Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
24. feb 2012

@asimon V Prenatal v Eurovea.... 😉 alebo http://www.babycare.nl/hook-stroll-bag-holder-s...

asimon
24. feb 2012

@tanija133 dakujem...skusim tu euroveu...v babycare som si objednavala kocik a ine doplnky...no na haciky som zabudla...a objednavat len tie sa mi naozaj neoplati...😉

tanija133
24. feb 2012

@asimon teraz maju Prenatal aj novu vacsiu predajnu na Zlatych Pieskoch v Palace,tak isto aj tam.... 😉

asimon
24. feb 2012

jeej dakujem...to mi je este sikovnejsie... 😉

novamaminka
24. feb 2012

@tanija133 v palace je premaman,prepacte ze som tu tak vtrhla len som chcela poradit v dobrom🙂

tanija133
24. feb 2012

@novamaminka mas pravdu 😉
@asimon ma pravdu @novamaminka, ja si tie 2 obchody stale mylim, Prenatal skrachovali...... oba su zelene a boli v Eurovea...ten pri medvedoch je Premaman a tam maju tie haciky a je aj na Zlatych.... 😉

novamaminka
24. feb 2012

@tanija133 tu chodim snivat o bugaboo a vidis sa tu miesam do coho ma nic 😀

zuzana_1
24. feb 2012

Abojte.chcem objednat bee+ z babycare.nl.neviete aka je dodacia lehota na svk,pls? Mam 5,5 mesacneho krpca a chcem ho dat uz do beecka,ale pride mi moc otvoreny.davali ste niektora aj takychto krpcov do bee? A idem este o nieco poprosit.viete mi niektora odfotit sklopeny bee v lahu-hlavne strechu,ako daleko "dociahne" 🙂 dakujeeeeeem 🙂

tanija133
24. feb 2012

@novamaminka v pohode, treba sa ozvat, ked sa niekto pomyli... 😉 a treba si splnit sny.... 😉

novamaminka
24. feb 2012

@tanija133 no moj muz mi degradoval moj sen z bee plus na zapp xtra 😀 to som dopadla...

tanija133
24. feb 2012

@novamaminka to sa nedaj.... 😎 co chlap tomu rozumie zenskym rozmarom? Uf, ja Zapp nemusim, aj ked som ho jednu dobu tiez chcela, ale som rada ze som odolala....

novamaminka
24. feb 2012

@tanija133 no mat tak schopnost nasetrit peniaze tak si bee kupim aj sama,no bohuzial to ja nedokazem 😠 mas nejake zle recenzie na zapp?

tanija133
24. feb 2012

@novamaminka ja si tiez moje kociky navyse, kupujem sama, chlapi tomu nerozumeju, nastastie vdaka dobam, ked som pracovala, si to mozem dovolit.... 😉 Ale, nie, nic proti Zappu, len ze hrkoce dost....a je aj dost nizky pre vysoke mamicky.... 😉

novamaminka
24. feb 2012

@tanija133 to som pocula,no ja mam stokke a nechcem ho ani predavat ale zappa by som chcela vyslovene na kratke nutne vyjazdy,nakup,lekar,v lete nejake kupko,dovolenka..predsa len uz kocik bude cim dalej tym viac nevyuzity a na taketo vyjazdy si myslim ze staci..ked si necham aj moj kocik..
a ja som nestihla ani pracovat a uz na vs sa nam podarilo,takze nemam ani nasetrene 😒

ivett
25. feb 2012

@brendda ahojky, ta kožešina je super, jen přemýšlím co s ní, než do ní malou posadím, zdá se mi, že dost chlupatí, může se prát ručně, tak ji zkusím počesat a vyprat, protože se mi zdá, že dost pouští chlup, ale jinak sedí super a myslím, že bude perfektní 😉

asimon
25. feb 2012

@zuzana_1 mne prisiel tak,ze v piatok som objednala a o tyzden v piatok bol kocik doma...malu don davam cca od 4.mesiaca ale chodim s nim len na nakupy...vlastne bola som aj vonku,ked bolo tak slnecno...lebo na von mam iny kocik...😉

kacka.l
25. feb 2012

Zapp a bee se nedá srovnat, možná ovladatelností na rovném terénu, ale jinak je zapp úplně někde jinde. 🙂Ale na drobné popojíždění úplně stačí.

