Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
11. dec 2010

@bebel Tak ta pláštěnka je super!

lodgermaniacka
11. dec 2010

plaštenka je fakt super 🙂 budem nad nou uvažovať, lebo dnes sme asi 20min nastavovali tu origoš a to fakt neprehanam 😒

petrasafr
11. dec 2010

@lodgermaniacka Já zas vždycky skoro přijdu o nehty, než to přetáhnu u těch nožiček ☹

lodgermaniacka
11. dec 2010

@petrasafr len sa mi zda trošku vela dať za plaštenku 1500 čes.korun, ved tolko približne stali zimne kola 😅 ale je super..

petrasafr
11. dec 2010

@lodgermaniacka To je pravda. Samozřejmě na e-bay stojí polovinu ☹ ☹

koksi
11. dec 2010

holky já mam dotaz...jak řešíte nánožník, který u BGB není? pro mě to sice moment.není aktuální, zatím jezdíme s hl.korbou ale už teď si lámu hlavu nad tím, že když příští rok v zimě budu malýho vozit ve sporťáku jak ten nánožník vyřeším... Přijde mi divné mít dítko pouze jen ve fusaku a nic. Starší kluky jsem odvozila v X.Landeru a tam měli vždy fusak, deku a na to nánožník a věděla jsem že je jim opravdu teplo...teď co jsem koupila BGB nějak nevím jak budu řešit právě ježdění přes tu zimu 🙂 díky za vaše rady, nápady ,-)

koksi
11. dec 2010

tak jsem našla např.tento nážník , co myslíte?? 🙂 prý je na všechny typy kočárku. akorát paní píše že je to i jako fusak tož nevím nevím ...my máme fusak přímo od BGB P.Franka tak bych ho docela chtěla využívat 🙂)
http://www.pinkie.cz/zatepleny-fusak-do-kocarku/

petrasafr
12. dec 2010

@koksi Já mám taky originál fusak Paul Frank Blocks, ale jezdím s ním hlavně na podzim a při mírnější zimě. Teď když je velká zima, mám fusak Aesthetic 3V1 a ten je super teplý a ještě zvrchu je nepromokavý šusťák, takže nemusíš mít nánožník. Jinak když hodně sněží nebo mrholí, tak nandavám originál pláštěnku ☹

vs3
12. dec 2010

Ahojte baby, prosim vas neviete kde by som u nas al. v cz zohnala skladom zimne kolieska na cam.?Velmi vam dakujem za rychle odpovede, nemozem sa nikam dostat, taham kocik za sebou ☹

petrasafr
12. dec 2010

@vs3 V Babyparku ani v Anně a Viktorii je na internetu skladem nemají, ale zkusila bych tam zavolat. Kdy jindy by je proboha měli mít na prodejně než v zimě ☹

andrea999
12. dec 2010
zajaciq
12. dec 2010

ahojte,
vcera mi priletel konecne ebayovsky bugaboo bee..s fusakom a ja ho neviem nastavit. mam problem s tymi spodnymi pasmi, mohli by ste mi poradit ako tie pasy s tym bielym sajrajtom (co vidno vzadu na chrbte kociara) vybrat, aby som ich mohla vsunut do fusaku? Tie horne mi idu pekne vybrat, som ich posunula na nizsie ako boli... alebo na to idem zle a vobec tie spodne sa nedaju vybrat ? mh 😕
A este mam otazku ohladom prsiplasta, nejaky graco velky mi k tomu dosiel. Mate ho niektora? je v pohode? ci mam objednat original.
No a uz ked som tu.. da sa fungovat s tym origos fusakom v nasich zimach? s overalom samozrejme... 🙂
Dakujem krasne

koksi
13. dec 2010

@petrasafr Díky za odpověď. No mě se hned zdálo že ten P.Frank není nějak extra teplý a tak jsem si ale říkala že když na to hodím deku španělku a někde seženu nánožník bude to fajn ale jak vidím budu muset koupit asi nějaký lepší fusak 🙂 Mě manžel picne 😀 už tak furt říká že je to drahý špás že se všechno musí dokupovat a kolik to stojí 😀 no coz, kočárek je to ale fakt krásný ,-) a ten fusak Aesthetic 3V1 ten tam drží dobře? nesjíždí třeba ? Nebo Peťko ještě mě napadlo..ta tvoje šikovná kámoška nešije i nánožníky?? že bych to vyřešila tím nánožníkem a dekou?? ,-) díky ...

