Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

cicushka
autor
16. okt 2008

a vcom je zly ten do pushbugs?

sue13
17. okt 2008

Ahojte 🙂 To je naozaj perfektny napad dat si tie potahy usit 😉 Klobuk dolu pred Vami. 🙂
A z akych materialov to mate???
Je ten bugaboo fusak naozaj taky super ked ma taku "super cenu"???? 😕
Ja budem mat cameleona v stredu doma uz konecne, neviem sa dockat a s tym isto budem mat viac a viac otazok na Vas 🙂
Este ze je konik, vela veci sa tu clovek podozveda..... 😵

kalista
17. okt 2008

cicushka) Heather je velmi mila, ale strasne dlho to trvalo a keby som mala taku latku tak si to aj ja tak usijem. tak smejdacky usite 😒

tucika
17. okt 2008

Caute bgb-acky,
kedy ste svojim ratolestiam vymenili vanicku za sportak? Alice ma uz pol roka, ale este stale sa mi v pohodicke zmesti do vanicky, na zimu sa mi moc nechce menit na sportak, predsa len sa mi zda, ze v hlbokom je viac chranena pred zimou. Co vy na to?

jeana
17. okt 2008

tucika, ja zacinam mat obavy uz teraz, ze kedy vymenime..
nas drobcek je velky dlhanik po nas oboch, a ked bude aj vo fusaku atd tak neviem do kedy to vo vanicke vydrzime 😅

cicushka
autor
17. okt 2008

tucika) ak ti tam lezi, tak ju nechaj v klude tam...ale ked zacne sedkat a byt zvedava, bude chciet kukat okolo seba a nie lezat kukat do striesky ..alicka ti sama povie, kedy vymenit. ;-

kalista
17. okt 2008

tucikqa ja by som to tiez nesilila. kym je vo vanicke spokojna tak to neries. ja som tiez Leusku nechala vo vanicke az kym jej z nej nohy netrcali. 😀

slavica2
17. okt 2008

ahoj kalista, som si vsimla, ze si zmenila cameleoon sa bee, ak sa mozem spytat preco? nie je dobra sportova cast cameleona? som citala, ze sportova cast by mala vydrzat do troch rokov. 🙂

silviatt
18. okt 2008

Caute baby.
Chcem sa vas opytat, ci na bee je iny fusak ako na cameleona? Chcem teraz predat v celej vybave gecko a chcem kupit bee. Kde ste ho kupovali? A cena sa este drzi na 499,-Eur? Dakujem za odpoved 🙂

cicushka
autor
18. okt 2008

calista,ivka) nejak zacali pribudat tie striesky..aj tato je celkom pekna nie? http://cgi.ebay.com/Custom-Bugaboo-Bee-Canopy_W...

kalista
18. okt 2008

cicushka_ ta je super aj ja som na nu davnejsie pozerala 🙂

slavica 2 ja som cameleona menila lebo som chcela zmenu, ale uz sme zasa pri cameleone 😎 . a do Bee sa da dat v pohode fusak z cameleona, ale podla mna nebude v nom babenku dobre ked by spinkalo kedze je ta sedacka ina. ja som to skusala a idem si kupit fusak ku Bee ked ho nepredam. lebo uz aj nad tym som premyslala. a cameleon v pohode vydrzi aj do 4. to mam odskusane.

ivka22
18. okt 2008

Cicush, ta je krasna...mat tak babu, tak ju beriem...ale Sebastian by s takou strieskou vyzeral dost divne 😒 😀

sue13
21. okt 2008

Baby prosim Vas ku cameleonu treba dokupovat nejaky nanoznik?????? 😕

A je pravda ze sa tam iny fusak neda pripevnit?????

