Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

janac
9. jún 2009

gingerlady : jo jo 🙂 uplne chapu, ja kdyz ho videla tak jsem byla taky do nej blazen, ale ted jsem po par mesicich zklamana...☹ ale stejne se mi porad libi... jenom proste uz doma nechci ty reci porad poslouchat..... a hlavne nase mala z nej nadsena neni....

janac
9. jún 2009

flow333 : nejak odhaduji, ze si se ptala za co? jako za co jsem ho prodala jo? kocarek je do prosince v zaruce, kupovany v Holansku, s fusakem za 11500 CZK....

gingerlady
9. jún 2009

janac: No jo, holt nekteremu ditku sedne, jinemu ne, neudelas nic🙂 Proto ho chci nejdriv vyzkouset

flow333
9. jún 2009

janac, nie za co? ale ta co, to je jako proc??? 😀 😀 😀 ale dobre si ho predala... 😀

janac
9. jún 2009

flow333: aha 🙂 🙂 no ja mela dost dlouho problemy se skladanim a rozkladanim, taky mi neslo prehazovat sedacku proti smeru jizdy a vubec tak nejak ....chtela jsem ho reklamovat, ale nakonec po konzultaci s AnnaViktoria v Praze mi poradili par figlu a uz se mi to darilo.... ale kocarek je uzky a mala mi v nem neusne...a jak je teplo je v nem nacpana... uz jsem to tu psala..... holt to dojezdime v Casuaplay S4 co mame doma... a tenhle jsem teda zkusila prodat za stejneou cenu jako koupila a povedlo se, tak jde z domu....

ginger: urcite souhlasim.... bez vyzkouseni a bez toho aby si kocarek videla nazivo bych ho nekupovala....

gingerlady
9. jún 2009

Nene, to vubec....bez vyzkouseni ani napad. My kdyz jeli do Anny&Viktorie, tak jsme na internetu meli vybrany kocar a tam jsme si ho jeli prohlednout (EasyWalker). Ve skutecnosti nic moc, ovladani o nicem a kdyz jsem videla sportak, ktery nema pevna zada a polohuje se rozepinanim zipu, byla jsem hotova. No a co me ocko nezamerilo....Cameleonka, ktery tam meli vystaveny. Jakmile mi ho pan prodavac ukazal, bylo rozhodnuto. SUper, super, super 😀 A to jsem pritom do te doby nemela ani paru, ze neco takoveho existuje😀

monaa
9. jún 2009

Ahojky, právě sem se pročetla kousek zpátky, jsem taky majitelkou BGB Cameleon a naprostá spokojenost, musím prozradit, že syn 2,5 roku v něm drandí stále, nyní miluje klečet a koukat přes opěradlo dopředu 🙂 když máme courací den, tak v něm v klidu i spinká. Je to nej kočárek co jsem kdy měla, syn není žádný obřík a v pohodě se do něj vejde 😎 chvíli chodí a chvíli se vozí

gingerlady
9. jún 2009

Přesně tak, Cameleon je fakt perfektni....jediny, co soudruzi nevychytali je chybějící nánožník na sporťák, ale naštěstí jedna paní nabízí ušití nánožníku, takže nedostatek vyřešen 🙂

tin.tinka
10. jún 2009

Ahojte, tak dnes mi dosli brzdy na bee, nemusela som nic dodatocne vypisovat. Len ma trocha zmiatlo ze to posielali z Zurichu. Vecer ich vyskusam.Dufam, ze bude vsetko OK.

zajo79
10. jún 2009

ginger, ked mas cameleona,preco chces bee?

zajo79
10. jún 2009

niektore baby tu bee predali, stacil im cameleon.. 😕

gingerlady
10. jún 2009

zajo, bee kvuli nakupum, protoze ackoliv mm velke auto, cameleon zabere cele auto a neni kam dat nakup a taky kdyz jedu jen neco rychle vyridit do mesta. Chtel jsem neco maleho, skladneho.... 😉