diamand
25. feb 2012

@zuzana_1 ja som bee pouzivala od narodenie pri oboch dcerkach a planujem aj teraz

ivett
25. feb 2012

holky znova se ptám, nevíte jaký ten clip na držák na pití, abych to mohla vozit na bee+ nahoře na rukojeti? díky...

zuzana_1
25. feb 2012

@diamand
@asimon Dakujem kocky 🙂 a nemate nahodou foto so sklopenym chrbtOm a strechou zatiahnutou plllllls ? 🙂

asimon
25. feb 2012

@zuzana_1 ako pre teba 😉

jessicax
25. feb 2012

@novamaminka ja mam tiez stokke a zapp ale ten polohovaci xtra. mala som davnejsie aj bee ale zappik nam momentalne vyhovuje viac lebo je priestrannejsi teda hlavne do sirky. Pouzivam ho len do auta, na nakupy a v lete na dovcu, na bezne kocikovanie pouzivam stokke. Myslim, ze ako vedlajsi cestovny kocik je fajn 🙂

zuzana_1
25. feb 2012

@asimon oooo,dakujeeeeem 😉 btw,nie je ta strecha mala? ☹ kurnik sopa...a nevisia dietatu nohy z kocika? 🙂

ivett
25. feb 2012

@zuzana_1 střecha není malá, hlavně tohle není kočár, který by člověk měl jako jeden jediný od narození do 3 let, tak především má nosnost tuším jen 15kg, jsou to fakt spíš takové hezčí golfky a je potřeba ho mít vždycky v tandemu s dalším velkým prostorným kočárem...bee je spíš do auta, na nákupy, s chodícím dítětem na procházky, do města atd., na dlouhé procházky, když chceš ať ti dítě v kočáru ještě i dost spí, je lepší mít něco jiného samozřejmě, ale malémudítěti nohy nevisí, málokteré spí rovně jak prkno, takže nožky si vždycky pokrčí a je to akorát, většímu dítěti (např. moje dcera rok a 2m) nohy samozřejmě viset budou, ale to máš i u zappa, tam taky není polohovací nožní opěrka a u stokke taky ne, oba zapp i stokke, polohuješ jako celé prkno vytvarované do sedačky, u bee je výhoda, že ho dáš do rovného lehu, takže dítě ani v lehu nesedí, ale nožky mu prostě visí no...

diamand
25. feb 2012

@ivett ako som uz pisala ja mam bee a obe dievcata ho mali od narodenia a nebol ziadny problem, je predsa donho ta podlozka pre babatka, a kedze my zijeme v Londyne a stale cestujeme autom, tak by som si tu iny vacsi kocar nevedela ani predstavit

ivett
25. feb 2012

@diamand já to beru na naše poměry a podmínky, když napadne půl metru sněhu, tak prostě s Bee se fakt fungovat nedá, od narození v tom dítě samozřejmě může být, o tom žádná, toho bych se nebála, ale jako jediný kočár si ho opravdu představit nedovedu, možná někde, kde nikdy nesněží, kde jsou jen rovinky, žádné kopce, terén, neupravené cesty, chodníky apod., do města je bezkonkurenční, bydlet v centru Prahy a jezdit jen tam, nebo vyjet max. do Zoo nebo někam, kde není terén, tak ho jako jediný kočár možná chápu, ale na normální celoroční používání prostě pro mě dělaný určitě není 🙂

novamaminka
25. feb 2012

@jessicax no tak to budeme mat asi rovnaku kombinaciu vyzera to tak😉

diamand
25. feb 2012

@ivett to je pravda na slovensku by som si ho v zime nevedela predstavit, ale kedze tu v uk snezi jeden den v roku tak je uplne vyhovujuci

murcos
25. feb 2012

ku bugaboo ti poviem len tolko, ze je veeelmi lahky, super skladatelny- aj do mini auta.
kocar, ktory navrhol otec. pisem to aj preto lebo mam pocit, ze designeri, ktori kocare navrhuju dieta v zivote nevideli....

euphoria
25. feb 2012

Baby poradte,
rozmyslam, ze predam BGB Cameleon, mam ho uz tri roky,mam rocneho syna, takze by som kupila nejaky novy kocik. Tento sucasny mi vyhovuje, no chcelo by to zmenu. Viete mi poradiť kočík, ktorý by ma kvalitatívne a funkčne uspokojil tak ako cameleon? Za čo ste menili vy, ak ste menili?