Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
7. júl 2011

@lilla244 presne, ja som pre tento pripad - lietadlo - kde ti letecka spolocnost neruci za skody na kociku - kupila peg perego pliko mini..velmi sikovny kociarik..bee by som si ani ja znicit nedala..jedine ze by si kupila tu tasku na bee - nova 130 evri - to by som tiez tolko za to nedala..ale videla som teraz "ojazdene" za 50, takze to je v pohode..

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mici111 ojazdene mini za 50? 😨 daj link 😉

mici111
7. júl 2011

@lodgermaniacka nieeeeee 😀 som sa zle vyjadrila 😀 😀 "ojazdenu" tasku na bee som myslela... 😀 😀 😀 😀

kilian
7. júl 2011

@lodgermaniacka uz by si nakupovala?
@mici111 aj ja mam jednu v pivnici.za 20 € 😉

jevula
7. júl 2011

ahoj mici111, prosim ta, dala by si mi link na tu "ojazdenu" tasku na bee, ak to vies najst, zisla by sa mi do lietadla. vdaka 😵

lodgermaniacka
7. júl 2011

@kilian ja sa nezaprem 😀 aku maš tašku?

kilian
7. júl 2011

@lodgermaniacka no vsak tu cestovnu do bee.ale cestovat som tento rok este necestovala!! 😠 😠

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mici111 no ja som pochopila že tašku na kočík, ty myslíš prepravnu? a to kde?

kilian
7. júl 2011

sranda s vami kocky.namiesto spania,citam konika. 😀

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mici111 dik 😉

kilian
7. júl 2011

@lodgermaniacka @mici111 davajte si pozor na tejto stranke,nedavajte si nic posielat. 😠
je na nej vela podvodnikou,co ti napisu,ze posli peniaze dopredu.radsej len osobny odber.

lodgermaniacka
7. júl 2011

@kilian dik 😉

barbora87
7. júl 2011

@kilian veru urobila som sama chybu nieco som predavala a ta baba ze poslala peniaze tak som jej to hned poslala a peniaze nikde :(((

mici111
7. júl 2011

@barbora87
@kilian fiiha 😕 ja som z tej stranky kupila tu zltu strechu..no dufam, ze dorazi.. 😠

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mici111 no super 😒 tak držim palce

tanija133
7. júl 2011

@lilla244 No ked rozmyslas nad dalsim kocikokm po Stokke, moj nazor je ze Bee, tiez nie je az taky extra priestranny kocik. a pre take male babo ,tiez nie je az taky vhody....No ale na cesty je super, aj ked ani ja by som nemala to srdce ,hodit ho niekam do lietadla.... 😒 A nad Cameleonom si nerozmyslala? este po 4 mesiacoch ho vynosis aj vanicku a aj sportak je skvely, priestranne korytko....a potom neskor si kupis aj Bee... 😉 A do lietadla, nejaky obycajnejsi.... 😉

mne sa stokke tiez nepaci ,mne tam vadi ta vec medzi nohami......ale ja som tiez oneskorena a naopak...Ako tehu som si kupila Concord....teraz nechapem ako sa mi mohol niekedy pacit.....Nemam ho rada....Ani Bee+ani Cam sa mi nepacili a teraz su to pre mna najdokonalejsie kociky..aj krasne aj prakticke.....Pouzivam teraz obidva...Cam tak viac do terenu, na prechadzku, a Bee si setrim len tak do shopingov..... 😉

face
8. júl 2011

Ahoj holky, jak jsme tu zmiňovali ten denim lodger, tak my ho před pár dny vytáhli, jak byla zima. S růžovou vložkou je opravdu super a líbil by se mi i s limetkovou 🙂

