocny je ako novy a myslim ze aj dvojrocny sa da zohnat v dobrom stave, ale to by som si sla omrknut osobne. BGB ma aj perfektny customer service, staci ze napises ze nieco nefunguje, posles im video a ak je v zaruke poslu Ti novu suciastku. V tomto su podla mna bezkonkurencni!!!! A ked nahodou zistia ze nieco sa kazi viacerym zakaznikom, tak menia tieto casti vsetkym bez rozdielu - staci sa zaregistrovat cez stranku s cislom kociara a poslu Ti na ich naklady v takomto "hromadnom" pripade novu sucistku - mne uz takto prisli nove kolesa na plusko (lebo v mojej serii vybrovali) aj nove madlo na cam aj na cam3-tiez zistili nejaku drobnu nedokonalost.

hranolka22
8. máj 2013

Ahojte bgb maniačky 😀
prosím poraĎte,zvažujem pre syna kúpu bgb bee,nie plusko. má 8,5 mesiaca-nebude mu to ešte veľké? teraz mám cameleona a urbo od mamas and papas,ale chcem zmenu-potrebujem čo najľahší kočík lebo nosím do schodov a po bee poškuľujem už dlho 😎
bude vhodný pre neho? Ďakujem za odpovede 😉

hannyss
8. máj 2013

@kristynakubecova
@zuzana_muller

Děkuji moc! 🙂 A je velký rozdíl v Cam 1 a 2 a 3? Ty starší budou nejspíš 2. generace... Určitě bych si jej vyzvedla osobně a většinou jsem narazila na inzeráty, kde podle fotek vypadalo, že si maminky tyto kočárky opečovávají 🙂 Málokdo jej prodává po roce užívání... Četla jsem, že se ty přední kolečka rychle ojedou, ale zase si myslím, že není problém objednát nová. Servis mají jen v Praze? Nový mi doma neprojde na 100% ☹ a tento kočárek je můj velký sen 🙂

kristynakubecova
8. máj 2013

Tak prvni generaci urcitenekupuj,bud druou nebo treti.Prvni mela vysouvani rukojeti uplne na prd a hrozne se skrabal ram pri skladani.Ted jsem videla na mimibazaru novej 3 all blak za 18500 to mi prijde fantasticke a druha generace sla dolu cenove takze pekny sezenes kolem 10000,to uz docela jde. 🙂 ale jsou kolem roku a pul jezdene.

zuzana_muller
8. máj 2013

@hannyss cam 1 som nemala, medzi 2 a 3 je rozdiel, podla mna je 3 uplne super, ale aj 2 je super -ked nebudes mat 3 tak rozdiel nezistis 🙂))) hlavne ide o skladanie (pri 3 rozlozis 1 rukou, pri 2 nie!) a madlo je otacacie pri 3 - to su najzakladnejsie rozdiely. Zhrniem to, cam2 mal male chybycky krasy, ktore uz cam 3 nema 🙂 ale myslim ze sa da zohnat v pohode na bazare aj novsi ako rok-treba pockat, niektore mamicky-maniacky 🙂 (ako ja napriklad) predavaju aj 5 mesacne (uz som videla aj 3 mesacny) a su uplne ako nove, len preto lebo vyjde novy model alebo nejaka limitka 🙂 Len vtedy sa aj ta cena priblizuje novemu, lebo BGB si celkom drzi cenu. ´

zuzana_muller
8. máj 2013

@hannyss podla mna tie predne kolieska neni nic hrozne. Urcite ich netreba menit po roku, to urcite nie! A ta cena co pisala Kristy a je naozaj super.

veronique.ba
8. máj 2013

@hranolka22 Určite bude vhodný 🙂 Moja malá má teraz 7,5 mesiaca. V Bee ju vozím od narodenia, keď potrebujem vybehnúť niekam s autom. Teraz keď sedí, tak som si dokúpila madlo, lebo malá je nerada pripútaná a maličká je spokojná 😉

lencuskac
9. máj 2013

Tak uz je buffik doma a po prvej prechadzke musim povedat ze je fakt supeeer. 😀

kalista
9. máj 2013

Ak by ste sa chceli rozlucit s off white alebo light green strechou na Bee+ tak mi pisnite. Dik

kristynakubecova
9. máj 2013

Teda vypada dobre, a ta strecha je fantasticka🙂, ja mit malou mladsi taky bych do nej jeste sla ale je ji 15 mesicu tak uz na to prdim.Holky striska sand na bee + fakt nic??? No kdyby jste nektera prodavala hned mi pisnete😉. Dekuju moooc. 🙂

nienna
9. máj 2013

@lencuskac krásny je 🙂 a fotka s vaničkou nebude ? 😎