Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
8. júl 2013

@smale u all black je konstrukcia odolna..odolnejsia ako strieborna. ale teda, nech Vam sluzi 😉

catherine214
8. júl 2013

@smale a ako je to spravene teda na tej rucke? Ze to ide...

smale
8. júl 2013

@ifkael Buffalo se bohužel all black nevyrábí - takže tohle je zatím jediné řešení. Jinak mám Bee + all black a nijak odolnější mi ta konstrukce nepřipadá, škrábe se také...

smale
8. júl 2013

@catherine214 No já nevím, jak je to udělané, nechávala jsem to dělat profíka na polepy. Ale přikládám fotku...

ifkael
8. júl 2013

@smale mala som cam all black a konstrukcia odolnejsia ako na bee striebornom... Terazmam allblack bee a spokojnost ..viem ze all black buffalo nieje- ale urcite bude. Ako nudzove riesenie je to ofoliovanie fajn... Ale tvrdit ze je odolnejsie ako allblack konstrukcia- s tym nesuhlasim

kristynakubecova
8. júl 2013

Taky me jednou ustribrneho cama napadló, ze bychsi to nechala potahnout, ale myslim ze pak ztratis narok na zaruku kdyby neco.Takze jsem se na to vybodla.Ale proste cerne konstrukce jsou pro me 🙂 zajimavejsi.

smale
8. júl 2013

@ifkael A kdo ti tvrdí, že folie je odolnější, než all black konstrukce? Já jsem psala, že při poškození se oprava folie řeší snadněji, než oprava konstrukce. A pak jsem srovnávala stříbrnou konstrukci Buffa a all black konstrukci na Bee+...
Ani nevnímám ofoliování jako nouzové řešení, právě naopak bych řekla, že ta černá tomu kočárku prostě sluší. 😉 Ale to je samozřejmě můj názor a respektuji, že každému se líbí něco jiného. 😎

smale
8. júl 2013

@kristynakubecova Kristýnko, pokud bych potřebovala reklamovat rám kočárku (jiných dílů na reklamaci se ten polep netýká), tak se dá folie samozřejmě sundat. Je to jen pár pásků na několika místech kočáru, takže v tom by snad problém být neměl. ;)

kristynakubecova
8. júl 2013

@smale A jsou videt spoje? Me to prijde genialni reseni, jednou stribrou jednou folie.To je super.

smale
8. júl 2013

@kristynakubecova Spoje jsou právě zespodu těch trubek, takže to vidět vůbec není...leda si k tomu kleknout a detailně to zkoumat 😀

martinano
8. júl 2013

@smale velmi pekne spraveny, co viem, ta folia ide dat pekne dole a ked sa poskodi vymeni sa to, urcite jednoduchsie ako,ked zostaa poskodenie na klasika rame, super napad, vyborne riesenie

duplicka
8. júl 2013

@smale 😉 aj ja sa pridavam🙂, vyborne riesenie a cierna je krasna🙂, ak by reklamacia, krasne ide dole a moze byt ram aj zeleny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimamer
8. júl 2013

Prosim Vas, vyuzival niekto adaptery na bee plus na Maxi-Cosi sedacku? Prave dnes som si ich kupila, no nejdu mi nasadit. Pozerala som uz aj video, robim to spravne... ma niekto podobnu skusenost? Podla mna to nie su spravne adaptery, no radsej sa informujem este tu. Ak ma niekto adaptery, prosim o info, kde ste si ich kupili. Velka vdaka...

lentila.g
9. júl 2013

@mimamer áno používam ich dodnes,mám ich nakliknute aj momentálne
Ja som ich kúpila tu z Mk od jednej maminky

silviatt
9. júl 2013

Baby, ktore ste objednavali z my babyshop, prisla vam objednka do 3pracovnych dni ako napisali? Ja som vo stvrtok nieco objednala, v pondelok mi napisali, ze odoslane a dnes je uz vyse tyzdna a stale nic...