Dakujem za rychle odpovede.... 🙂

slavica2
21. okt 2008

kalista a co myslis odkedy mozem dat malinku do sportovej casti? uz teraz ked nahnem hlboku cast, tak tak sa rada pozera okolo 🙂

sue to by aj mna zaujimalo 🙂 teraz v hlbokej casti mam taky klasicky fusa, ale neviem ako je to v sportovej casti.

baby neviete mi prosim poradit nejaky netovy obchode, kde kupi za dobru cenu riflovu striezku na cameleona?

cicushka
autor
21. okt 2008

kalista, ivka) nieco chlapcenske tento krat: http://cgi.ebay.com/Custom-Bugaboo-Bee-Canopy-D...

slavica) ak sa dobre pamatam,kalista mala riflove potahy na predaj...alebo sa mylim?

slavica2
22. okt 2008

fiiha, cicushka dakujem 🙂 kalista mas este tie potahy? dik za info 🙂

ivka22
22. okt 2008

Cicush, tento som uz videla, len sa mi akosi az tak nepaci.... 😒

Inak dnes som kupila fusak do BGB...nakoniec v Pre Deti...no co vam budem hovorit....ale je super 😵 hlavne, ze sa da uplne rozopnut...

cicushka
autor
22. okt 2008

ivka) tak ho nos stale so sebou, ked sa zas v tej velkej BA stretneme, aby som ti ho ocumakovala 😀

ivka22
22. okt 2008

no jasne, aj pozicam aj chces, hi hi 🙂

Vsak nemusime len tak neplanovane...daj miesto a cas a mozeme dat stretko 🙂 pri tom nasom stasti na seba, uz by sme mohli aj nieco naplanovat... 😉

cicushka
autor
22. okt 2008

ale to ja nemam stastie iba na teba...pravidelne stretavam viacero ludi, len sa nepozname..ale uz si ich pamatam.
no napisem ti IP.

ivka22
22. okt 2008

ok....idem hodit do albumu fotku s fusakom..taka nevydarena, ale aspon nieco... 😅

cicushka
autor
22. okt 2008

aha..dobre, kuknem.

jeana
22. okt 2008

ivka ty si taka dost neprehliadnutelna, zase som ta videla v auparku min tyzden alebo kedy to bolo 😀
a dnes zase nejaku cicu s denimovym cameleonom a normalne by som ju tipla na Kalistu, len neviem ci ma aj taky 😀

ivka22
22. okt 2008

Ze neprehliadnutelna... 😀 😅
Jeana, len sa treba ku mne ozvat...ja som obcas slepec, aj ked mam sosovky v ociach... 😝

tin.tinka
23. okt 2008

Ahojte 🙂 .

No kedze je kosa uz som otestovala aj ja fusak. Je fajn, len sa strasne spini. Je to z takej latky ako mikrofaza ci ako sa to vola. Ja mam cierny, neviem ci aj ine farby maju ten problem.

tin.tinka
23. okt 2008

Strasne sa nan lepi prach, vlasy........................, no a dnes som ho aj vysavala, lebo my do bytu vosiel macaci votrelec a ticho vylihoval v beecku. Cunca jedna chlpata, nech si kupi svoj kocik 😀 😀 😀

ivka22
24. okt 2008

Tinka, ja som povodne chcela cierny, no moj muz ma odhovoril, ze na ciernej bude vsetko vidno...tak som kupila khaki 🙂 no som zvedava ci nebudem nadavat aj na khaki 😨 😉
Potom poviem 🙂

tin.tinka
24. okt 2008

Ivka, uvidime 😉.

Moj maly aj tak v kociku vecne nieco chrume, takze fusak bude cisty max po vyprani. A ked sa znici tak kupim druhy, alebo vymenim za emitx.

ivka22
24. okt 2008

Ja s tym ratam, ze bude spinavy, ale cert to ber ... vsak je to len jeden fusak...!
😀 😎

cicushka
autor
24. okt 2008

tin.tinka) aj u nas sa sedenie v kociku uplaca vselijakkym jedlom 🙂)

baby a jedna otazka. Dokazem ten fusak povedzme pouzit aj v sankach? Ze si ho tam len tak polozim? Povedzme aj v takychto?
http://www.eshopbaby.cz/katalog/sanky-pro-mimin...