Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lenocka23
3. apr 2011

baby, neviete ci sa na BEE+ daju vymenit kolesa za napr.vacsie ako je to pri cameleone?

miska1981
3. apr 2011

@mici111 ano to chicco multiway, ja som objednavala z babyhit.cz, ale pozerala som a uz tam maju len liteway, asi som zobrala posledne 🙂 ale aj tu je:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18132326
zevraj tam pasuje, len ho treba trosku roztiahnut, ja som si ho pre istotu kupila keby mala chcela si tam vylozit nohy 🙂
tie tasky co davala ellysa sa mi hrozne pacia, len ich predavaju len v zahranici a ja odtial neobjednavam, mam len normalny ucet.
aj ja mam pinkie podlozku bez bocnic nepasuju tam? lebo este som odtial chcela objednat ruzovu ku streche, len tam je viac odtienov ruzovej a neviem ktory najviac zodpoveda farbe striesky, nevies?

@ellysa ja to budem musiet nejako vyriesit, aj ja budem pouzivat tu letnu, ale treba aj k normalnej, lebo ja casto chodim k nasim co je vyse pol hodka cesty a tam sa neda skryt pred slnkom.

zajo79
3. apr 2011

@lenocka23 nedaju

tyrra
3. apr 2011

@ellysa pripajam tu slubenu fotku emitex podlozky, v skutocnosti je tmavsia, bezova, jedna strana bavlna, druha microfleece, velmi prijemna a aj celkom fajn do bee pasuje, vzhladom na to, ze to nie je original. maju krasne farby, napr. cervena je nadherna a hlavne ta cena je fajn.
@miska1981 ja mam pinkie podlozku s bocnicami, je trosku sirsia ale to by nebol problem, skor mi vadi, ze otvor na ten stredovy pas je prilis nizko, musim si dat presit novy. ale inac je fajn, kuk foto. a este ako bonus pripajam fotku fusaku buggy snuggle, je to moj milacik, super do bee pasuje.

ellysa
4. apr 2011

@tyrra ďakujem tá emitex celkom sedí 😉

mici111
4. apr 2011

@miska1981tak ked nam pride bee, vyskusas to madlo pls a pripadne aj fotky hodis? ja by som si to potom objednala, ak ti to tam sadne dobre 🙂 ja mam pinkie s bocnicami, viem ze ta diera na ten pas co je medzi nozkami nepasuje, ale tak dam presit..a ta farba, to ti poviem presne az ked budem mat bee doma..

tyrra
4. apr 2011

@ellysa je to ta MOBY. ked je sedak a opierka nastavena v tej najkratsej polohe, tak sedi uplne prefektne, ale nevadi to ani ked sa sedak predlzi.

ellysa
4. apr 2011

@tyrra no už som si ju objednala 😀

tyrra
4. apr 2011

@ellysa a aku farbu?

ellysa
4. apr 2011

@tyrra ružovú a červenú nakoniec 😀

tyrra
4. apr 2011

@ellysa ta cervena je v skutocnosti este krajsia ako na obrazku, je taka sytejsia, fakt pekna. aj ja o nej este uvazujem, myslis, ze by sa hodila aj pre chlapca?

ellysa
4. apr 2011

@tyrra jasné, že hej, červená je unisex 😀

tyrra
4. apr 2011

@ellysa mas pravdu, asi ju vezmem.

andrejo
4. apr 2011

viete niekto ci sa da kupit strieska RED treasured na bee+ samostatne a ak ano tak kde?

lodgermaniacka
4. apr 2011

@andrejo osobne v rakusku, v čechach, alebo objednaj, vygoogluj, vyhodi ti to dosť predajcov

ja mam pink podložky, určite su krajšie ako tie emitex a mam ich ušite priamo do bee+ tie univerzalne vraj nesedia kvoli dierkam

lodgermaniacka
4. apr 2011

asi som to pomotala 😀 mam pinkie ušite do bee+ a obyčajne univerzalne pinkie nesedia, tak! 😀 a bez bočnic, tie bočnice tam nesedia pekne, uberaju miesto, nevyzera to pekne, otrča to, ale to je môj nazor

jajulaa
4. apr 2011

Dievčatá, začínam sa riadne "namotávať" na bee plus 😀 😀 😀 , len si ho nemám kde odskúšať, nemohli by ste mi zmerať dĺžku, keď dieťatko spí, teda tú najdlhšiu, malý má už 19 mesiacov, ale rád si pospí v kočíku a dá sa teda v pohode ovládať jednou rukou?