andrejo
8. júl 2011

@lilla244 my sme boli na tom podobne ze zo Stokke sme isli na iny ale nie preto ze sa maly nezmestil. Dokonca v Stokke sportovej casti mal viac miesta ako vo vela sportakoch. V sportakoch mu bola kratka opierka chrbta ktora mu koncila niekedy aj v polke hlavy pripadne nizsie. Mal v Stokke dost miesta a to nieje maly. Ma 1,5 ale odhaduju ho na 2 roky. Chceli sme Bee+ povodne ale ked sme ho nazivo odskusali a zazili na kockach pri Eurovea tak sme si povedali ze nie a zacali sme hladat iny. Jedna vec ktora v kazdom kociku bude citelna je to ze pri Stokke mas dieta podstatne blizsie k sebe. Nam Stokke plne vyhovoval jedine co rozhodlo bolo to ze maly zacal chodit a potrebovali sme do auta spratnejsi kocik lebo Stokke sa nesklada prave na najmensie kusy. Ja som mal podmienku aj tu ze to ma byt skladanie na jeden kus nie 2 ako Stokke. Ak by si mala nejake otazky tak daj vediet pripadne cez IP. Nechcem tu vypisovat akymi kocikmi sme sa predrali kym sme sa dostali k tomu co mame teraz o ktorom sme mimochodom ani nerozmyslali ani sme si nikdy nemysleli ze tu znacku niekedy kupime 🙂
Inak mozno Chameleon by naozaj bol lepsia volba ako Bee+.

vorllinka
8. júl 2011

Holky prosím vás nevíte jestli se někde nedá koupit paul frank fusak, ten barevný? @lodgermaniacka kombinace žluté s tím barevným fusakem vypadá náááádherně!!!! 😵

face
8. júl 2011

@vorllinka já ho zrovna před pár dny prodala ... ale na mimibazaru se občas objeví, tak zkus dát inzerát, že koupíš 😉

dara29
8. júl 2011

@vorllinka kočárky luciánek majú napísané, že je skladom.

lodgermaniacka
8. júl 2011

@face krasne sa ti podaril nafotiť 😵 ja ho mam, zatial bez vložky, ale chcem červenu 🙂 teda vložku mam len tu original, ale k žltej strieške by sa mohla aj ta hodiť
@vorllinka ďakujem 😉 ja som ho chcela predať a kupiť čierny, ale nakoniec som rada že nemusim mať obyčajny nevyrazny fusak

mici111
8. júl 2011

@lodgermaniacka no krasny je ten denim 😵 vies, jak si hlavu trieskam??? sprosta, sprosta, sprosta 😠 😠 😠 😠 normalne rozmyslam, ze predam tento a kupim denim.. 😵 😵 😵

face
8. júl 2011

@lodgermaniacka jj, červená by k němu ladila super, také ji zvažuji k červené střeše 🙂 já tu origo nemám, ale ještě rozmýšlím nad limetkovou a ta to asi vyhraje k limetkové stříšce 🙂

domigb
8. júl 2011

Ahojte...Kočky jak vás tu čítam tak neodporúčate pre 4 -5 mesačné bábo beečko??? Ja idem teraz BB odkupiť od jednej kočky tak budúci týžden by už mal byť doma....Mne sa páči že ide do lahu,ako máloktorý golfáč....A je lahky,skladaný....Myslíte že tam bude mať malá málo miesta??? 😖

mici111
8. júl 2011

@domigb no nove bee plus do lahu uplneho nejde, ze vraj stare islo..toto nejde..ale nam staci..lahky tiez zrovna moc nie je cca 8,5 kg - najdes aj lahsie, ale je uzasny 😵 😵 😵 neviem, ci ja by som dala 4mesacne babo do bee..ale kazdeho vec 😉

zajo79
8. júl 2011

@mici111 stare tiez neslo do uplneho lahu..taky skoro lah, myslim ze to iste ako teraz to nove.

zajo79
8. júl 2011

@domigb pre 4-5 mesacne babo v pohode si myslim. mozno nie ako jediny kocik doma zatial, ale casom ho urcite budete pouzivat - len beecko.

zajo79
8. júl 2011

@face paraadny je ten denimovy. skoda ze sa mi nehodi..

@brendda haloooo, uz ste doma z babom?