Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
16. nov 2009

Ahojte,ja už som predala moj kočík,takže musím teraz urýchlene zohnat B.Bee,lebo sme bez povozu.
Pôjdem pre neho asi do Brna.Ešte rozmýšľam nad farbou,lebo žltý a čierny nemajú na sklade-čak.doba 3 mes.
Duplicka,kde ho majú za 420?

juju
16. nov 2009

baby ja som akurat volala s mojou kolegynou, ktora kupila pred 4 mesiacmi tento kocik kvoli skvelym odporucaniam a hovorila, ze ak by mala este raz zainvestovat tolko penazi, da o trochu viac a kupi concord. Nepytala som sa jej na detaily, len posuvam dalej nazor mamicky

duplicka
16. nov 2009

no ja mam concord neo a zvazujem predsa bugaboo bee, hmmm tak skoda juju, ze nevies preco, teda negativa,hmmm

duplicka
16. nov 2009

kde ho maju, mas v poste🙂

albireo
17. nov 2009

ad juju: no, toto mi pride nazor ako v duchu"jedna pani povedala".jasne, ze kazdy z nas ma od kocika ine ocakavania, ale ked vyplacnem za kocik viac ako 400euro, tak ho do kelu najprv odskusam a nebudem si kupovat macku vo vreci len preto,ze nikto iny v meste taky kocik nema. nehovorim, ze je to pripad tvojej kolegyne, ved ako pises, nepytala si sa jej na detaily.
Ako potencialnu nevyhodu by som videla,ze je to mestsky kocik vymysleny na ulahcenie zivota rodicov. Do snehu,strku a pod. by som ho tiez netahala. Zakony klasickej fyziky nepustia...
niekto sa tu pytal,ci sa tam vlezie aj vacsie dieta. Ano, skusali sme tam posadit 2.5 rocneho synovca. Vacsie dieta tam vlezie. Miesta tam bude mat menej ako v plnohodnotnom sportovom kociku ako je napr. teutonia.
ja mam Bee takmer vyhradne na cestovanie a musim povedat,ze v tomto smere je jednotka. Zmesti sa do batozinoveho priestoru akehokolvek auta- a zaroven tam zostane miesto pre batozinu. Konstrukcia je odolna, zatial odolala zaobchadzaniu na letiskach bez odierok. a je lahky, co clovek oceni, ak ma tahat kocik aj s dietatom sam do MHD.
myslim,ze niektore dievcata nakupovali Bee alebo Cameleona cez holandske stranky babytrader.eu. Ja som od nich kupovala fusak, so sluzbami som bola spokojna.

martinano
17. nov 2009

anka vazi necelych 8kg a zmeriam ti ho hodim ti to do ip

kristiesk
17. nov 2009

ja som si objednávala cez babytrader , a kočík som mala doma pred dverami tri dni po zaplatení 🙂) ..naozaj majú super služby... písala som im anglicky, trošičku skomolene, ale dá sa s nimi výborne komunikovať :O)

anka.
17. nov 2009

martiano_já jsem myslela kolik váží a měří vaše dítě a ne ten kočárek 😀 no, bee každopádně nekoupíme (i když se mi trašně líbí!!!) ale zkoušela jsem ho několikrát v obchodě a můj syn se tam prostě nevejde, teda vejde ale místo nemá kolem sebe žádný a to je spíš menší na svůj věk (19 měsíců, 10 kg) no, škoda anka.

martinano
17. nov 2009

anka asi som si to zle precitala maly ma 11,5kg a 87cm, o necely mesiac ma dva roky, uz sa vozime vo fusaku,kedze je u nas uz zima(zahranicie), aj sneh sme mali tento tyzden,aj to sme presli v pohode.nema okolo seba miesto to je pravda,ale je spokojny a spava v nom a vyhovuje aj mne maximalne

mic.ko
18. nov 2009

andrea, kde v Brně se dá Bee vidět a vyzkoušet?

duplicka
18. nov 2009

mozte mi prosim niektora zmerat beecko , teda zaujima ma sirka sedacky pod ritkou a dlzka opierky-chrbtova cast🙂 dakuujeeem, pripadne do akej vysky ma hlavku dietatko a neobtiera sa o striesku.

andrea999
19. nov 2009

mic.ko, máš IP.

