Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
10. jún 2011

čau holky, chci se zeptat, taška bugaboo, ať už aktuální nebo dřívější kolekce, se dá nosit i na řídítkách kočárku (frog)? jde to tam nějak připnout a drží to?
vozíte na řídítkách tašky? a jaké?

díky...

sariss
10. jún 2011

Ahojda, mame bugaboo cameleon a maximalni spokojenost! Nej;evnejsi je v Holandsku, zemi puvodu;) fakt se to tam vyplati...obecne veci na mimi jsou levnejsi v zahranici, konkretne v Nemecku urcite.
vsem preju spokojenost s bugaboo a at vam mimca delaj radost ;)

sariss
10. jún 2011

@ivett vozim na riditkach tasku od Premaman, normalne ji mam na tom zavesenou...origos jsme ani nechtela, ty doplnky k bugaboo obecne jsou proset predrazeny...zas ale neni se co divit vzhledem k cene kocaru...ja teda nekupuju ani original fusak...a s kocarkem jsme sice hodne spokojena, ale podruhe bych ho asi uz nekoupila.

ivett
10. jún 2011

@sariss díky za odpověď, proč bys jej už podruhé nekoupila?

já na origoš věci taky moc nejsem, ale ta taška se mi líbí, tak se ptám, koupila bych asi nějakou levnější z mimibazaru nebo tak, za novou bych ty prachy nedala...
takže myslíš, že na to pověsím kteroukoli tašku na kočár jo?

bebel
10. jún 2011

@ivett kúp si háčiky a zavesíš na ne akúkoľvek tašku si budeš želať 😎

ivett
10. jún 2011

bebel díky za tip, asi to tak bude nejlepší...

a má teda někdo tu origoš tašku? je dobrá?

ivett
10. jún 2011

a ještě k těm háčkům, jako mají nosnost? mě přebalovací taška docela váží, když ji mám plnou, tak aby mi to ty háčky vůbec unesly 😀

ellysa
10. jún 2011

@ivett ale hej unesú, ja na ne vešiam nákupnú tašku a háďžem v obchode nákup, takže vydržia dosť

sariss
10. jún 2011

@sariss protoze ...

sariss
10. jún 2011

@ivett protoze ma jednu zasadni vadu - a to ze se v podstate nedostanes do kosiku (kdyz mas korbicku a tu ja pouzivam uz 8 mesic) urcite to bude lepsi az prepneme na sportak, ale i tak to j ejedna z nejdulezitejsich veci - kosik. za druhe - muj prvni favorit byl concord fusion ktery i s autosedackou a origos taskou vyjde na neco vic jak pulka ceny za bugaboo chameleon v zakladu, tzn bez autosedacky, barevne vlozky, tasky...kamaradka si ho koupila takze jsem ho mohla porovnat a ted bych sla do nej...mozna na druhe mimi ;) bugaboo asi prodame, mame ho z druhe ruky a tady u nas je to desny hit tak dokud ma nejakou cenu...uvidime,zatim je male necelych 8 mes takze ho jeste budeme naky cas potrebovat...

tanija133
10. jún 2011

@sariss Sranda, mame opacny problem.....Ja mam Concord Fusion a lutujem ze nemam Chameleona.....Druhy kocik uz iba Chamelon.... Pri Fusione je sice dobra vanicka, aj vajco , no pristup ku kosiku tiez nie je dokonaly a uz pouzivame asi 2 tyzdne sportak Fusion a vobec nam nesedi...maly je v nom utopeny, ked tam sedi vidi na madlo, a to je tam aj ta vlozka....pad ami dobokov, sedi tam tak vykrutene....a nehovoriac o tom ze si ho nemozem otocit k sebe...nic ine nerobim iba nakukam do kociku co robi, dalej tam padaju striesky, vobec nedrzia a pritom sa zda byt ta streiska tak velka.......Ten kocik nejde do ulneho lahu, ani do uplneho sedu...n o tu mas zopar negativ....a pozitiva su ze ten kocik bude super od roku a vyssie..je naozaj priestranny a maly mi casto v nom doma zaspava a rozvaluje sa tam...no a super sa soferuje... 😉 Al ena zimu bude super....No a kedze som na nervy ,ze maleho nevidim...tak uz mam objednanay Bee plus aby som mala koncene otocnu sedacku nateraz a aj kamaratka mi pozicala asi na 3 mesiace Chameleona a som z neho uplne hotova....Velmi nam vyhovuje typ korytko, malemu sa v nom super sedi, vsetko vidi..a nepada mi dobokov ako vo Fusione....Pre mna je znacka BGB najkrajsia a najdokolnalejsia......Takze zaver...MOj nazor je ze Chameleon je lepsi sportak ako Fusion....Al emozno je pre nas vzdy lepsie to co nemame.... 😉