petrasafr
13. dec 2010

@koksi Ten Aesthetic drží super! Je totiž stejně navlíkací nahoře nad hlavičkou na tu opěrku stejně jako originál. My jsme s ním hrozně spokojení, je fakt teploučký. My máme kočárek celý hnědý a k němu máme fusak uvnitř tyrkysově modrý a zvenku takový krásně zelený a vypadá to dobře.
Kamarádka ještě nánožník nešila, ale můžu se jí zeptat, jestli by to zmákla.
Ale vím, že na Mimibazaru paní Marina ID 72252 šije nánožníky a šije i na Bugaboo, má tam dokonce i fotky, tak zkus kouknout.

duplicka
13. dec 2010

@petrasafr mozes prosim hodit foto fusaku Aesthetic v kociariku, ozaj ma L sed alebo je rovny. original bugaboo ma L. dakujem

petrasafr
13. dec 2010

@duplicka Až půjde malý spát, tak nafotím. L sed nemá, ale pasuje tam super, je totiž hodně dlohý, takže vůbec nevadí, že se složí jakoby od L sedu. My máme ten prostřední.

petrasafr
13. dec 2010

Fusak Aesthetic 3v1 na kočárku Bugaboo Cameleon. Fusak je zmenšovací, celá ta část na nožičky jde úplně odepnout, proto se krásně vejde i do hluboké korbičky. Má zapínací zip nad hlavičkou, pokud chcete mít miminko celé pořádně zachumlané.

duplicka
13. dec 2010

@petrasafr dakuujeeemmmmmm

terulilinka
15. dec 2010

Ahoj holky, dnes jsem porovnávala ceny na babytrader.eu a na baby parku.. Započítávala jsem do toho vše co budu kupovat až budeme čekat:
- Bugaboo Cameleon Dark Grey/Sand canvas
- Maxi cosi Cabriofix
- Bloom Fresco
- Bugaboo Adapters for Maxi Cosi
- Bugaboo Cup Holder
- Bugaboo Footmuff dark-grey
- Bugaboo Snow Wheels
To vše mě na babytraderu vyšlo přes 38 000 Kč a na babyparku dokonce skoro 45 000 Kč!!
takže jasná volba babytrader 🙂 máte s tím nějaká dobrý zkušenosti? pročítala jsem diskuzi od začátku, a myslím že od cameleona už mě nikdo neodradí 😀

petrasafr
15. dec 2010

@terulilinka Určitě se ti některé holky ozvou, které z Babytrader objednávaly. Rozdíl je to výraznej! My jsme teda vše kupovali v Babyparku, protože manžel si to chtěl ošahat 😀
S kočárkem budeš určitě spokojená! I když v tomhle přívalu sněhu se zimníma nezatáčecíma kolama každej den nadávám, že by takovej hajdrčák nikdo nechtěl ani za 5 tisíc 😀 😀 😀 Je to dřina! Ještě tam mít skoro 13 kg dítě naložený 😝

terulilinka
15. dec 2010

@petrasafr Tak to my si taky určitě pojedeme osahat do babyparku, ale pak to objednáme přes ten babytrader. Přítel sice nadává, že se mu nelíbí přední kolečka, že to je nepraktický, ale co jsem mu ukázala jak to vypadá s těma velkýma, tak přestal 😀 tak tohle mu číst nedám 😀
Koukala jsem, jsi z Jindřichova Hradce 🙂 Já taky, ale momentálně bydlíme v Praze 🙂

