Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

gawin
22. feb 2012

@lodgermaniacka krd zajtra neprídu letim pre nich prísaham uz sa neviem dočkať aj ked ešte teraz chcem vydražili s našim starým kočíkom a bee vytiahnuť ked uz nepotrebujem fusak ale aj tak. 🙂 v Pon to poslali Dneška to tu malo byt☹(

boska79
22. feb 2012

@lodgermaniacka super ze si spokojna aj zo starym. do dnes muzo o nicom inom nehovori, len ze to bol najsuper kocik... a ze na jar mam kupit taky zase. len ho chce cely cierny... co zas ja mu to prerusim neakou farebnou strechou... skoda ze novy nema vacsiu striesku...

jessicax
22. feb 2012

@lodgermaniacka gratulka k novemu kociku, super, ze si spokojna 🙂 Tiez mi je za nim obcas smutno, boj fajn a hlavne ta velikanska strieska 😀

cimage
22. feb 2012

Caute bugaboo maniacky!!! Dva roky som snivala o mojom krasnom bugaboo cameleon, len nebolo co kocikovat. Ale to sa zmenilo a o par tyzdnov budeme mat mimco a moj vysnivany bugaboo uz parkuje u nas v izbe. Dokonca sme zohnali special denim edition 🙂 😉 uz sa neviem dockat ked s nim pojdeme von, zatial poctivo trenujeme po byte 😀

domigb
23. feb 2012

Baby je tu niektorá,ktorá olutovala výmenu sterého bee za nové plus? Ja staré milujem páči sa mi aj designovo viac,len plusko je väčšie tak zvažujem,že vymením.. 🙂

domigb
23. feb 2012

alebo ešte takto kočky o kolko dlhšia je opierka na nožičkách na plusku ako na beečku ide mi hlavne o nožičky 🙂

tanija133
23. feb 2012

@domigb ja som ich mala,a neolutovala som vymenu...stary bol pre nas prilis uzky....je pravda ze strieska na starom je vacsia a je na nom aj lepsi sed( nie taky kolmy ako nanovom....) V novom, ale mame viac miesta, a da sa predlzovat aj ta chrbtova opierka a aj sedacka, a uz si nepamatam o kolko je dlhsia ..ale minimum je 28 cm a maximum je 38 cm dlzka....A aj nove je kraaasne.... 😉

domigb
23. feb 2012

@tanija133 mne práve vadí ten sed na starom není tak nahnutá do predu vždy mi príde akoby bola v pololežme 😝 tekže myslíš že neolutujem? idem hned premerať bééčko kolko je dlhá opierka nožičiek.. 😖

tanija133
23. feb 2012

@domigb No ja mam zasa pocit, ze na novom je sed az prilis kolmy, ale mozno Vam to bude tak vyhovovat....Neviem ti povedat ci olutujes, alebo nie.....sa musis sama rozhodnut, kazdemu sadne nieco ine....Ja som spokojnejsia s novym... 😉

domigb
23. feb 2012

@tanija133 aaach jaj normálne som teraz nerozhodná,ale viem,že ked som videla by po prvý raz hned som bola zalúbená..tento ma až tak nenadchol a ešte mi vadí,že je velmi otvorený,ale zasa beečko je úzke ☹ Ja sa ho asi nedokážem vzdať tá strecha ma dostala na prvý pohlad 😖 🙂

tanija133
23. feb 2012

@domigb No nechaj si to prejst hlavou, vyksuaj si aj to plusko ,ak mas kde....a uvidis...Mne sa zasa viac paci to nove, aj ked je otovrene, ja nepotrebujem nejak uzavrete kociky, malinka ti aj tak viac bude uz chciet pozerat na svet.....ja skor viac priestoru uprednostnujem..... 😉

brendda
23. feb 2012

Odbornice moje drahé,muže mi někdo poradit,jak prehodit sedačku na Bee+ proti směru jízdy,at nemusím studovat instruktazni video?Vadi mi,ze na malého nevidím....Diky!

ustrachana
23. feb 2012

dobry vecer kocky,
idem si " k vam" pre radu 😀 mam 3 mesacneho synceka a zvazujem, ze si kupim kocik bgb.momentalne mam stokke, ale potrebujem ( chcem) este jeden kocik a neviem sa rozhodnut medzi bee a chameleonom.problem je v tom, ze syncek je po operaciach a v novembri bude mat rok no a v tom case ho potrebujem mat dobre v kocikuu "uskladneneho" aby mu nebola zima preto sa priklanam ku chameleonu len neviem ci je ta vanicka dost velka lebo Stokke je maly uz teraz 😀 poradte mi - vy ste skusenejsie 😒

ivett
24. feb 2012

ahojky, i já si jdu pro radu, jak připevníte držák nápojů u bee+ nahoru an rukojeť mezi ty pěnové návleky? mám přezku na bee+, ale nahoru je velká, jde to tedy vůbec nahoru připnout? na fotkách jsem to někde viděla, ale potřebuju k tomu nějakou jinou sponu?

