Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

dara29
10. aug 2011

Poradte. Tie čo máte bee+ alebo plánujete kupovať kúpili by ste teraz kočík s bielou konštrukciou alebo by ste počkali a kúpili celú čiernu konštrukciu? Čo bude krajšie a praktickejšie? Dakujem

cherryblossomgirl
10. aug 2011

@ivett http://www.babycarepettswood.co.uk/pushchairs.b... posovne na svk je 4.95. Su seriozni, mam ich odskusanych

gee99
10. aug 2011

Ahojte, nemate niektora tip na e-shop, kde sa da objednat na Slovensko rychlo a bezpecne 🙂 set na Bugaboo Cameleon vo farbe Soft Pink? Diky.

ivett
10. aug 2011

@cherryblossomgirl díky už jsem sehnala...

@gee99 viděla jsem je na českém mimibazaru 😉

gee99
10. aug 2011

@ivett diky! hned to idem pozriet! 😀

emka34
10. aug 2011

Ahojte,prosim poradte,ci sa da kupit samostatne adapter (klips) na slnecnik c.3, mne sa ho poradilo dnes niekde stratit ☹ Dakujem

ivett
10. aug 2011
ivett
10. aug 2011

@emka34 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47161162&tab=2 není tohle ono? já teda vůbec netuším na co tyhle klipy jsou, tak by mě to samotnou zajímalo 😀

emka34
10. aug 2011

@ivett Dakujem za rychlu reakciu, je to presne ono! Dobre vediet ,ze sa to da kupit. Ja som mala stastie a suseda mi pred chvilou doniesla ten moj strateny,vypadol mi pri skladani kocika pred domov,zbytocne som uz stresovala 🙂 este raz vdaka.

mamia25
10. aug 2011

Ahojte, prosím Vás, má tu niekto na predaj doplnky na bee plus? používané za lepšie ceny. Ak áno, napíšte prosím IP. Ďakujem.

ellysa
11. aug 2011

ahojte baby nepoužívam už striebornú slnečnú strechu, cup holder a čierny dáždnik na bee plus, ak by niekto chcel, tak IP 🙂

ellysa
11. aug 2011

a baby aj striešku ružovú tmavú, alebo limitku
a dokonca aj celé bee plus asi posuniem, ak bude nejaký záujem, má pol roka

dara29
11. aug 2011

@ellysa A aký kočík si nechávaš alebo čo plánuješ nové kúpiť? Alebo sa Ti tam už malá nezmestí?

ellysa
11. aug 2011

@dara29 nie som jednoducho maniak, ja za bee, ak ho predám budem asi revať,ale stále si hovorím, že však kúpim ho aj k druhému, mám ešte mac 🙂 a uvažujem o XT

dara29
11. aug 2011

@ellysa XT je pekný len keby naňho urobili peknú limitku pre chlapca by sa mi páčilo. Ja kúpim bee+ ale neviem či mám kúpiť s touto bledou konštrukciou alebo si mám počkať na tú čiernu.))

ellysa
11. aug 2011

@dara29 no to je na tebe 😀 mne sa páči čierna konštrukcia, len ešte viac na tom vidno škrabance, ja som si myslela, že nie, ma to prekvapilo, nechceš môj, bez striešky? 😀 😀 😀

mici111
11. aug 2011

kocky, oranzova strecha limitka na bee plus slnecnik zadarmo k tomu, IP 😀 😀 😀

ronie111
12. aug 2011

kočky
kúpim už niekde Bgb Donkey?
poradte mi.... dakujem

zajo79
12. aug 2011

@dara29 cierna sa predava teraz od septembra. je pravda ze cele cierne je to take divne, jedine dokupit neaku farebnu strechu. zo zaciatku som bola z neho nadsena, ze musim musim musit mat.. teraz ma to preslo. cameleona mam ciernu konstrukciu, tak uz ked, nech mam neaku zmenu... no uvidime co zvolime za druhy kocik pre nasho Miska.

silviatt
12. aug 2011

@zajo79 chcem sa opytat, ked mas ciernu konstrukciu na cameleona, mas ho aj cely cierny? Ja som ho zatial videla len riflovy s ciernou konstrukciou (ale nie tento novy riflovy) alebo cely cierny, to teraz najnovsi model. Dakujem za odpoved.

zajo79
12. aug 2011

@silviatt mam ocean. To je taka modrozelena vyrazna strieska.ostatne cierne. Milujem ho,i ked sa mi predtym nepacil.laska na 5ty pohlad

silviatt
12. aug 2011

@zajo79 ten musi byt krasny. Ja som mala pri malej cierny so striebornou konstrukciou, teraz som chcela ciernu konstrukciu a denim, ale nevidela som este tento novy denim v skutocnosti, len som pocula, ze nie je pekny... tak uvidime. Ja dufam,ze sa mi zapaci a nebudem musiet vymyslat 🙂

lucineska1
13. aug 2011

dneska jsem potkala v zoo bugaboo donkey 🙂 a musím uznat, že je to bomba 😉

zajo79
13. aug 2011

@ellysa skrabance na ciernej konstrukcii niesu vidiet vobec

vladieliska
14. aug 2011

AHOJKY,MOC VAS PROSIM,NEPRODAVATE NEKDO ORIGINAL DEKU BUGABOO V RUZOVE BARVE?JIZ SE V OBCHODE NEPRODAVA,MAM O NI VELIKY ZAJEM,NEBO NEVITE KDE JI MAJI JESTE SKLADEM?

BUDU VAM MOC VDECAN!

DEKUJI ZA INDO NA MUJ EMAIL vladi.novotna@gmail.com

tanija133
14. aug 2011

Baby ja len tak pre zaujimavost, co som zistila...Ako som nedavno pisala ,ze sa mi pokazil kamaratkin pozicany Cam, tak som si zistovala servis u Dohnala....a tam mi povedali ze ine kociky ako u nich kupene, neopravia, a to koli tomu, ze toho maju strasne vela, ze nestihaju ani svojich zakaznikov, no fasa....asi sa aj dost casto kazia tie kociky...Potom som si u tej kamaratky zistovala ze ona ho kupila v baby one, tak uz som tam chcela ist do servisu , a zrazu kocik mi zahadne ide.....drahy tam ten stuplik rozobral a zatlacik ten dzindzik do tej vlozky poriadne a uz ide....Som taka happy, kocik opraveny zadara, nemuseli sme sa ani nikam trepat a nikomu sa doprosovat, super, dufam len ze mu to vydrzi a znova sa to nezasekne.....Hned ho idem vratit ten kocik... 😉 A z toho vyplyva ze je to teda sost velky problem dat niekde do servisu Bgb po zaruke.. 😖

vladieliska
14. aug 2011

ahojky,

prosim,nevite nekdo jde sehnat original deku bugaboov ruzove barve?neprodavate ji nekdo?

mam veliky zajem.dekuji moc za odpoved.

krasny den,vladka

ellysa
14. aug 2011

@zajo79 ja som čiernu konštrukciu na živo videla na PP a tam to bolo vidno

bebel
14. aug 2011

@tanija133 nie je...treba to len riešiť priamo s BGB, ich oficálnou stránkoua zákazníckym servisom.

zajo79
14. aug 2011

@ellysa tak potom bgb ju ma asi kvalitnejsiu. 😕 ja ho nakladam do auta kazdu chvilu, ziadny skrkanec, nic.
@tanija133 tak to je asi problem zo vsetkymi kocikmi zo servisom po zaruke 😉