tanija133
10. jún 2011

@domigb Ano je drahy, ale ked jedine s nim budes spokojna...tak si ho musis mat...ja som nad nim tiez dlho rozmyslala,a povedala som si ze kaslem na prachy, chem ho a ziadny iny a basta.... 😉 SOm ta videla aj v teme Quinny Zapp xtra....aj ja som nad nim chvilku uvazovala, ale ten nesiaha Plusku ani po koliecka 😀 som rada ze som si ho nekupila uz za tyzden by sa mi nepacil... 😉 Povedz muzovi ze potrebujes dva kociky, jeden do terenu ten Skate a jeden laahky na kratke presuny 😉 lebo Bee nie je naozaj na vsetky povrchy.... 😉

bebel
10. jún 2011

@tanija133 ja mám oba aj bee+ aj zapp xtra 😎
Podľa mňa sa skvele dopĺňajú. Zapp mám stále v aute na shopping a k lekárke a s bee+ zas chodím na dovče a cez deň po vonku. 😝
Ešte potrebujem chariot cx1 na šport.

tyrra
11. jún 2011

@bebel ako sa, prosim, da upevnit slnecnik na tu oblukovu konstrukciu kocika? ja ho mam teraz na rucke s drziakom c. 3, ale nevyhovuje mi to, zavadzia.

domigb
11. jún 2011

@tanija133 tak už mám dohodnuté béééčko za velmi dobru cenu par mesiacov používaný...Budúci mesiac ho už mám hrozne velmi sa teším 🙂 🙂 🙂 🙂

domigb
11. jún 2011

baby neviete nahodou ako sa dostať k takému fusáčiku???

zajo79
11. jún 2011

@sariss tak zrovnavat fusion a cameleon..no to sa ani do toho pustat nebudem. a ono je to mozno tak... ze sa nam zda dobry kocik ten, ktory nemame 😀 😀

zajo79
11. jún 2011

@kamila.k. k autosedacke neviem..ale k bee - to je stare bee, nefungovali brzdy, bgb posielalo zdarma neaku suciastku, co sa namontovala na kocik a vec bola vyriesena.

tanija133
11. jún 2011

@bebel To zasa nehovorim ze je taky zly, tiez je pekny a stylovy....len som ho videla v terene a dost hrkoce a aj na tych kolieskach rychlo vidno opotrebovanie......no ale ,keby som mala aj ten ,pouzivala by som aj ten 😀 ....mas krasnu zbierku kocikov a doplnkov..... 🙂 A prosim ta, to madlo mas chicco multiway? Lebo predavac v pre deti mi ho skusal a tvrdi mi ze to tam nesedi....a tiez chcem madlo.... 😉

domigb
11. jún 2011

@straw dakujeem.. 🙂

lodgermaniacka
11. jún 2011

@zajo79 jedna baba naposledy v tejto teme objednavala bee+ za 90 usd tuším 😨 😀 to budu asi tieto nebezpečne napodobeniny 😠 super, najlepšie asi nakupovať priamo cez holandske stranky
@tanija133 aj ja som mala zafixovane že zappa ani zadarmo, počula som strašny rachot na hladkej dlažbe, ale to už musela byť asi stara herka zappa, bola som s belou a jej limitkou zappom už niekolko krat a ani na terene ani nemukol 😉 fakt super krasny kočík 😉

zajo79
11. jún 2011

@lodgermaniacka to kupila z ciny tusim, ja na take ksefty niesom...

zajo79
11. jún 2011

@lodgermaniacka nechval zappa xtra, ja ze uz som rozhodnuta pre nunu 😀

lodgermaniacka
11. jún 2011

@zajo79 škoda že nam sem nenapisala 😒 tak vieš, ja by som rada toho poskušala ešte viac, ale naposledy som sa riadne sekla, nechcem už špekoulovať, bugaboo a maclaren=najsuper volba 😝 😀 a škoda aj tvojho krasneho denimoveho maca ☹ 😒

zajo79
11. jún 2011

@lodgermaniacka tak co s nami ze clovek chce vyskusat toho viacej... quest je pre vacsie deti. a ja som potrebovala zmenu. ale je pravda, ze som s nim bola spokojna. akurat co mi tam chybala ta preklapacia strieska ako ma xt. tak hadam bude niekedy aj xt...

obcas si poviem, ze uz kocik nepotrebujeme...ale na cely den niekam ked sa ide, tak veru kocik treba. chyba nam.

sariss
11. jún 2011

@tanija133 aha, tak to jsme netusila ze je concord fusion takovy ve sportaku. ja si na bugaboo nestezuju, akorat ze jsem ho chtela jak pominuta a ted uz to tak nevidim ale mozna proto z eje fakt dobry a nemam to srovnani, clovek co si nevyzkousi s vlastnim ditetem nemuze porovnavat...jen ted trochu lituju ze jsme kocarek nekoupila novy...ale je to uz fuk snad s enam nerozpadne a malou dobre povozi...

tessie
12. jún 2011

ahojte, baby, máte niekto originál držiak na fľašu? je dobrý? chcela by som si ho kúpiť, tak len by som rada vedela, či je v pohode, keďže je dosť drahý.

A ešte by som vás chcela poprosiť, že ako sa upevňuje slnečník na kočík? a s ktorým držiakom? Máme držiak č. 1 a 3. Dakujem veľmi pekne...