Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
18. dec 2010

@suttka odporučam 😉 je fakt teplučky 🙂

suttka
19. dec 2010

@lodgermaniacka a este je aj krasny🙂 len pekne drahy:(

lodgermaniacka
19. dec 2010

@suttka je drahy, ale ked mate v umysle kupiť cameleona, tak tam sa to už stratí 😀 ja som si tiež predtým povedala že na kočík nebudem kupovať nič, lebo je to take drahe, a mam sadu PF, letnu striešku, slnečnik, zimne kolesa, lebo som vždy všetko potrebovala a aj využila, je super že si môžeš dokupiť všetko čo potrebuješ 🙂 a okrem toho dalšie dva kočiky, ktore striedam 😀

suttka
19. dec 2010

@lodgermaniacka 🙂)))) tak to je pravda,🙂)) Tak ty mas komplet vybavu🙂 Len tak tajne dufam, ze ho najdem teraz niekde vo vypredajoch za polovicnu cenu🙂)))

suttka
21. dec 2010

@lodgermaniacka neodolala som a uz ho mam doma, teda ten celorocny s vlozkou🙂

lodgermaniacka
21. dec 2010

@suttka uvidiš že budeš spokojna 😉 predpokladam že mate ružovy 😀 keby som mala dievčatko, tak aj ja by som ho mala a aj ružovy cameleon 😀 😎

catherine214
21. dec 2010

@lodermaniacka kde si kupovala zimne kolesa, a je ich ozaj treba? asi hej, co, a este sa chcem spytat, oni su len zafixovane, ze? neotacaju sa?

suttka
21. dec 2010

@lodgermaniacka presne si to uhadla 🙂))))

lodgermaniacka
21. dec 2010

@catherine214 My sme ich kupovali vo viedni v Dohnal-e, to je na Kartnerstrasse, ešte niekedy v auguste..su určite potrebne, mne teda s tými malymi prednými kočík moc nešiel, myslim v snehu, ani v člapkanici, zimne kolesa nie su otačacie ale v snehu idu super 😉

bebel
21. dec 2010

@lodgermaniacka ja mám aj zimné kolesá natáčavé...len musím odistiť bielu poistku na bokoch.

lodgermaniacka
21. dec 2010

@bebel oni sa otačaju, ked niečo odistíš? 😨 či som zle pochopila? 😀

bebel
22. dec 2010

@lodgermaniacka áno, nafotím ti to....

petrasafr
22. dec 2010

@bebel a jak se s tím jezdí? Vím, že se ta bílá pojistka dá odjistit, ale nikdy jsem nezkoušela s tím jezdit, přijde mi, že se ti zaseknou jakoby napříč směru jízdy.

bebel
22. dec 2010

@petrasafr dá sa s tým lepšie jazdiť na zamrznutom snehu alebo v člapkanicia vo vnútri, keď príde zvonku zo svahu človek, tak lepšie vytočí zákruty a zaparkuje niekam.
Inak na hlbokom snehu a v závejoch jazdín len so zaaretovanými kolesami.

bebel
22. dec 2010

tu ich mám zrovna zaaretované....

henri001
22. dec 2010

@bebel jeee vy mate havinka weimarunera ? 😅 aj my , vola sa Max 😵 😀 ...ja sa uz velmi tesim na mojho cameleona ruzovooranzoveho , mal by prist o par tyzdnov , zimne kolieska som objednavala , mam aj fusak lodger ...davajte este neake tipy 😀 😀 😀 😀 rodim za 40 dni 😵

petrasafr
22. dec 2010

@henri001 My jsme hodně využili tu originál deku. Je z jedné strany podšitá slabým fleesem, měla jsem jí i přes léto v košíku a když třeba začalo trochu foukat nebo navečer se ochladilo, tak jsem jí malému hodila přes nohy, tu jsme používali fakt hodně.

reisi
22. dec 2010

ahojte, bugaboo je moj jasny favorit 😀 Baby, ktore ho mate, teda nie je ziadny problem s vacsimi kolieskami prebrodit sa po snehu?

suttka
23. dec 2010

Ahojte, ja neviem nikde zohnat zimne kolesa :((( vsade mi pisu, ze dodacia doba 8 tyzdnov, ale to mi bude asi nanic:((((
Neviete mi poradit ?
Pripadne nechce niektora predat svoje, ak ich uz nepouziva?

bebel
23. dec 2010

@henri001 máme slovenského hrubosrstého stavača 😉 , ešte je to šteniatko.
Mne sa osvedčili háčiky na suchý zip na tašku.
A som veľmi spokojná s fleecom na zimu. Na leto som si nechala ušiť bavlnený poťah a striešku.

suttka
23. dec 2010

@bebel Ahoj, prosim ta, kde si prosim ta kupila tie hacky na tasku ? Inac krasny potah na kocik nadhera 🙂 kde si si ho dala sit?

zajo79
23. dec 2010

@suttka skusala si annavictoria eshop v cechach? pripadne z babytrader.nl

bebel
23. dec 2010

@suttka ušité to bolo cez mmb od 1 češky, ale už nepredáva a tu je látka http://www.sashe.sk/AdaHeis/detail/latka-56
a háčiky sú z Prémaman. 🙂
btw je k dispo v babyparku limitovaná edícia cameleona Ocean

bebel
23. dec 2010

@zajo79 fyi od nového roku bude aj limitka bee+ v denime 😵 😵 😵
...........
Authentic, stylish, no nonsense. The Bugaboo Denim 107 collection is an updated twist on one of our most popular designs to date. With the Bugaboo Bee Denim 107, next to the Bugaboo Cameleon Denim 107, the collection is now complete.

Available from January 2011, the Bugaboo Cameleon and the Bugaboo Bee are available in a deep blue deni...m wash with contrast stitching and rivet details.

For more info see http://bit.ly/bgbdenim
http://www.bugaboo.com/212

zajo79
23. dec 2010

@bebel ten caka na mna... 😀 😀 predam senzz, dolozim... a budeme mat vozitko fajnove. mm doteraz spomina, ze bee bol najlepsi kocik

suttka
23. dec 2010

@bebel dakujem skocim si ich kupit 🙂))
Dakujem za typ🙂
BTW uz mam aj zimne kolieska🙂

petrasafr
23. dec 2010

@bebel Bugaboo Bee+ Denim je nádhera! Na jaře musí být můj 😀

lodgermaniacka
23. dec 2010

jeej, super 🙂 aj ja si ho pôjdem pozrieť, lebo beečko kupovať budeme, ale chcem najprv vidieť ako vyzera 😵

lodgermaniacka
23. dec 2010

@zajo79 inak aj mm mi zatrhol predaj cameleona, je to jeho srdcovka, s ostatními si mam robiť čo chcem, ale cameleon z domu nepustí 😀 chlapi sa vyznaju 🙂 aj dnes mi ho jeden fešak vychvaloval 😀 😀 😀

mmacko
23. dec 2010

@lodgermaniacka jeej, to je super, ze sa aj mm paci. Vsak ho mas suprovy.
Ten ocean je tiez krasny.
Baby, fakt je bee dobre?
Ja teraz nebudem menit ale pre druhe vymyslam co kupit (este necakame, len si robim prieskum 😉 ) a najprv sa mi zdal divny, ako pavuk, ale vela ludi ho vychvaluje. Ten ide aj do lahu, ze? Ide na neho aj vajce?