annerri
19. nov 2009

mic.ko, já jsem viděla Bee i Cameleona v Brně v Babyparku 😉

saudi
19. nov 2009

maju tam aj tu limitovanu verziu s ciernym podvozkom

duplicka
20. nov 2009

ahojte, chcem sa len spytat na bee je madlo chicco multiway? kde sa nasunie, resp. mozte mi ho niekto odfotit ako to je osadene,dakuujem

saudi
24. nov 2009
duplicka
24. nov 2009

jasne, uz som to spatne nasla,ale dakujem🙂, mne uz dnes prislo bee je krasny a lahunky, len sme ho velmi neotestovali lebo von strasne fukal vietor a plastenku som nechala doma ☹ , tak sa malemu nasa prva jazda az tak nepacila ☹

duplicka
24. nov 2009

este dotaz,nemate niekto slovensky alebo cesky navod?

martinano
24. nov 2009

duplicka poslala som ti mail,ale sa mi to vratilo skusim este raz

duplicka
25. nov 2009

ok posielam

tynushqa
28. nov 2009

Ahojte,
neviete mi povedat aky je rozdiel medzi BGB Frog, gecko a chameleon?
A ci BGB bee je aj nejako odpruzene? a ci je mozne ho niekde na Slovensku vidiet na zivo?
Dakujem

andrea999
29. nov 2009

Tynushqa,BGB Bee má predné kolieska otočné a odpružené,sú gumové a plnené penou.Na Slovensku ho mali v Pre deti,ale už sa tam nedá objednať.Vidieť ho môžeš asi najbližšie V Brne v Babyparku,nemáš to ďaleko.Aj ja ho mám odtiaľ.

silviatt
30. nov 2009

Tynushqua, medzi kocikmi nejaky velky rozdiel nie je. Gecko nema madlo, je nizsi ako frog a cameleon a uz sa vyraba iba cameleon. Samozrejme najlepsi z nich je cameleon. Ja som mala gecko, bola som maximalne spokojna, ale pri druhom budem urcite uvazovat o cameleone. Daju sa tam super kombinovat farby a ked ti nahodou vyprasivie farba zo slnka, kupis novy potah a je. To sa na gecku nedalo, musela som dat na mesiac reklamovat kocik ☹ Kamoska teraz kupila Cameleon, tu limitovana ediciu Red a je kraaaaaasny. Na slovensku ho maju pre deti, ale ako pisala andrea999 tak ti ho uz neobjednaju.

lucia.298
30. nov 2009

silviatt: prosím ta, kde kupila kamaratka tu limitovanu ediciu? ja idem zajtra do SCS do viedne, tak dufam že tam bugaboo bude, v pre deti maju asi 3kusy a farby ktore sa mi ani nepačia

ellysa
30. nov 2009

lucia.298 tak daj potomvedieť, aké mali tam a akú majú cenu, my sa ho tiež chystáme ísť kúpiť asi do SCS, ale ešte máme čas. Inak teraz je akcia aj na babytrader.eu

lucia.298
30. nov 2009

jasne dam vedieť 🙂 mne sa velmi páči kombinacia, strieborno-čierna, silver bugaboo cameleon, len neviem či sa da zohnať ☹

tynushqa
30. nov 2009

Ahojte,
nasla som zaujimave video na bee 😉

https://www.youtube.com/watch?v=pUjUFpkecXk
lucia.298
1. dec 2009

ellysa, tak prave sme prišli z rakuska, najprv som bugaboo pozerala v nabytku XXL LUTZ, mali tam cameleon hlboky v denime stal 999 eur (bez sportovej časti), a akože akcia bola na všetky ostatne farby, v športovom prevedení s podvozkom za 799 eur + hlboka vanička niečo malo cez 100 eur, predne kolieska na zimu okolo 80eur, daju sa objednať s tym že čakacia doba je cca 10týždnov...bola som aj priamo v SCS v tom velkom kočíkovom obchode BABY ONE, tam som si až tak ceny nevšimla, ale tam bola ta hlboka denim vanička s podvozkom za niečo cez 900eur.

ellysa
1. dec 2009

luci dík za info a vy ste si vybrali?

annerri
1. dec 2009

Ahoj holky, a byly jste se kouknout v Brně v Babyparku? tam jsem viděla cameleona v kompletu, toho nového denim red za 23 990 korun. Mají ho i na stránkách.