petrasafr
15. dec 2010

Já jsem se taky těch předních koleček bála, protože malej se narodil na konci října, tak když jsme byli vybírat kočár, tak manžel chtěl Bugaboo a ségra moje, která mi hodně hlídá, takže do toho taky měla co mluvit 😀 , tak chtěla Mutsy Slider. Takže já jsem to musela vyrozseknout. Taky jsem tam furt vykřikovala, že jestli bude hodně sněhu a já budu půl roku jezdit s nezatáčecím kočárem, tak mě trefí 😀 Nakonec rozhodlo to, když jsme zkusili dát oba kočárky do auta, u Mutsy bych musela sundavat jedno kolečko ☹ A taky to, že Slider je na mě moc vysokej, ke mně se právě hodí BGB, že je nižší, já jsem prcek. Se zimníma jezdím opravdu jen v nejnutnějším případě a s těma malýma je to super, otočíš se skoro na místě, krásně se s ním manévruje i jednou rukou. Fakt jsem spokojená!

terulilinka
15. dec 2010

No a netrefilo tě ne? 😀 no mě se dřív hodně líbil Concord Neo, ale dělala jsem o prázdninách brigádu na Chodově v Mothercare a tam mě zaujalo jak většina maminek má právě to Bugaboo.. Tak jsem se hned koukala na net a zjistila jsem, že je moc drahej.. Jenže pak jsme s přítelem začli hodně řešit to miminko ale pořád jsem trvala na tom Concordu, ale naživo mi přišel nestabilní a pak jsem viděla Bugaboo v Jh, u Tebe a ještě u jedný slečny a bylo rozhodnuto 😀 a od tý doby je v kurzu 😀 kdo ví jak to bude až se nám to podaří, ale já se ho nevzdám 😀

petrasafr
15. dec 2010

@terulilinka Neboj, určitě se brzy zadaří!!! Mně se zase hrozně líbil Concord Fusion, ale když jsme byli v Babyparku vybírat kočár, tak já hned letěla k tomu Concordu a on hrozně vrzal 😀 , ale fakt šíleně 😀 Tak manžel hned řekl, že to teda ne!!! U Bugaboo je super, že jdou vyměnit ty potahy, to je něco pro mě!

terulilinka
15. dec 2010

@petrasafr No kdo ví, ty co nechtěj, do toho vlítnou hned a ty co chtěj tak to nejde 😒 a to jsem mladá 😀
třeba to měly schválně aby prodali ten dražší 😀 mě se teda absolutně nelíbí ten Stokke, ten maj v babyparku hodně, nechápu jak si ho může někdo koupit, absolutně nepraktickej podle mě..
Přesně! Střídat image a většině to nedojde 😀

suttka
17. dec 2010

@petrasafr Ahoj prave som si kupila tento kocik a zhanam nejake pekne navleky🙂 Mohla by si mi dat kontakt na tvoju kamosku🙂 Bola by som Ti vdacna.
Kocky, alebo nepredavate nejake svoje, ktore uz nepotrebujete?

petrasafr
17. dec 2010

@suttka Emailovou adresu máš v IP. Koukám, že máš holčičku, kámoška zrovna objednávala nějaké holčičí látky 😀 Klidně jí napiš a nějak se spolu dohodnete 😉

suttka
17. dec 2010

@petrasafr Si zlata dakujem pekne🙂

lodgermaniacka
18. dec 2010

Baby, tak ja som dala dovnutra fusaku bgb ešte fusak lodger, lebo ten bgb nebol moc teply, a malemu je v cameleone teplučko a vyzera to super, ani sa tam netlačí, teším sa 😀 a bgb fusak splna teraz funciu nanožnika..
a namontovali sme zimne kolesa a v 20 cm snehu sa s kočikom išlo super 😉

suttka
18. dec 2010

@lodgermaniacka super 🙂 presne ten si chcem este kupit🙂