Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leishmania
7. jan 2011

@bebel za kolko by si ten zlty fleece predavala?

inak som kupila WD40tku v carrefore...

evikevik1
7. jan 2011

moc děkuji za rady 🙂
petrasafr. aha, tak to je škoda, že to k novým už nedávají ☹

misha82
7. jan 2011

Ahoj holky, dnes jsem se dozvěděla, že čekáme chlapečka, takže prodávám červenou stříšku na Bee plus, popřípadě vyměním za modrou. Pokud byste někaterá měla zájem, napiště mi do IP 🙂

zebricka23
7. jan 2011

ani ja som to nemala tu sadu a kupovala som novy 🙂
zatial sme ho neskusali ale v blizkej dobe sa chystame na prvu prechadzku,tak dufam ze bude spokojnost 🙂
@bebel ten zlty je krassnyyyy 🙂

lodgermaniacka
7. jan 2011

baby to bee denim bude drahšie ako klasicke?

http://www.babytrader.eu/magento/buggy-s-1/buga...

ked sa rozhodnem pre bee, tak potom asi radšej normalne, dosť vysoka cena 😒

zajo79
7. jan 2011

@lodgermaniacka no...denimove 619 ecok... uvazujem nad nim. lebo aj ked kupim obycajne, budem pozerat po denimovom. 😝

lodgermaniacka
7. jan 2011

@zajo79 keby som tolko penazi nevrazila do cameleona tak nevaham, ale aj 130 eur je už dosť velky rozdiel 😖 musim šetriť 😀 mm sa cameleona vzdať nechce a mať 2000 eur v dvoch kočíkoch 😖 😖 uvažovala som už aj nad lacnejšími, ale vždy mi to niekto vyhovori a nasmeruje ma sem 😀 a ty ako, bude cameleon alebo bee s novorodeneckou vložkou?

lodgermaniacka
7. jan 2011

@zajo79 ale mne sa velmi pači aj klasicke s modrou strechou 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
7. jan 2011

baby, neboli ste niektora vo viedni v babyone? neviete či nie su aj tam zlacnene beečka? ach škoda, bola som v centre, išla som okolo dohnala a nenapadlo ma to 😒

zajo79
7. jan 2011

@lodgermaniacka mne cervene.

zajo79
7. jan 2011

http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-bee-c-34_106...

489 eur... davaju zlavu... uz rozmysla nad nim v maniackach kessiee, ja, ak by si ho brala aj ty.... nad 1500 eur je zlava 10% ...ak by sa nieco este bralo. co ja by som zobrala asi ten board.

zajo79
7. jan 2011

@lodgermaniacka aky je gt3?

lodgermaniacka
7. jan 2011

@zajo79 zlava by bola zo 489eur 10%??? ak ano idem do toho 😉 😉 🙂

lodgermaniacka
7. jan 2011

@zajo79 aj mne sa páči červene, ale všetky farby su pekne, no pre mna top modra a červena 🙂

zajo79
7. jan 2011

ale ja mozem objednat az o tyzden 😅

lodgermaniacka
7. jan 2011

mne je jedno kedy by sme objednali, neponahla mi to, mam cameleona a s tým jazdím a gt3 je super, len nevyhoda neotočnej sedačky, maly mi plakal ked mu svietilo do očí alebo fukalo, je to naozaj nevyhoda, ked maš dieta v protismere tak je všetko ok 🙂

lodgermaniacka
7. jan 2011

baby, ešte niečo, maly bude mať 9 mesiacov, ked ma madlo na cameleonovi ta sa ho chyta, dam mu tam hračku a tak..nechyba to takemu malemu dieťatku, ked ma kočík bez madla? to je jedine čo ma na nom trapi 😀

zajo79
7. jan 2011

@lodgermaniacka ide nan aj univerzalne od chicca.

ale myslim si, ze chybat nebude.

suttka
8. jan 2011

Ahojte, chcem sa opytat, mae niektora letnu striesku ? je to na leto lepsie, alebo ani nie?

lodgermaniacka
8. jan 2011

@suttka ja som mala na cameleon, ale cez tie sieťovane časti ide slnko, tak ťažko povedať 😀

lodgermaniacka
8. jan 2011

baby, nemate niektora odfotene madlo na bee+???

drží tam pevne?

nepadne ked sa dieťa oprie?

a posledna otazka, neskušali ste tam dať madlo z cameleona, či je to blbosť? 😀

zajo79
8. jan 2011

v tejto teme, mali baby aj fotky...ale tak rok a pol dozadu 😅

ja som mala aj madlo, ale som to nedavala tam, nepacilo sa mi a matkovi nechybalo.

lodgermaniacka
8. jan 2011

@zajo79 nechce sa mi hladať 😀 len si neviem predstaviť, ked bude maly v sede a bude sa predklanať, nevypadne? 😀 jasne že bude priputany, len či to nechyba, alebo by mi stačila fotka 10-12 mes. dieťatka bez madla v bee 🙂

zajo79
8. jan 2011

idem pohladat ci nemam v pocitaci nieco...

lodgermaniacka
8. jan 2011

@zajo79 dik 🙂

ninnaricci
8. jan 2011

@lodgermaniacka aj náš drobec bol zvyknutý na madlo...nooo na bee mu vôbec nechýbalo...pekne sa chytil tých rúrok na boku a pohoda...

zajo79
8. jan 2011
zajo79
8. jan 2011

lepsiu nemam ☹

lodgermaniacka
8. jan 2011

@ninnaricci a tvoj maly mal kolko ked si ho začala používať? Náš bude mať teraz 9 mes., ale aj ked ho objednam teraz, budeme používať takod marca, to bude mať cca 11m..

@zajo79 dík 🙂 krasny si ho mala 😉 ta červena ťa aj vtedy držala 🙂

zajo79
8. jan 2011

pouzivali sme ho od maleho 8 mesiacov.