Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leelo
11. mar 2011

@barboramarek ano, mne to pripada ako uplne ina trieda kocika. teda podla toho, co clovek od kocika ocakava. ale zapp by som zaradila k inym golfkam, pricom bee asi nema ani konkurenta

barboramarek
11. mar 2011

@leelo presne bee je komplet kocik ze ja napriklad nepotrebujem iny, jasne pokial nechodim s nim sportovat a ani do lesa dennodenne 😎 ale uplne splna moje poziadavky, a ma vsetko aj to vsetko co od "maleho" kocika ocakavam zapp to je presne uplne ina trieda ...

zebricka23
11. mar 2011

@andrejo ja som s tebou za bee+....potom sa dohodneme a posunie sa Bianke 🙂

lenocka23
11. mar 2011

@zebricka23 😀 😀

ellysa
11. mar 2011

@andrejo ja mám oba a oba milujem 😀 😀 , ale je pravda, že sa nedajú porovnávať, xtra je kočík na dobré cesty, do obchodov (aj keď teraz ho mám týždeň na Orave a aj po hrozných cestách no problem), bee je podľa mňa skôr menší šporťák. Ja sa nevzdám ani jedného...

andrejo
11. mar 2011

@ellysa no my mame Stokke a ten si asi ponechame zatial na take to narocnejsie jazdenie 🙂 no a k nemu asi dokupime bee+

andrejo
11. mar 2011

@zebricka23 este aj farbu nam navrhnes?

dara29
12. mar 2011

Prosím, máte alebo videli ste niektorá v skutočnosti podložky do kočíka od Elodie details? Viete mi napísať rozmery, pasovali by do bee+? Aký je to materiál, nie moc leský, nešmýka sa alebo nebude sa tam dieťa v lete prilepovať? Píšem ako tatar ale dúfam, že ste ma pochopili, vdaka.

carculka
13. mar 2011

@elfka11 je kde sijou nanoznik?hodis odkazek?

holky mate nejaka usitej nanoznik?jak vypada?

elfka11
13. mar 2011

@carculka :Mrknu a pošlu,ted jsem sedla k pc. 🙂

tessie
13. mar 2011

Ahojte, máte niektorá držiak na fľašu? Originál alebo nejaký univerzálny? Viete poradiť? Dík...

andrejo
14. mar 2011

@tessie original kupeny pred 1,5 rokom na Kosickej ulici. Ale maju ich urcite na viacerych miestach.

tessie
14. mar 2011

@andrejo ďakujem pekne...

kiwinka
14. mar 2011

baby acute, trosku som vas citala.. moja dcera ma za chvilniku 1rocik a chceme jej s muzom kupit buginku, golfacik,, zaujala ma znac ka bugaboo práve. chcem sa vas spytat kde ju mozem vidiet v obchode na slovensku????? veeelmi chcem bee plus 🙂

lenocka23
14. mar 2011

@kiwinka no obavam sa ze na Slovensku nikde... ☹ tiez mame zalusk na Bee..

zajo79
14. mar 2011

na slovensku jedine odchytit neaku maminu co ma bee+.

bambini som pocula ze maju od aprila predavat...ale to fakt neviem ci je na tom pravdy nieco

brendda
14. mar 2011

@zajo79 čauky holky...kdy už budeš mít ten ocean...nemůžu se dočkat 😉 u nás to vypadá,že až na svatýho dindy.Manžel nemá čas do toho Německa teď jet....
Jste mě tak nahlodaly,že si asi pořídím nějakou letní stříšku 😀

andrejo
14. mar 2011

@kiwinka avsak vo Viedni mas hned niekolko obchodov kde maju bee. Napriklad aj v SCS by mal byt ale aj Viedni ako takej. Na bugaboo stranke mas predajcov.

tanija133
14. mar 2011

@kiwinka Najblizzsie asi v Brne.. www.babypark.cz alebo vo Viedni, vselikde.... 😉 ako pise andrejo na stranke bugabbo su vypisani vsetci predajcovia vo Viedni..... V obchode predeti na Kosickej maju vystaveny iba jeden Chameleon.... 😉
Aj mne sa hrozne paci, a to som este nepresla do sportiaku , mam Concord Fusio trojkombinaciu, ale tuzim po Bee plus....

kiwinka
14. mar 2011

@andrejo a v SCS kde zhruba?? bola som tam Xkrat, ale taku predajnu som tam nenasla 🙂)) asi som slepááá!!!

vsetkym babam dakujem za odpoved!!!!!

kiwinka
14. mar 2011

baby, prosim vas, aky je rozdiel medzi bee a bee plus??? na oko su skoro rovnake a bee je lacnejsi ako bee +

zajo79
14. mar 2011

@kiwinka niesu na oko rovnake.

kiwinka
14. mar 2011

@zajo79 ved pisem skoro 😉 nemam to tak nastudovane ako ty 😀

ellysa
14. mar 2011

@kiwinka predajňa babyone, momentálne je to na druhej strane cesty, kde je aj toys,r,us

kiwinka
14. mar 2011

@ellysa ahaa to je zvlast budova? to nieje priamo tam jak je kooopec obchodov ???

andrejo
14. mar 2011

tak zial vyzera to tak ze sa nezaradime k majitelom tejto znacky. Mom. poradie pred real testom 1.quiny senzz 2.bee+ 3.q zapp xtra . Nejak ma 1600€ investicia do stokke uz odradza od dalsej vacsej investicie. Stokke bude hlavny kocik a druhy ma byt do auta. Uvidime ako nas oslovi cislo 1.

barboramarek
14. mar 2011

@andrejo ked potrebujes kocik len do auta, tak ti senzz podla mna uplne postaci 😉 ja som mala kriterium aj kazdodenne spanie, ale keby som toto kriterium nemala tak idem aj ja do senzz 😎 tiez ma odradzala ta cena

ellysa
14. mar 2011

ja neviem, mňa ten senzz nikdy neoslovil 😅

zajo79
14. mar 2011

@andrejo ked len do auta, kup zapp xtra.