Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

durica
10. júl 2008

Poradi mi niekto,kde si mam kupit najlacnejsie Bugaboo bee?

cicushka
autor
10. júl 2008

kalista)ahaaa..uz chaaaaapem 😀 😀 😀

bola som dnes doma a ziaden oznam v schranke este nebol..tak zatial sa vozime v starom ☹

durica) najlacnejsie jednoznacne v USA.

kalista
11. júl 2008

jaaaj cicushka uz si nedockava 😖 coooo 😅

bihan
11. júl 2008

Cicushka, ty si objednávala z USA? A čo clo a DPH?
Už som celkom aj nalomená predať starý a vrhnúť sa do Bee-čka 😀

cicushka
autor
11. júl 2008

kalista) nooo to som... 😀 😀

bihan) no to si k tomu musis priratat. najprv clo z ceny je 10% a potom este 19% z ceny plus clo. A nezabudni, ze aj postovne sa rata do ceny.

Alebo..si to vies dat doviezt aj bez cla
😎 😎

bihan
11. júl 2008

Veď práve preto som sa pýtala, lebo z USA objednávam pomerne často, takže to poznám 😀 (naposledy som čakala na balíček 2 mesiace 🙄)

Juj, som zvedavá na tvoje referencie 😵

kalista
11. júl 2008

bihan Bee-cko je suuuper 😎 a najlepsie, ze v BA ich az tak moc neni a v tom nasom maliiilililinkom parciku do ktoreho chodime su uz 3 😒 ...hm

cicushka
autor
11. júl 2008

kalista) tak mozno od teba okukali..a do ktoreho parciku chodite?
ja som videla nazivo vonku dva krat..jeden cerveny na strkovci a druhy v Auparku s letnou striebornou striesko a lezalo tam malinkate miminko. 🙂

ale inac v Predeti, ked som sa dotazovala na ten ruzovy, i povedali, ze co objednali asi 10, tak vsetko hned predali.

ella1
12. júl 2008

caute.baby ja som myslela,že ked si kúpim camelon,tak že to vydrží a nebudem musieť meniť za bee napr.
alebo nie?

inak sa mi moc bee nepáčil,ale už sa začínam namotávať 😀

bejby29
12. júl 2008

Kocky, chcem sa spytat, ci mate na to Bee aj to breezy sun canopy a sunshade? Da sa to niekde objednat? Ja to zhanam vo Viedni uz dva tyzdne a nikde to nemaju ☹ Ze az o mesiac..

cicushka
autor
12. júl 2008

bejby) ja osobne nedokupujem letnu striesku. ale tu ju kupis http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo/Bugaboo-B... ...a dojte ti velm rychlo..mne osobne dosla prenosna taska na kocik tusi za 5 dni.

stranku nasla calista 😉

ella1)aj ja som si myslela, ze vydrzim s jednym...ale nevydrzala. 😀

cicushka
autor
12. júl 2008
slavica2
12. júl 2008

ahojte babenky, kupili sme bugaboo cameleon 🙂 babo cakame koncom augusta, chcem sa opytat, maju dobre fusaky bugaboo? zmestia sa aj do hlbokej aj do sportovej casti? nasla som ich tiez tu
http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo/Bugaboo-F...
mate s nimi skusenosti?

bejby29
12. júl 2008

dik cicus, uz som objednala 😉

kalista
12. júl 2008

bejby29) ja mam letnu strieksu a nejak moc to nevyuzivam a to len preto lebo mala neznasa striesku...zvedavec 😀

slavica2) fusak sa ti zmesti aj aj, ale ja som don pouzivala este origos kozeny lebo BGB je na moj vkus tenky.

cicushka) my chodime najviac ku OD Buducnost (Ruzinov) -maly tam ma skolku, ked sa zadari tak do sadu J.K.-to sa z toho veeeeelmi vytesujem, ale vacsinou je to cez vikend. este na strkovec, ale to len s tatom. tam ked sa Kubi rozbehne nemam sancu ho ustriehnut a s tatinom je to vacsia istota :o)
ten cerveny ma baba z toho parku, ale my tam mame aj 6 chameleonov!!!

ella1) kocik ti vydrzi v pohode, ale ked sa neda odolat 😖

saudi
12. júl 2008

kalista - pisez, ze origos kozeny - to myslis aky fusak? od BGB? dik

kalista
12. júl 2008

jaaaaj trochu som to pomotala....nie....kozeny 😉

saudi
12. júl 2008

jaj, tak nejaky iny 🙂 a akej znacky? lebo mne sa ten origos zda tiez tenky, ked nie je k sportovemu kociku ziadny nanoznik

kalista
12. júl 2008

ja mam KAISER

bejby29
12. júl 2008

Kalista, no ja ho vyuzijem lebo byvame aj na juhu v Spanielsku a tam su aj 40-tky horucavy.. Chystam sa tam v septembri na dlhsiu dobu, inak by som ho nekupovala.. Moja mala ma len 2 mesiace tak este nie je taka zvedavka..

cicushka
autor
13. júl 2008

bejby) ja som mala a teda aj mam ku quinny tento: http://www.babytrader.eu/shop/Lodger-Bunker-Fra...
Kupovala som ho v Pre deti.
Je super, lebo ma dve casti a ked uz nie je velka zima, vnutorna cast sa vyberie. Je to taky prijemny teplucky a makkucky material.

bejby29
13. júl 2008

cicush, ten je super, take nieco objednam malej na zimu. Ja som vcera objednala aj tento http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Bee-Footm... footmuff v ciernej..
Inak, ja mam zlty Bee ale ako pritahuje musky, to je hroza 😝

cicushka
autor
13. júl 2008

bejby) presne to sme tu riesili asi stranu dozadu...ze zlty musi strasne pritahovat musky. Ja mam teraz oranzovy a to je tiez hrozne. 😒

bejby29
13. júl 2008

Ale co uz narobim, uz by som nemenila.. 😉 Som s nim velmi spokojna..

kalista
13. júl 2008

cicushka) aj ja som chcela malej kupiut tento "fusak", ale uz v nom bola len tak tak 😒
bejby) zlty je super, mas v nom aj tu vlozku pre mimi? ako si s nou spokojna?-ak mas. daj nejake fotenky do albumu pokukame 😀

bejby29
13. júl 2008

Aku vlozku?? Myslis ten baby coccoon? Teraz tam mam ten coccoon. Fotky urobim zajtra a poslem

kalista
13. júl 2008

tesim sa 🙂

bejby29
14. júl 2008

kalista, uz som ti ho nafotila

kalista
14. júl 2008

jeeej malinkej je sa tam hajuskaaaaa 🙂 super to vyzera. ja mam tiez bee cierny, ale ked sa bude dat kupit strieska tak hned kupim zltu.

bejby29
14. júl 2008

ja by som zas na zimu chcela ciernu, ale to bude az za rok, lebo na zimu teraz chcem este pouzivat iny kocik s vanickou.. Inak, velmi sa mi paci ten footmuff co mas s imitaciou kravy, je to od Bugaboo?