@brendda taky jsem u toho matruovala, musíš zatáhnout za tu páčku, kterou polohuješ záda, ale ne na plno, ale jen do takové mezipolohy, prostě tak jakoby do půlky, pomalu a ucítíš, že to povolí a pak musíš sklopit záda až k sedáku jak to půjde a pak jen vytáhneš sedačku a přehodíš 😉

a mmch dneska dovezou tu zelenou stříšku jedo, tak jsem na ni hrozně zvědavá 🙂

ivett
24. feb 2012

@domigb já vyměnila bee za bee+ a nelituju, přijde mi opravdu prostornější, a to moje malá je drobek...už na první pohled je sedaška širší, o délku zad mi až tak nejde, ty byly dlouhé i u starého bee, ale sedák dole je už na první pohled širší a delší, oficálně se uvádí že je to 4cm už sedáku a 6cm na konci sedáku, což je rozdíl, navíc konstrukce je o 1,5cm širší, takže je jasné, že ta sedačka musí být širší, líbí se mi, že jde do úplného sedu, to u starého bee nešlo a strašně mě nadchlo to jednoduché přehazování sedačky, i když to nepoužívám a mě se celkově líbí i designově víc, bála jsem se, že stříška nebude tak krycí jak byla u starého bee, ale je perfektní a velká dost, anvíc do kulata, není tím pádem tak úzká a je perfektní 😉 a dá se se zádovou opěrkou zvednout o dost výš, takže tam fakt vleze i vysoké dítě bez problémů...

kilian
24. feb 2012

@ustrachana ahoj.v tvojom pripade by som volila cameleona... 😉 vsetko dobre prajem...

ivett
24. feb 2012

zdravím, tak jak jsem slíbila, foto jade green 😉

ve skutečnosti je hezčí, foťák mi to moc nebere, každopádně jsem nadšená 😵

+ pro @brendda jsem ti blýskla tu kožešinovou vložku 😉

ivett
24. feb 2012

jo a teda ještě dotat, dozvěděla jsem se, že jsou teda dva klipy na uchycení toho držáku nápojů a když ho chci uchytit na tu horní rukojeť mezi ty pěnové potahy, tak potřebuju ten druhý (mám ten, co se připne na bok na konstrukci), můžete mi teda někdo napsat, kdo víte, který ten držák je na tu rukojeť, tzn. na jakoby tu tenčí trubku??? Díky moc...

deyana
24. feb 2012

@ustrachana ahoj, mě připadá že je vanička velká, nedávno jsem tu na MK četla o 10měs. mimi ve fusaku, jak si tam chrupkalo.. kdybys to chtěla ofotit nebo přeměřit, tak není problém 😉

domigb
24. feb 2012

@ivett
@tanija133 to jediné mi vadí,že neide do uplneho sedu 😝 ale skusim kupiť madlo a uvidím uvolnim jej popruhy či sa jej bude opretej sedieť lepšie..a mám tam teraz aj tak footmuf tak počkam ako ho dám dole a vyskúšam či sa jej dobre sedí ..ja ho na jar asi predsa vymením.. 😲

asimon
24. feb 2012

@ivett ahoj prosim ta,kde si kupila tu kozusinovu vlozku?
A baby poprosim...kde kupim tie haciky na bee+?

stephanie
24. feb 2012

ahoj holky...mám dotázek...mám taky Bugaboo Cameleon a chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, zda-li jde koupit na vaničku nějaký potah nebo bych musela koupit celou novou vanu.. Základnu mám tmavě šedou a potah off white, ale líbila by se mi k tomu vana sand...Tak mě napadlo, jestli to nějak jde...Kočárek mám teprve 3 měsíce, tak to ještě nemám vše vychytané...Taky se chci zeptat, jestli se vám taky potah na boudičce tak krčí... S kočárkem jsem spokojená, ale z té boudy jsem trochu zklamaná, navíc na té bílé to jde dost vidět...Taky mi ještě vadí, že to madlo se musí pokaždé vytáhnout, protože jinak nelze mimčo vytáhnout...Budu ráda za vaše zkušenosti

ivett
24. feb 2012

@stephanie origoš hlubokou vaničku, bez rámu, jen potah, neseženeš, leda by se ti podařilo koupit někde na bazaru, mmb apod., novou vaničku samotnou koupit nelze...

tyrra
24. feb 2012
ivett
24. feb 2012

aha, tak to se omlouvám, u nás jsem ji nenašla, tak jsem myslela, že to nejde 🙂 možná jako náhradní díl asi jo...

stephanie
24. feb 2012

díky holky, jste hodné...ještě se vracím k tomu dotázku....máte tu boudičku sklápěním nahoru a dolů také pokrčenou? docela jsem z toho zklamaná..v těch ohybech je to dost zkrčené...

asimon
24. feb 2012

@ivett dakujem...

brendda
24. feb 2012

@ivett díky za vyčerpávající info a za fotky!!!Vypada to super!!!Co si myslíš o tom beranovi,dobry ne?!?!Jdu to teda taky objednat....vypada to dost podobne,jako ta od moji kamosky.Mne se to líbí a fakt nebyl Maxik v těch Emirátech ani jednou zapocenej!!!!