Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

sophiastella
29. máj 2012

ahoj ... ja ho mam a je super , nemam ziadny problem , je lahky a dokonca aj na korcule s nim chodim , kedze ma rucnu brzdu 😉 Ma 2 roky zaruku , ak sa bojis zavady ...ale cokolvek sa ti na nom pokazi - dielik v pohode kupis od kolies po striesku . Cameleon sa vola preto ,ze mozes skombinovat dve farbu uz pri kupe- vanicka cierna strieska cervena ... podla vyberu ... mozes mat ruzovu pri dievcatku a pri druhom si mozes dokupit modru ak by bol chlapcek ... xi-xi
...vrelo odporucam ...

boska79
29. máj 2012

@sophiastella korculovat s cameleonom? 😅

tucika
29. máj 2012

@sophiastella @boska79 Aj ja korculujem s cameleonom 🙂

ivett
29. máj 2012

znám holčinu co bruslí i se stokke 😀 takže proč ne...

mycats
29. máj 2012

@boska79 aj ja pozeram 😀

boska79
29. máj 2012

No tak to sa cudujem.. Ale sa nevyjadrujem :P

kilian
29. máj 2012

Ja by som urcite neriskovala a nekorculovala s cameleonom.a je to aj v papieroch jasne napisane
@boska79 ...

ivett
29. máj 2012

no, tak já bych s tím na brusle taky nejela, ale lidi zkouší a asi jim to vyhovuje 😀

bebel
29. máj 2012

@sophiastella
@tucika
aj tu v SC je dosť vyšinutých matiek, čo korčuľjú napríklad s plikom.
Ja trvám na tom, že na korčule jedine cyklovozík s brzdou. 🤐 ten je bezpečný - aj keď sa nedajbože prevráti alebo doň niekto narazí...dieťaťu sa nič nestane. 😎

mycats
29. máj 2012

@boska79 @ivett @kilian - ja by som mala stach. a pri mojich schopnostiach na korculiach by som bola prva v jarku aj s kocikom 😀

mycats
29. máj 2012

@boska79 @duplicka - baby kde si kupujete doplnky na bee-cko 🙂 boska len buduce doplnky 🙂

duplicka
29. máj 2012

@mycats
@bebel presne ako pises 🙂 🙂 🙂 🙂

duplicka
29. máj 2012

@mycats no ja mam nieco z de aj z nl , nieco aj odtial z mk, ale od kamosiek 😉 😉 😉 😉 😉 a na plusko toho vela nemam, len cervenu, ciernu a off white, cerv cocoon a tu striebornu a fusak 2x, no nakoniec nejako az az 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mycats
29. máj 2012

@duplicka - ja som teraz objednavala nieco z kociky.sk, ale oni maju nulovu ponuku. a este kocikomania.sk som nasla. nejaku peknu striesku by som chcela 😀 len ta denimova strieska stoji 70e, tu napr.

boska79
29. máj 2012

@mycats ja moc toho nechcem.. Jednu strechu uz mam doma, a uz len drziak na napoj si objednam spolu s kocikom.. Ja som leniva strechy menit..

boska79
29. máj 2012

A stale neviem ci allblack alebo denim.. Uz nech ma muz volnejsie v robote- mu ukazem obrazky nech vyberie on... Ja bych najradsej oba

mycats
29. máj 2012

@boska79 ved ja chcem nejaku novu limitku a denim a budem spokojna 😀 😀

mycats
29. máj 2012

@boska79 ja by som sla do allblack, denim si mozes dokupit 😀

boska79
30. máj 2012

@mycats len mne sa aj Obe konstrukcie luubia :D

mycats
30. máj 2012

@boska79 😀 😀 😀 tak kup allblack a ja ti predam moje strieborne a kupim si allblack 😀 😀 😀

nemsim
30. máj 2012

holky,koupila jsem si použitý bugaboo cameleon.Má černou boudičku,která je vyšisovaná od sluníčka a tak jsem si říkala,že bych ji zkusila obarvit černou barvou.Myslíte,že to půjde? Díky

deyana
30. máj 2012

@nemsim já myslím že jo, ještě se to pak nakládá do octa pro ustálení barvy.. vůbec bych se toho nebála 😉

btw. mám na prodej cameleona kdo by měl zájem, celkem to spěchá..

nemsim
30. máj 2012

@deyana já si říkám,že když se to nepovede,tak si nechám ušít novou neoriginální stříšku,ale zas mi je líto,že tam nebude ten znáček 🙂 Vyzkouším a uvidím.Díky 😉

yashmin
30. máj 2012

Baby ake je bee v zime?

ivona83
30. máj 2012

Ahoj holky! Jak jste spokojene se stinitkem na Cameleon? Cetla jsem dost rozporuplne nazory, tak by me jeste zajimaly ty vase 😅 Dekuju za odpovedi! 🙂

hanahana7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanahana7
30. máj 2012

da sa dohodnut este 😀 nedaju sa mazat prispevky 😝 😀 😀

domigb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janocka
30. máj 2012

Nasla som vystuze do striesky na bee+ za super cenu - v prepocte to vychadza na cca 5 € 😲 lenze problem je, ze neshipuju na SK☹
Ak by si to ale niekto vedel dopravit, tak mozno sa vam to zide http://www.bugababy.se/lang-en/bee-reservdelar/...

hanahana7
30. máj 2012

ahoj ahoj, baby kt.chodite lietadlom, ako balite bee? je aj ina moznost ako kupit tu origos tasku na bee? je nejaka ina a lacnejsia-nejaky fejk? 😀 dakujem