A ted pozor, byla jsem dnes juknout na BEE, takze tady mate zkusenosti a dojmy:
1) na fotkach bych rekla, ze vypada lip - hlavne ta uv moskytiera ☹
2) barvy na fotkach opravdu zkresluji....ve skutecnosti jsou zarive, zive...parada 🙂
3) je malinky, takze urcite perfektne skladny
4) BOHUZEL je opravdu PRISERNE UZKY! Baby cocon je kratky, do toho by se vubec nevesel, ale ten je tak do 4 mesicu, takze OK, ale kdyz jsem tam Domcu dala, bylo jasno. Lezel s tucickama u tela, nozicky si taky rozvalit nemohl....no byl tam nacpany a to ma 69cm a 7,2kg. Zitra vam Domiska vyfotim, at mate predstavu. Na delku byl uz ted do celeho kocarku - ve 4 mesicich! a pan z Anny a Viktorie rikal, ze dokud dite nesedi samo, neni dobre, aby mu nozky visely.
takze vysledek: ZKLAMANI.....je mi lito, ale BEE nebude 😖

gingerlady
10. jún 2009

Ale holky, nakonec jsme koupili:
http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?czbozi=1...
.....jsou paradni, lehky (to jsem zapomnela dodat, ze z BEE jsem yla prekvapea vahou, nejlehci zrovna neni), perfektne ovladatelny, spousta mista. Fakt dobry a malej se tam okamzite rozvalil a usmev od ucha k uchu (v BEE zacal natahnovat, ze se nemohl poradne hybat)...a taky jsou to golfky od narozeni. Jsou teda dost robustni, ale to je v pohode. Prirovnavala jsem to takhle: BGB Cam hluboka korba-Mercedes, sportak-Mercedes cabrio, MacLaren - Hummer 😀
DOPORUCUJU!

Z BEE mi bylo smutno, byla to srdecni zalezitost 🙂 , ale bohuzel vubec nevyhovovalo

zajo79
10. jún 2009

gingerlady... 😕 no dokelu... to sa musim ho vytrepat niekam okuk na vlastne oci. ked to donesiem domov a bude taky uzky,ze tam maly bude nasackovany, tatinko nas zastreli.... 🙄
vyfotila si maleho v bee?

dididi30
10. jún 2009

gingerlady
inak musis byt dobre vysoka 😀 ten kocik je skor pre vysoke baby, ja som ho skusala(mam 164cm) a maly bol v nom ako v postielke, taky je sirokyyyy 😉 , ale paci sa mi strasne, mozno ked bude maly vacsi tak kupime ten a ja si dam topanky na vysokom 😀 sak su teraz moderne 😀
na maclarane su super kolesa, nezderu sa tak 🙂 kamosky chvalili 😵
tak zajo rozmyslaj 😀

dididi30
10. jún 2009

jaj a zabudla som v anglicku stoji aj o polovicu menej, boze to nevedia co za neho pytat 😲

zajo79
10. jún 2009

uz som sa videla chodit s bee.... 😀 no co uz.

tatinko nehovori o nicom inom ako o maclarene, odkedy bol v UK...takze mozno buduci rok si spravime vylet za Vami dididi, a kupime si vozitko.... 😀

Uz sme sa o tom bavili, ze super vylet by to bol....

gingerlady
10. jún 2009

zajo, vidis, nevyfotila, ale az zitra dam fotku aktualniho Domci, predstav si ho jak lezi s ruckama naplaclyma u telicka mas Bee jak vysite.
dididi, vysoka ne, ale nosim vysoke podpatky (167cm bez bot, s botama tak 175 😉 ), takze je to v pohode🙂 Tou cenou v Anglii jsi me vylozene potesila😀 Jinak kolecka me taky zaujaly....jsou velky a hodne tvrdy, takze se snad neoddelaji tak brzy jak ty kryplici na Cameleonu😀

janac
10. jún 2009

gingerlady: hmmm no ja kdybych kocarek kupovala nazivo a ne prez internet taky bych BEE byvala nekoupila.. a to je male o rok vic nez tvemu klucinovi a ma 10 kg !!!!! uplne chapu jak musis byt zklamana.... ja ten svuj dneska cistila a umyvala a zitra ho posilam pryc nove majitelce☹ ale neda se nic delat, musela jsem uznat ze je to fakt uzky i kyz nase mala je tam jenom smackla, rucicky ma ale vedle sebe... to kamosky klucina kdyz ho tam posadim o pul roku mladsi je mel taky pred sebe.. a kdyz v nem usnul (meli ho pujceny na jeden den) tak vypadal jako mrtvola s rukama skrizenyma na hrudi....

janac
10. jún 2009

ginger: docela by me zajimalo jak ten maclaren jezdi.. jestli to taky tak drnca ... musim ted taky taky za BEE sehnat nejakou nahradu...