martinano
9. júl 2013

@mimamer ja sm bojednavala nove, tiez sme dost vyuzili.ak si kupovala z bazaru od niehoo pravdepodobne to boli adaptery na klasicke bee tie na bee plus nesedia

kudel13
9. júl 2013

Aojte dievcata. Prosim vas vedel by mi niekto poradit, snazim sa zohnat madlo na bugaboo bee vsade pisu ze madlo z chicco multiway by tam malo sediet ale neviem to niekde najst. Viem najst iba z chicco lietway. Mate s tym niekto skusenosti alebo viete poradit??? Dakujem vopred za akukolvek radu.

kristynakubecova
9. júl 2013

@kudel13 chicco madla strasne skrabpu konstrukci,holky tady o par stranek driv hazeli uzasny madlo od geslain swift tusim,vypadalo fantasticky a pridelavali se na tu plastovou cast na bocich.Vypadalo to vazne skvele🙂

smale
9. júl 2013

@kajuska01 Můžu se prosím zeptat - to madlo gesslein swift na Bee má uprostřed takový kloub, a ten kloub je pořád takový volný nebo se dá nějak "zacvaknout" a madlo drží rovně? Děkuji. 🙂

smale
9. júl 2013

@kudel13 Madlo Chicco multiway se už nevyrábí a to liteway prej na Bee nesedí. Já jsem to multiway měla a minulý týden jsem ho prodala a koupila právě ten gesslein swift. Gesslein se dá nasadit na tu plastovou část kočárku, ale hlavně se dá nasadit po i proti směru jízdy. Malého vozím čelem k sobě a právě to Chicco mi takto nešlo na kočár nasadit.

kajuska01
9. júl 2013

@smale madlo je super jemne ohybne nie pevne myslim stred madla nie boky kde sa upina...........u mna max spokojnost

mimamer
9. júl 2013

@martinano vdaka za odpoved. Kupila som ich v detskom obchode po objednavke presne na bee plus. Dnes som ich bola vratit, prisla som tam aj s kociarom, tak to skusili aj sami... objednali sme teraz tie druhe, ktore sa predavaju na MaxiCosi, snad uz budu sediet na plusko... Vedeli by ste mi, prosim Vas, odfotit dane adaptery? Vcera som kupila tieto: http://www.babypark.cz/adaptery-bugaboo-bee-plu..., no teraz som objednala nasledovne: http://shop.bugaboo.com/INTERSHOP/web/WFS/Bugab.... Aj ked nechapem, pri tych predchadzajucich sa pise, ze na bee plus... uvidime, vdaka vopred...

smale
9. júl 2013

@kajuska01 Děkuji, já právě nevěděla, jestli má být takové pružné, nebo se to nějak zpevní (pootočením nebo jinak).
A souhlasím, je super. 😎

kudel13
9. júl 2013

@kristynakubecova dakujem pekne za info budem hladat ;)

lentila.g
9. júl 2013
andrea999
9. júl 2013

@silviatt ja už som čakala aj 10 dní...

katja8
10. júl 2013

Ahojte dievcata, mali by ste niektora zauem o kupu novej letnej striesky na cameleona? Ja som zhanala a teraz mi poslali info z jenej predajne z Ciech, ze maju 2 k okamzitemu odberu. Mne uz prisla strieska z Nemecka, tak posuvam info dalej. Idem od nich kupovat i kocik, tak by som ich kludne zobrala, pretoze ja vzhladom na cenu nebudem platit postovne. Ak by bol zaujem, dajte mi prosim vediet... AIe inak je tam postovne 500 CSK.

silviatt
10. júl 2013

@andrea999 dik. Vcera to prislo. Este potrebujem surne breezy na bee :( tu mi neposlali

bebemaly
10. júl 2013

Dievčatá čo máte skúsenosť, veľmi by ma zaujímalo, či adaptéry na maxi cosi cabriofix na cameleona sedia aj na bgb gecko.. dakujem za pomoc! 🙂

michelle22
10. júl 2013

Poradite niekto? Mame bugaboo camaleon a tiez original fusacik. Taky ten L- kovy ci ako to nazvat 🙂 kupovali ste do hlbokej vanicky este iny fusak ci ste pouzivali tento aj do hlbokej casti? Mne pride ze je skor do tej sportovej. Vdaka za rady 😎