Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

silva317
4. júl 2014

nevie mi niekto poradit, ci na cameleona 1 sa da usit predlzena strieska? Ak ano, prosim link 🙂 dakujem

pljenka
5. júl 2014

Mozem poprosit aj ja ip na tie potahy :D A este mam otazku do plena , nakolko som si kupila bgb tu na bazare a som novacik ,.. ked pozrem fotky na nete tak ja mam na rukovati tie peny tak dalej od seba ,tympadom sa mi ta snurka v strede posuva ,ale kukam ze to by malo byt tak na sebe natlacene ,vie mi niekto povedat dovod ,sa tu natom cudujem :D aj ked vlastne to nieje nic podstatne ale zaujima ma to 🙂 a este ake su najlepsie haciky ,klipsy na pripevnenie prebalovacej tasky lebo len tak zavesena sa mi smyka nejak , :/

sylvia2012
8. júl 2014

Dobry den
Poprosim radu kdedam premazat opravita blastne kde mi urobia servis bugaboo bee a utrhol sa ten klip co drzi aj sedak dakujem je to urgent

xxxxyyyy
10. júl 2014

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu... Aku prebalovaciu tasku kupit k Bugaboo Donkey - najlepsie ciernu, ktora sa da prichytit na rucku prip. nejake klipsy? Dakujem

24seli
14. júl 2014

Ahojte nepredávate niekto bugaboo donkey? v bazáre som nenašla, tak len súšam, či sa ho niektorá nechcete zbaviť?

nnautiluss
15. júl 2014

@praverita Ahoj aj ja poprosím o kontakt na poťahy, ďakujem

moncicka27
19. júl 2014

@praverita ahoj môžem poprosiť o info K tým poťahom ďakujem 😀

lusipe
21. júl 2014

Ahojte,prosim akyu ste kupovali taku ku bugaboo chameleon najlepsie black edition? Neviem nic dobre kvalitne a stylove najst🙂 dakujem pekne.

praverita
21. júl 2014

@lusipe ahoj, ja uvazujem nad touto na bee+.nie je to bgb, ale stylove ano 🙂

praverita
21. júl 2014

@lusipe realnejsie foto som nasla aj ine vzory

lusipe
22. júl 2014

@praverita su krasne a kde sa daju zohnat? 😉

jarka62
24. júl 2014

@mahulenka87 Ajoj nánožík máš od Pinkie?

mahulenka87
24. júl 2014

@jarka62 ano 🙂

mahulenka87
24. júl 2014

@praverita aj ja poprosím info do IP 😉

monalis
27. júl 2014

Mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi bugaboo cameleon a cameleon 3 a ještě ve srovnání s bugaboo buffalo?
Jestli někdo máte zkušenost a dokážete mi poradit, který je nejlepší.
Docela mě mrzí, že tato diskuse zmizela z českého koníka, ale jsem ráda, že mohu i sem k vám na slovenského koníka. Prosím tedy o rady a zdravím na Slovensko i do Čech 😉

pandie
31. júl 2014

Ahojte Bugabáčky! máme cama, a ja som s ním spoko, ale mojej malej opici sa nepáči v ňom sedieť, chcela by mať nohy vystreté. poradíte mi prosím, kde by som v BA mohla skúsiť bee? alebo nájde sa tu nejaká majiteľka bee, čo by s nami išla pokočíkať a dovolila nám skúsiť? ďakujeme 🙂

wilsonka
1. aug 2014

ponuknite transport bag na cama!!!!surne. alebo aspon pozicat na dovcu. zadarmo to nechcem vdaka🙂

wilsonka
1. aug 2014

ako tak pozeram, viac sa mi oplati kupit babyzen yoyo ako transport bag na cama🙂)))) neponukate niektora chlapcensku alebo unisex farbu yoyo?

praverita
1. aug 2014

@monalis ahoj, posielam ti linky, kde si zakladne veci mozes pozriet. ja som mala Cama2 a myslim, ze vyssia verzia je zvacsa lepsia; aj trojka ma vychytavky, kt. dvojka nemala-predlzena strieska, otacatelne madlo...
s buffom skusenosti nemam, ale pokial viem, je to all-terrain kocik, cize lepsie by mal zvladat rozny aj narocnejsi teren. zavisi ci ste skor mestsky typ, alebo brazdite hory-doly 🙂
http://www.bugaboo.com/learn/bugaboo-cameleon
http://site.pishposhbaby.com/blog/2013/02/08/bu...

monalis
1. aug 2014

@praverita Velmi děkuji za odkazy a informace z vašich zkušeností. Jelikož jezdíme k příbuzným na Oravu tak asi pro nás bude nejlepší volba buffalo. Ikdyž si myslím, že když dokoupím větší kolečka na místo těch malých, že by se to dalo zvládnout i s jinou verzí Bugaboo.
Ještě jednou moc děkuji, jste zlatá.

suzle
1. aug 2014

Dobry vecer damy, neviete nahodou prosim o niekom, kto by mal zaujem o kocik Cameleon 3 v takmer nepoutivanom stave?Mam inzerat aj v bazariku, je mi luto ze mi stoji doma bez pouzivania. V pripade zaujmu viem diskutovat aj o cene.

moncicka27
5. aug 2014

ahojte, zvažujem kupu Cam2 len by som sa chcela informovať ohldom tých striešok, či musim kupit len tie na cam alebo mi budu sediet aj bee alebo buff napriklad..a ešte niekto máte škoda fabiu, vopchám ho do kufra???dakujem žienky dufam,že poraíte

sharon1
11. aug 2014

@praverita Ahoj, mozem aj ja poprosit kontakt

sharon1
11. aug 2014

Ahojte dievcata, nechce sa mi to vsetko citat...
viete kto sije potah na padlo

bubulacka
13. aug 2014

Dámy kupovali ste niektorá bugaboo z Aliexpressu? Vychádza tam okolo 450,- EUR 🙂 dakujem 😀

chichinka
13. aug 2014

@bubulacka pochybujem ze to je pravy bugaboo 😕 to bude daky fake...

bubulacka
13. aug 2014

@chichinka vážne? Píšu tam velmi dobre referencie a chvália aj predajcu aj kocik. No musím to popozerat lepšie 😎 dakujem 🙂

lubika39
13. aug 2014

@bubulacka z Aliexpresu to bude urcite fake, to nekupuj

janakjk
14. aug 2014

ahojte, nepredáva niektorá čiernu striešku na bugaboo cam?

praverita
14. aug 2014

@janakjk chces ciernu, nechces nieco zivsie?