miska1981
4. apr 2011

@tyrra diky za foto, konecne si to viem predstavit, mne sa paci ta ruzova emitex a tie pinkie su krasne, skoda, ze nesedia tie otvory, len teraz sa rozhodnut aku objednat 🙂

@mici111 jasne hodim foto, ak ho tam budem vediet napasovat 😅 , niekto tu pisat, ze si dal pod madlo nejake lepiace pruzky alebo co, uz si to presne nepamatam...ze to potom pekne sedi...hadam niekto napise co presne to je 🙂

@lodgermaniacka a kde si si ju dala usit? priamo v pinkie? mne sa pacia tie ruzove bez bocnic, len ked to tam nesedí, ja by som to asi dovrzala keby som si to chcela sama presit 😝

petrasafr
4. apr 2011

@jajulaa Náš malý má 18 měsíců, ale je velký - 89 cm a 13,5 kg a v kočárku se vyspí nádherně! 😀

tyrra
4. apr 2011

baby, ktora mate ten organizer sunshine kids http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s..., niekto to tu uz tusim spominal, ako sedi na bee, nezavadzia na tej rucke ked dieta spi a sedak je sklopeny?

lodgermaniacka
4. apr 2011

@tyrra ja ho mam, idem prehodiť tu zelenu striešku ako som včera slubila a nenašla si čas a nafotim ho aj s organizerom, on je univerzalny a je to super vec, ja som ho použivala na teutonii, neskôr na bugaboo cameleon
@miska1981 ano, treba napísať pinkie, ktoru chceš podložku a aby ti ju ušila na bee+ ona je trošku dlhšia a da dierky tam kde maju byť 😉 aj tuším stoji o niečo viac..

mici111
4. apr 2011

@tyrra tento organizer ma @ellysa, myslim, ze je spokojna..
no nejaku podlozku budem musiet aj ja vyriesit..alebo dam presit otvor na tej pinkie co mam..

lodgermaniacka
4. apr 2011

slubene foto strieška + organizer, neselektujem, posielam všetky rychlo nafotene, strieška nie je natiahnuta, drží len na dvoch gombikoch, nechcelo sa mi, takže nevyzera to až tak super

tyrra
4. apr 2011

@lodgermaniacka vdaka za foto, ten organizer vyzera na tom kociku dobre, hned ho idem objednat, lebo mne strasne vadi zavesena taska na rucke. ta zelena strieska je super. ja uz sa tesim na moju off white + slnecnik, uz su na ceste.

ellysa
4. apr 2011

@tyrra ja som tiež s tým organizérom spokojná, tašku nenosím, do koša dám plienky a obrúsky, do organizéra dám fľašu s čajom, s mliekom a aj výživku a chrumky, ja nosím takú mini kabelku -taštičku krížom cez seba, tam mám mobil, peňaženku, doklady, kľúče od auta, vreckovky a môžem ísť na celý deň

tyrra
4. apr 2011

@ellysa ja tiez nosim len taku malu kabelku krizom a potom velku, ktoru mam dole v kosiku, ale ma to otravuje stale sa po nieco sklanat do kosika, takze idem si ten organizer pekne krasne objednat. vdaka.

andrejo
4. apr 2011

@lodgermaniacka no ja ale nemam na mysli cervenu strechu ale Red treasured. To je z toho RED programu. http://www.bugaboo.com/learn/bugaboo-red tu som nikde zatial len tak samotne nevidel

bebel
4. apr 2011

Ahojte, tu je 1 z mojich šitých limitiek 🙂
Oranžovú striešku a podložku casualplay nafotím možno zajtra ak bude pekné počko. 😉

carculka
4. apr 2011

@bebel kraaaasaaa 😵 😵 😵

holky super zprava pani od pinkie asi bude sit nanozniky na bee od zari 😉