Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

straw
26. máj 2011

kupila som od hviezda22 tu na modrom konikovi

straw
26. máj 2011

fotky otocene u mna v albume 😀

mici111
26. máj 2011

@straw krasny, krasny, krasny 😵 😵 😵 😵 inak, ked to mas uchytene vzadu na sedacke a dieta ti spi, tak mas smolu, nie? do organizera sa nedostanes 😝 a na tej rukovati je to napevno? nie je tam ziadna medzera, kam by si mohla strcit ruku a tlacit kocik?? toto nejako veru nedomysleli..ale asi ho aj tak chceeeeeeeem 😀

straw
26. máj 2011

@mici111 no sak to...maly zaspi, ja otvorim v lahu poklop a vsetko mi vypadne 🙂 na tej rukovati je to podla mna v pohode, len vtedy budes kocik ako keby tlacit...proste neuchopis rukovat dvomi rukami...neni kde...ale je to super vecicka...pre mna.nemusim nosit kabelu vsade 🙂

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrasafr
27. máj 2011

Holky poraďte mi prosím fígl na otočení sedačky na Bee+ 😠 Nejde mi to opěradlo jakoby naklopit dopředu 😖 Vím, že se zezadu na sedačce zmáčkne do polohování, ale jde mi to jen do lehu a ne dopředu.

ellysa
27. máj 2011

@petrasafr trik je v tom, že to bilele musíš stlačiť len jemne asi do polovice, nie úplne zatlačiť ako keď polohuješ do ľahu, ale aj tak to niekedy ide nafigu, treba skúšať

petrasafr
27. máj 2011

@ellysa Aha, tak to mě teda nenapadlo 😀 Já to vždycky zmáčkla úplně. Díky moc 😀

brendda
27. máj 2011

@zajo79 nerodíš,už???????Pořád nakukuju 😀

zajo79
27. máj 2011

@brendda ale kde... krpcovi sa neako nechce. aj mam riadnych poslickov... uz bolo aj take ze kazdych 7minut ma to laplo tak, ze som mala problem predychavat....A PRESTALO. trafi ma z toho mojho synacika, robi si zo mna srandu este je len v bruchu 😅

deka prisla?

mne dnes prisla ta novinova strieska... taka ina, mohla byt z pevnejsieho materialu..no na leto, ked budem potrebovat zmenu je fajn.

brendda
27. máj 2011

@zajo79 ty brďko,třetí dítě,kdo by to řekl,že na sebe nechá takhle čekat,viď??????

deka ještě nedorazila....

tak hoď nějaký foto....

barbora87
27. máj 2011

Babule mal by niekto zaujem o bee+ aj s nejakou vybavou?v zaruke!

zajo79
27. máj 2011

@brendda kocik je u svokry, nemozem skusat...

no a to clovek pocuval posledne mesiace - RATAJTE S TYM ZE TO BUDE SKOR. je ten doktor normalny????

mate niekto to sedadlo na board? rozmyslam ze malemu by sa to zislo...

brendda
27. máj 2011

@zajo79 no jo vlastně svorka....
tak samotnů......
ať to přijde,tak to přijde.......dej hned vědět!!!!Držím palce!!!!!!!!!

zajo79
27. máj 2011

@brendda dakujem 😎

ellysa
27. máj 2011

@barbora87 a čo? už ťa omrzel? 😀

zajo79
27. máj 2011
barbora87
27. máj 2011

@ellysa ale je mi ho skoda len mi tu stoji lebo pouzivam pp pliko a concord

zajo79
27. máj 2011

k ciernemu podvozku bude eňo ňuňo 😵 ..dufam teda. ale vyzera to byt dobre usite.

@barbora87 tak predaj pliko... ale ja myslim ze o par mesiacov vyuzijes aj bee+ viacej. ci potom kupis novy?

i ked pliko je sikovne....

lodgermaniacka
27. máj 2011

@zajo79 tiež by som predala radšej pliko, ale asi je pohodlnejšie pre dieťa..peg perega su perfektne vypolstrovane

zajo79
27. máj 2011

@lodgermaniacka do cca 9 mesiacov a roka je pliko urcite lepsie. aj kvoli madlu...aj je pre dieta urcite lepsie.

lodgermaniacka
27. máj 2011

@zajo79 to som chcela napísať, tam je velke plus to madlo, aj nanožnik..len mne sa velmi zle s nim jazdilo, ale uznavam že je pohodlnejšie ako bee+ ja mam bee len kvoli sebe 😀

ellysa
27. máj 2011

pliko mala známa,ale mne sa s ním vôbec nedalo manipulovať

barboramarek
27. máj 2011

@carculka Ahoj ja som mala , ale predala som bebel, podla mna super .... velmi ochotna baba, krasne latky, zozenie vsetko. kuk u bebel v albume take biele so zvieratkami je od nej 😉

brendda
27. máj 2011

@zajo79 ty brďo dobrý,zajímavý 😀 to si bude vleže číst 😀

brendda
27. máj 2011

já měla pliko taky,krásně se v tom spinkalo,prostorný a stříška šla v létě skoro úplně zatáhnout,ale jinak nic moc.Blbě se mi to skládalo do auta a ježdění po pražských kostkách taky nic moc....

martimex1
28. máj 2011

poradte mi ,rozhodujem sa medzi concord fushion a casualplay S 6 ? 🙂 🙂

brendda
28. máj 2011

@martimex1 tak to seš asi ve špatné diskusi 😀 :- 😀 My uznáváme jen BUGABOO 😀

martimex1
28. máj 2011

prvy krat som sa zapojila,tak pardon

improvizacia
28. máj 2011

@zajo79 ... ako? stále 2v1? dlhšie som tu nebola a kukám, že ty tu ešte stále surfuješ 🙂 Tak sa pekne drž!