Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

deyana
11. jan 2012

@kveetiinkaa chce to sledovat každý den, ono to přibývá, já jsem se na svůj super kup dostala náhodou, asi po 14 dnech se to tam po půlnoci objevilo, já ve 4 šla malý dělat mlíko tak jsem mrkla a hned paní napsala a byla jsem první 😅

já myslím že cameleon,ale záleží na co kočárek chceš, resp. do jakého terénu.

kveetiinkaa
11. jan 2012

My jsme hlavně ve městě, ideální by byl sourozenecký donkey a pak vyměnit za monobugaboo, ale donkey použitý nenabízí nikde:O(
Takže bude něco se stupátkem, snad to malá zvládne a na jaře bude chodit víc, má dva roky.

hanahana7
12. jan 2012

@kilian ahoj pozeram ze mas bee denim strechu...myslis ze by sa denimove bee-cko hodilo k missoni streche? asi ani nie? ze ? neviem ako vyzera v skutocnosti ta riflovina ☹ je taka do cierna skor? tmava?dakujeeeem

hanahana7
12. jan 2012

ahoj baby, neviete, na babycare predavaju bee-cka tie s vibrujucimi kolieskami? alebo uz predavaju "normalne" bee-cka? 😀

hanahana7
12. jan 2012

aky fusak by sa hodil k missoni na bee? 😕 😕 😕 cierny? ☹
ale zaroven aj k ruzovej strieske..

cmulinko
12. jan 2012

ahojte...vie mi niekto poradit,kde sa da kupit Denim fusak na cameleon?A @hanahana7 ja mam Cameleona-All Black limitku 2011 Denim(Red) a ta riflovina je velmi tmavo modra,ale z dialky je to akoby cierna.

hanahana7
12. jan 2012

@cmulinko dakujem 😉

hanahana7
12. jan 2012

@cmulinko fiha gratulko k 3 detickam 😉
myslis, ze by sa k missoni strieske na bee hodilo denimove bee??? dakujem moc za nazor.. 😅

hanahana7
12. jan 2012

@cmulinko fiha gratulko k 3 detickam 😉
myslis, ze by sa k missoni strieske na bee hodilo denimove bee??? dakujem moc za nazor.. 😅
ten lem striesky je tmavy-nie je uplne cierny..tak rozmyslam ci to neni olemovane tym "tvojim" denimom...

ivett
12. jan 2012

@hanahana7 já myslím, že k tak barevné boudě se bude hodit jakákoli barva, např. červenou si dovedu představit, nebo žlutou, zelenou, univerzální bude ta černá...

cmulinko
12. jan 2012

@hanahana7 myslim,ze by sa to paradne hodilo...niekde mam odfoteny moj kocik,tak ti ho sme hodim a mozno uvidis ci je to ta ista farba.

cmulinko
12. jan 2012
cmulinko
12. jan 2012

@hanahana7 nasla som fotku aj v nasom ruzovom prevedeni 🙂

hanahana7
12. jan 2012

@cmulinko krasne...dakujem za ochotu 😉 😵

kilian
12. jan 2012

@hanahana7 v podstate je jedno,ci budes mat denimove bee alebo klasicke,lebo predpokladam,,ze budes pouzivat podlozky a ta sedacia cast sa skoro vobec neda vidiet.ta denim 107 je ina ako red denim na cameleone-je tmava,ale taka skor do sivej....neviem, ako to popisat....
a fusak?ja mam cierny k missoni...

hanahana7
12. jan 2012

@kilian si zlaticko, dakujeeeeeeeeeem!!! ano, nakoniec chcem len "obycajne " bee..ruzova strecha..
chcem objednat z babycare-ale bojim sa tych koliesok...a aj ja chcem cierny fusak nakoniec(inak mam lodger bezovy)..alebo kaslem uz na fusak "znosime" lodger a potom dokupim..lebo nemaju skladom cierny..

kilian
12. jan 2012

@hanahana7 to ti asi nikto neporadi,ci na babycare vypredavaju este tie chybne modely alebo uz tie nove...treba skusit.........

tanija133
12. jan 2012

@hanahana7 ja by som k tej missioni strieske nekupovala denimovy ,ale obycko Bee...aby to nebolo uz prekombinovane....Ved ta strieska Missioni je uz aj tak vyrazna a jedna vyrazana vec staci... 😉 K ciernej sedacke ide dokonale.....Moj nazor.....A ja si myslim ze to prezijes aj s bezovym Lodgerom, lebo na tej strieske je aj taka bezova.... 😉 Ved bohvieco sa ti bude zasa o rok pacit..... 😉

hanahana7
12. jan 2012

@tanija133 tak tak! 😉 dakujem..len to utvrdilo moje presvedcenie..finaaaalne 😉

hanahana7
12. jan 2012

@kilian jo jo..tak ja budem pokusnaaa 🙂)) potom sa pytajte mna! 😀
este im napisem alebo zavolam..

kilian
12. jan 2012

baby nemal by niekto na vymenu missoni bee za missoni cameleon?(doplatok) 😀 😀

hanahana7
12. jan 2012

@kilian 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale bez dzecka! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
12. jan 2012

@hanahana7 😀 😀 myslela som len tu striesku.... 😀 😀 😀 😀 😀

bebel
12. jan 2012

@hanahana7 Henri má denim 107 bee+ s Missoni 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/henri001/alb...

hanahana7
12. jan 2012

@bebel hej? myslis ze to je denim? lebo presne mna normalne vytaca-ze ta missoni strieska ma lem-a ten nie je cierny a vyzera to akoby to bolo z denimu-ten lem! 😀 tak preto si myslim ze ci nemam zobrat denim bee? podla mna by to nebolo "preplacane" ak je ten lem taky isty tak by to praveze bolo cool...ale tak zas nemusim mat vsetko..ako tu uz niekto mi pisal-to denimove vozitko mi az tak nebude vidiet...a denimovu striesku aj tak nechcem malej davat..takze nic..to uz je len take spekulovanie...budem uvazovat triezvo 😀 musi mi stacit ze mam vlastne bgb.a missoni!!!

kilian
12. jan 2012

@hanahana7 ten lem nieje taky denimovy,ako denim 107 😀 😀 moj je taky by som povedala cierny 😕

kilian
12. jan 2012

@hanahana7 vidim,ze aj ty mas dilemu 😝 😝 ja som taka ista 😀 😀 😀

hanahana7
12. jan 2012

@kilian jeeeej vazne? tak potom super! takze uz nemusim mat dilemu 😀 takze je skoro cierny 😀 takze na 100% beriem "len" ruzove bee..hura! konecne nemusim premyslat, skumat...a dufam ze zas nevyjde hned nejake nove missoni-pissoni a pod..! 😀

hanahana7
12. jan 2012

@kilian ten lem je cize taky jak vypraty cierny..ze? 😀
vsak to-myslela som ze je z tej 107 denim....lebo ja som nazivo ten denim nevidela..

zajo79
12. jan 2012

a vibrujuce kolesa maju poriesene? na babycare sa stale predavaju za lacnejsi peniaz ako vsade inde... zistoval si to niekto? Ci objednaval, a kolesa su ok?