Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
2. sep 2012

@mitote ja som mala Lodger, ale co viem , sedia pekne aj fusaky Wallaboo http://www.babymarket.sk/sk/2894/1571/wallaboo-... su aj vacsie aj mensie pre novorodencov....

mitote
2. sep 2012

tak ja nevim, jakej koupit 😔

e.l.i.e.n.k.a
3. sep 2012

@mycats ahojki 😉 ked ta bazis po novej strieske, nebudes davat sit handmade? alebo kupujes denim? 😉

mycats
3. sep 2012

@e.l.i.e.n.k.a ja by som jedine missoni prikupila. lebo uz som si nakupila fusaky k tymto aktualnym 😀

bebel
3. sep 2012

Ja budem predávať úplne nový nerozbalený neon fusak, lebo sa mi momentálne k ničomu nehodí 🙂, k missoni by sadol. 🙂

swarovski
3. sep 2012

baby, neviete, je nejaka extra cakacia doba na cameleon3 ? a este otazka, ked sa skriatok narodi koncom februara, treba nam fusak?
inak ja si idem kupovat bugaboo z jednej holandskej stranky, za uplne perfektne ceny 🙂 Aj limitky maju za vyborne ceny 🙂

lenulice
3. sep 2012

@swarovski Ahoj, můžeš mi, prosím, poslat do IP tu stránku, odkud jdeš objednat? Byla bych vděčná 🙂 Díky moc 🙂

pincola
3. sep 2012

@swarovski Poslala bys mi taky porsím tu stránku do IP?

wilsonka
3. sep 2012

@swarovski posli aj mne nech sa kuknem na tu stranku.dik

tanija133
3. sep 2012

@swarovski tak pleas aj ja chcem stranku, alebo daj link sem rovno, chcem tiez kuk,,,dakujem 😉

tanija133
3. sep 2012

@mitote a ktory sa ti najviac paci? ten biely Elodie je kraaasny, ale aj ostatne Elodie....AJ Lodgere su fajn...a vlastne aj origo je super....AK si trosku maniacka, uricte nebudes mat iba jeden fusak, ale aspon 2, ab ysi mala trosku zmeny aj tam.. 😉

mitote
3. sep 2012

@tanija133 no me se libi vsechny, jako asi nej BGB uz jen proto ze to proste znackou, odstinem barvy atd ladi, ale vadi me ze je eLkovy... takze vubec nevim 😔

tanija133
3. sep 2012

@mitote a kedy cakas babo?

denca1987
3. sep 2012

ahojte baby, včera som sa náhodou dostala k bugaboo bee...veľmi sa mi zapáčil, lenže moja malá už ide mať pomaly 2 roky a neviem dokedy by som ju n ňom mohla vozit a ako je to s ním cez zimu. Predali sme quinny speedi pretože som ho sama nevládala nosiť po schodoch v paneláku a tento sa mi zdá aj praktický veľkosťou a hmotnosťou 🙂

mitote
3. sep 2012

@tanija133 v lednu prave

tanija133
3. sep 2012

@mitote no aj Lodgere su L kove, ale su makucke a poddajne, prisposobis ich do vanicky....elodie su rovne...Ved mas cas sa este rozhodnut...Uvidis aj co nove bude mat Lodger...ake nove farby vyjdu...

mitote
3. sep 2012

@tanija133 no ja prave budu kupovat ke trojkovymu Cameleonovi potah MIssoni, tak zase uz at se me to barevne moc nebije :-/

tanija133
3. sep 2012

@mitote a chlapec ci dievcatko to bude?

mitote
3. sep 2012

@tanija133 holka 🙂 ja si rikal aze do toho missoni bych dala oranzovej BGB

tanija133
3. sep 2012

@mitote ja oranzovu moc nemusim, Missioni je dost vyrazne a aj tan oranzovy fusak je vyrazny velmi...aby to nebolo velmi kriklave...Mne by sa pacil do neho ruzovy Lodger, ta farba Crimson...ale je to iba na tebe....kazda mame iny vkus...

mitote
3. sep 2012

@tanija133 a z BGB bys vybrala jaky fusak barvou?

tanija133
3. sep 2012

@mitote he, he, pink tiez....ja milujem ruzovu, ja mam chlapca, vsetko ladim do modra a podobne....tak sa mi paci vsetko ruzove teraz...mam jej nedostatok.... 😉

mitote
3. sep 2012

@tanija133 no kdyz zrovna na teboudicce Missoni ruzova neni 😅 z tech barev co jsou fusaky je tam cerna, sand, oranzova, cervena...

tanija133
3. sep 2012

@mitote ale je, aj ruzova je tam , taky pasik

mitote
3. sep 2012

@tanija133 no ja vidim jen cervenou a orazovou teda 😅

tanija133
3. sep 2012
mitote
3. sep 2012

@tanija133 no vsak na strisce, tam vidim jen vedle sebe cervenou a oranzovou 😅

tanija133
3. sep 2012

@mitote ja ti neviem teda, ja tam vidim ruzovu...Baby, aka to je farba cervena alebo ruzova? Hlavne teda tom poslednom linku od henri je to cista ruzova....ALe je to na tebe, ty si vyberas fusacik a ty musis byt spokojna....

mitote
3. sep 2012

@tanija133 no tak ony monitory take delaji sve, ze 🙄 asi nejlepe nazivo vybrat

tanija133
3. sep 2012

@mitote to je naj vidiet to vsetko nazivo.. 😉