dididi30
10. jún 2009

gin tak to je ozaj v poho 😉 , ale je naozaj krasny, moj sen, pockam na akciu a bude za babku 😀 😀 😀 ale ja fakt neviem preco to s tou cenou tak prehanaju , hnusaci 🙄
neboj kolesa vydrzia, kamaratky kociaruju dennodenne a kolieska su v poho, stale ako nove 😉 a zas to je na nich super, ze su hladke, kebyze su vrbukovane hned je vidiet,ze su schodene ...ale zas velke kolesa niesu, to by sa mi potom kocik nepacil, mne sa nepacia velke kolesa 😒 😀

zajo, veru a ani kocik neber 😀

dididi30
10. jún 2009

janac neplac 😉 najdes lepsiu nahradu 😵 ved je takyyyyyy velky vyber 🙂 😎

gingerlady
10. jún 2009

janac: my ho hned vyzkouseli na kockach a uplne v pohode. Je odpruzeny, takze pida byl uplne v pohode
dididi: ja tomu rikam velka kolecka proto, ze kdyz jsem videla quinny zapp, nebyly to snad ani kolecka, ale piskoty😀

ivet69
11. jún 2009

Děvčata zdravím,
nemáte někdo zájem o přebalovací tašku BUGABOO i s přebalovacím potahem růžový fleec. Původní cena je 2900 a já ji prodám za 1400,-. Je minimálně používaná, nijak zašpiněná, bez flíčku - uvnitř jako nová. Nikdo nepozná, že nová není.

marika6
11. jún 2009

ahoj dievčtá🙂, ja tiež patrím k obdivovateľkám bééčka a som rozhodnutá si ho kúpiť, ale !! narazila som podla mna na veeeľmi krásny kočík, tak dávam do pozornosti a som zvedavá čo naň poviete
http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/cybex-call...
páči sa mi hlavne že má spojenú rukoväť a že strieška má hlboké zaclonenie a tiež nejaké vetráky a okienko na vrchu striešky, ale je to novinka 2009, a na Slovensko ešte nedorazila. Páči sa Vám? 😵

flow333
11. jún 2009

marika je pekny ale bee je bee...je taky iny 😀

peppapig
11. jún 2009

marika6, docela pekna prakticka 'bugina', rukojet mi prijde dost nizka, ale da se nastavit, tak je to treba odzkouset. je lehky, skladny, docela pekne barvy, jen ty zadni kolecka na me pusobi nejak divne.

Ja osobne podobne kocarky nemam rada, jak na pohled, tak prakticnost atd. Bee je Bee, v obchodech ci od kamaradech jsem si vyzkousela ruzne kocary a ani jeden nejel tak jak nase Bee ac 2letou dceru v nem tlacim jen jednou rukou 😵

gingerlady
11. jún 2009

ten Cybex není špatný, ale jak psala flow, bee je bee 🙂 A peppapig ma pravdu o tech zadnich koleckach, jsou tam tak divne, jakoby omylem 😅 A sice jsou od narozeni, ale jedine s korbou, takze prcek nic nevidi. U BEE se mi libilo, ze je na nej ta novorozenecka vlozka, takze kdyz zacne byt 3mesicni decko zvedave, ma vyhled. Stejne tak je to u tech nasich. Dnes dopoledne jsem byla na skok ve meste, tak jsme vzali MacLareny a parada🙂 Maly se rehtal, spokojenej, ze vidi.....az z toho usnul a to jsme jezdili po rozbitem chodniku...parada.

zajo79
11. jún 2009

flow, nemas fotecky s malou v bee?

mne to stale pride divne,ze sa tam take male dieta nevprace...uz som len zvedava, netuzim domov priniest kocik,za ktory by sme sa povadili,lebo by tam bol maly ako sardinka. A hlavne vyhadzovat zan tolke prasule.....

gingerlady
11. jún 2009

zajo, dala jsem maleho do lehatka, co ma na hrani a nastavila ho tak, jak byl vcera v BEE. Zajedu do mesta pro ctecku karet, pac jsem dnes tu svou uspesne rozsedla pri krmeni 😅 a vecer jsou fotky v albu - jak Domca sam, tak v poloze v BEE. A nafotim i MacLarena ve vsech polohach🙂 Porad me to stve, pac Bee byla opravdu srdecni zalezitost, ale kdyz jsem to videla nebylo co resit. A ve srovnani s tim MacLarenem to bylo jak kdyz si clovek lehne do detsky uzky postylky nebo do letiste😀