Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tehulkake
20. jan 2014

@ellysa to myslis vazne ,ze novy kocik tolko stoji, do kelu preco byvam tak daleko, sakra, chodite tam casto?

leony83
20. jan 2014

baby koľko trvá doručenie z my-babyshop.de????

stanislava30
20. jan 2014

@smale Generace Cameleonu jsou mezi sebou kompatibilní co se týká zrovna těchto dílů. Proč to nepasuje netuším.

smale
20. jan 2014

@stanislava30 Děkuji 🙂 Upilovaly jsme to :D

zuziatko
21. jan 2014

Ahojte kde sa da beecko kupit za najlepšie cenu ?? Prosím poradťe

majkacoke
22. jan 2014

Rada by som kupila kocik Bugaboo Cameleon v dobrom stave, ak mate niekto v ponuke😉 Dakujem

jankadr
23. jan 2014

Kočky,
kto zháňa Bugaboo - kuk sem🙂
http://www.baby-walz.at/BUGABOO-CAMELEON-Kombik...

zuzanka28
24. jan 2014

Kocky mam velky záujem o bugaboo limitku sahara neviete kde by som ju zohnala? Uz sa zevraj nepredava

inuli
24. jan 2014

@majkacoke ahoj, ja budem predavat moju limitku cameleon denim red s riflovymi potahmi a ciernou konstrukciou. Ak by si mala zaujem, posli mi prosim do IP mailovu adresu, poslem info a fotky.

lillynka123
26. jan 2014

@diastella
my sme ho teraz boli kupit v Polsku, v Krakowe, v obchode 4Kids. Dali nam aj zľavu z oficialnej cennikovej ceny.

lillynka123
26. jan 2014

Ahojte mame novokupeny kocik Bugaboo Cameleon 3. Aky fusak ste don ho dali tie co mate Cameleon? Bude don pasovať aj ina značka ako Bugaboo? Ďakujem za odpovede.

catherine214
27. jan 2014

@lillynka123 elodie details dobre sedia alebo ppa brand ale niekto dava aj lodger a emitex

silviw
27. jan 2014

@klarawerder jej krasny 🙂 ti kozusinlu ti niekto sil?my tiez mame stiesku s rukavicu ale tato decka sa mi paci...

ewinecka
31. jan 2014

ahojte zienky, je tu toho popisane velmi vela, mozno sa to tu uz riesilo, ale kedze som prvorodicka potrebujem kazdu radu, paci sa mi aj bugaboo cameleon aj bee? ktory je podla vas vhodnejsi, chcem ho pouzivat uz od narodenia,budeme augustovy.dakujem.

pa_mi
31. jan 2014

@ewinecka podla mna cameleon. mne sa bee velmi vhodny od narodenia nezda.

miriama11
31. jan 2014

@ewinecka ahoj ja si myslim ze cameleon je lepsi asi treba mat do zimy vanicku.ja ho tiez mam.ale keby som si mohla opet vybrat tak by som si kupila bugaboo buffalo.hlavne pre kolesa ,urcite su lepsie velke kolesa.nevedela som na cameleon 2zohnat zimne kolesa preto sme sa trapili ked bolo vela snehu a ladu

chinoll
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mecavi
3. feb 2014

Nove farby

freezz
3. feb 2014

Ice Blue a Soft Pink. On už to někdo pustil ven jo? No tý brďo, až do zítřka je na to embargo. to zase budou v bgb rádi 🙂 Každopádně Ice Blue je naživo super!

freezz
4. feb 2014

přehled nové kolekce bugaboo 2014: http://www.myba bystore.cz/blog/post/novinky-bugaboo-pro-rok-2014

ifkael
4. feb 2014

Nove beecko by mohlo byt....

ifkael
4. feb 2014

@ewinecka my budeme februarovi...tiez som uvazovala nad bee ..ale do zimy mi nepride pre tak male mimco

Tak bude buffalo. Cameleon mi neprejde co potrebujem. Akurat ma stve..ze ho potrebujem uz teraz...a allblack vychadza od aprila :///

aninka666
4. feb 2014

baby máte niektoré na BGB tašku ED StrollerShopper? ako ju tam prichytiť ?

kfckuratko
4. feb 2014

Ahoj,
mohla bych se zeptat, jakou přebalovací tašku mate na Cameleonoj.....sháním nějakou béžovou. Moc dík za tipy🙂

lienka2407
4. feb 2014

@mecavi a to je iba na cam ci aj na buffalo budu ine farby?

tonita
4. feb 2014

Ahojte mamicky,
mam otazocku, planujem si kupit BGB a neviem ako to vyzera sportova cast- teda mam na mysli to, ze ci sa mi tam este vlezie moj syncek🙂))

ifkael
4. feb 2014

@tonita a ako je velky? Co takto ist skusit do obchodu?

tonita
4. feb 2014

Ano to pojdem len sa pytam🙂)) ma 8mesiacov a 10kg

freezz
4. feb 2014

@lienka2407 na buffalo je nová barva Dark Khaki 😉

lienka2407
4. feb 2014

@freezz skoda ze nie je ta svetlo modra 🙂