Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ellysa
12. júl 2011

@tanija133 ja chodím každý deň už asi pol roka a nerobí mi to, treba to začať riešiť, neboj, vak radšej nech to poriešia, ako by si sa mala serinkať s kočíkom, nie?

tanija133
12. júl 2011

@ellysa no jasne treba to poriesit...ja chvilku bez neho vydrzim, len nech je v poriadku.... ☹

lodgermaniacka
12. júl 2011

@tanija133 podla mna to bude cela seria tíchto najnovších 😒 😒 😒 😒 😒

tanija133
12. júl 2011

@lodgermaniacka porazi ma....kupim Concord ,pada strieska, vraj tie najnovsie to robia, ale neriesim aj tak ho nepouzivam....kupim Bee, zacne sa zasekavat? robia to najnovsie.... neeee.... 🙄

lia
12. júl 2011

ahojte,

ja som si dnes objednala bledoruzovu striesku so slnecnikom ,objednavala som to u kocikomanie a odpisala mi ,ze bledoruzovy slnecnik sa nevyraba. 😕 neviete nahodou babule ?? a ked predavam moju strechu , tak tu mam poslat bez tych tyciek.ze?? 😅

ellysa
13. júl 2011

@tanija133 neboj, popdľa mňa ti kočík nezoberú, oni to väčšinou riešia cez videá, a ak to má viac ľudí, ešte lepšie, budú promptnejší

lodgermaniacka
13. júl 2011

@tanija133 neboj, tie predchadzajuce zase vibrovali, a to si nemohla ani zrychliť krok, lebo ti triaslo celym kočíkom, oni toto musia poriešiť 😉 to nie ako u concordu že nič 😎
@lia jasne, tyčky si nechaj, lebo nebudeš mať striešku 😀

lia
13. júl 2011

@lodgermaniacka radsej sa pytam 😀

mici111
13. júl 2011

@lia nie, bledoruzovy slnecnik sa nevyraba.. 😉
kocky, nechcete niektora oranzovu strechu aj so slnecnikom? 😀 mne ruzova, zlta a strieborna stacia 😀 😀 ked tak, IP 😀

lia
13. júl 2011

@mici111 no dost mas toho 😀 aj si to menis? mne sa moc nechce , uz mesiac mam tu striebornu , v tomto teple je asi najlepsia

kilian
13. júl 2011

@lia ja mam tiez stale tu istu striesku,nechce sa mi to prezliekat,a ani nato moc nemam ani cas. 🙄

miska1981
13. júl 2011

@tanija133 a zasekava sa ti to aj ked ides plynule po ceste? lebo mne sa zasekava koliesko, ale len ked idem napr. na obrubnik, alebo niekde chcem vyjst, par krat mi to urobilo, inak ide dobre. ale zle sa mi manipuluje s chrb. opierkou, tazko sa mi polohuje, ale to az taky problem nie je.

inak mne sa ta strieborna strieska paci, som si ju dala a s bledoruzovou podlozkou je to pekne. a je super fakt proti slnku, krpatej ani ta sietka nevadi. takze ja ju necham cele leto. 😉

lia
13. júl 2011

mna len serka na tej striebornej ,ze sa mi niekde sucha ta strieska

dara29
13. júl 2011

Bugaboo má jeden typ fusaku alebo viac typov? Lebo niekde sú zobrazené pekne s L sedom a niekde ako také placky poskladané na sebe. Tak keby som objednávala neviem či je to jeden typ alebo viac. Poradíte - dakujem

tanija133
13. júl 2011

@ellysa no a ked poslem akoze video a oni to uzanju ,tak potom co? daju mi novy kocik, alebo mi to opravia ,alebo ako sa to potom riesi?
@lodgermaniacka hej, to som tu tiez citala a viac krat, ze tie starsie zasa vibrovali....uz som pisala na kocikomaniu ,tak uvidim co poriesia.... 😉 skusim to aj premastit, vraj to nachvilku pomoze.....Hm? Cim sa to ma mastit baby? nejaky speci olej vraj existuje.....

@miska1981 no ked idem plynule po ceste, tak je to v tej jednej polohe, zaseknute a ked chcem otocit kocik tak sa to ani nehne......alebo musim viac sily vynalozit, aby sa to koleso vobec pohlo,otocilo..... 😢

ellysa
13. júl 2011

@tanija133 je to silikónový sperj myslím, že WD40 a majú hoa si aj v tescu, a tam kde majú doplnky ku autám,,
mne sa triasli tie kolieska a poslala som im video a oni mi asi do dvoch týždňov poslali domov kolieska čo sa nalepujú a prešlo to
podľa mňa keď zistia v čom je chyba, buď pošlú náhradný diel, alebo nejaký doplnok, alebo budú meniť celé podvozky

lodgermaniacka
13. júl 2011

@tanija133 presne ako píše ellysa, zasielaju nahradny diel 😉 a WD40 😉

tessie
13. júl 2011

Ahojte, chcem sa spýtať na striešku na Cameleone. Mám tú fleesovú a rozmýľam, že ak náhodou začne pršať, tak ona asi premokne... nie vždy totiž nosím pršiplášť so sebou. Mám si kúpiť radšej inú striešku? Ako ste to riešili vy? Dakujem

tanija133
13. júl 2011

@ellysa
@lodgermaniacka dakujem baby za info, nabehnem kupit ten sprej, ale predtym to radsej este natocim.... 😉

elelel
13. júl 2011

@tanija133 babenky, no tak ja som uplne stastna, pretoze uz s tym nemam problem 😀 nedalo mi to tak som sa s tym raz v noci pohrala, prehadzovala som kolieska z jednej strany na druhu az dovtedy kym to nezacalo opat krasne fungovat 😀 uz mi to par dni krasne funguje a to davam tomu kociku brutalne zabrat po vselijakych terenoch 🙂 kamaratka mala ten isty problem, zasekavalo jej to este ovela viac, uz aj posielala video do bugaboo ale medzitym to naolejovali a zase jej krasne ide 🙂 takze asi to nebude nejaky zavazny problem, skus sa s tym najprv pohrat alebo naolejovat

tanija133
13. júl 2011

@elelel super, ze ti to uz preslo, to je pozitivna sprava....dobre teda skusim sa s tym pohrat....povymienat a premastit...Uz som pisala do kocikomanie, a tiez mi radila premastit tu trubku vnutri, do coho zapada to koliesko....ale vraj to pomaha ale iba na chvilku.....no ale jasna vec vsetko vyskusam.... 🙂

lodgermaniacka
13. júl 2011

@elelel super sprava 😉 @tanija133 vyskušaj aj ty prehodiť kolieska 🙂 mna tiež pri skladani kočíka napadlo či nie je jedno prave a jedno lave..ale nakoniec som to nechala tak..

ellysa
14. júl 2011

@tanija133 no skús ho porozoberať namastiť, mne tak niekedy vŕzga konštrukcia, keď sa mi do nej napráš-idem po polnej ceste a podobnei, vždy musím poumývať, a nastriekať a potom je to super

tanija133
14. júl 2011

@ellysa Jasne skusm, len do kelu, je to novy kocik asi 5 krat som ho pouzila a uz treba mastit 😒

lodgermaniacka
14. júl 2011

@ellysa ty ho sprchuješ, alebo len mokrou handričkou? ja som taaak strašne leniva umyť si kočík, chudak je novy, ale vyzera strašne, zaprašeny, ofrkany, ako sa chodime kupať 😖 ale síčko, nie bee..a ked mam nahodou naladu, ako teraz tak mam umyte kupelky a nechce sa mi robiť v byte špinu 😎

ellysa
14. júl 2011

@lodgermaniacka len handričkou 🙂

jay_jay
16. júl 2011

Ahojte, má prosím vás niekto na predaj bielu strechu na bee+ ? ďakujem.

zuzik28
16. júl 2011

Ahojky, uvažuji nad koupí pro svou půlroční dceru, ale mám pár věcí, které musím ještě pozjišťovat. Nikde jsem ho u nás neviděla tak se ptám vás...myslíte, že je vhodný i pro tak malé mimčo? Resp. bude moci malá pohodlně spinkat, ikdyž kočárek nemá polohovací opěrku nohou? Přeci jen v kočárku spí ještě docela často. A dá se opěrka zad dát do úplného sedu? Díky moc za odpovědi.

didakuku
16. júl 2011

@zuzik28 Zuzi u nás v Pv ani v okolí není. Nejblíž je Brno. Já ho tam kupovala teď ve středu.

karolinkat
18. júl 2011

@bebel ahoj, ja by som mala zaujem o to chicco madlo, ak je to este aktualne?