Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aanetta
19. máj 2012

@sandria predavaju na MMB 🙂

sandria
19. máj 2012

@andrea999 diky, ale za 880 ceskych to si mozem objednat aj z UK rovno tam stoja 12 libier 😀

sandria
19. máj 2012

@andrea999 inak my sme s kamoskou odtialto z diskusie objednavali z babycare.nl a dodanie kocika trvalo 2 dni ! takze podla mna to mas najrychlejsie 😉 Zabudla som si odtial objednat tie vystuze, keby si sa nahodou rozhodla, ze budes brat beecko od nich, das mi vediet? ja by som si objednala tie vystuze

andrea999
19. máj 2012

@sandria no to je dosť...ešte rozmýšlam a hladám odkial objednať...ked tak sa ozvem 🙂

ela19
19. máj 2012

Čafte, my sme včera nahodili Missoni, že nech už začne leto 😎 😎 😎

deyana
19. máj 2012

nemá někdo zkušenosti s opravou nefunkční přehazovací rukojeti u Cameleona?

tanija133
19. máj 2012

@deyana Ja som to mala a reklamovala som v ramci pozarucneho servisu, poslali mi novy podvozok.... 😉

deyana
19. máj 2012

@tanija133 aha, no to já k tomu nemám účtenku, tak to budu mít asi smůlu ☹

jaanka3
19. máj 2012

ahojte. neviete o niekom kto predava bee+?

ivett
19. máj 2012

@valentinuska pinkie akorát nemá dírky na popruhy dole u zad, já si je tam prostě šmikla sama a seděla perfektně...

valentinuska
19. máj 2012

@ivett já budu muset zkusit tu co mám doma a uvidím 🙂 ta by se mi tam hodila i barevně 🙂

sandroybruno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska79
20. máj 2012

@sandroybruno to si preco odstrihla? :D a pytat za znehodnotenu strechu 40€... Hmmmmm

kilian
20. máj 2012

@boska79 a 8€ postovne 😀 😀 !!

boska79
20. máj 2012

@kilian pre lepsiu naladu budem tusim kazde rano zapinat kona.... Videla som tu rozne pikosky na inzeratoch... Ale tato sa tiez zaradi do TOP .. Ale kto nepozna, kupi... A ze jaky spokojnyy bude... A to postovne je odkial? Z argentiny?

bebel
20. máj 2012

@sandroybruno ty si vtipnááááááááááááááá 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😎 , ale možno sa nájde taký somár, čo to kúpi 😝

kilian
20. máj 2012

@boska79 @bebel ja som sa uz zasmiala nad tym inzeratom a postovnym vcera. 😀

lentila.g
20. máj 2012

Uz som si včera v noci pripadala ako magor,že som to tak pochopila len ja ako to aj v skutočnosti je,čo je fakt az neskutočné ... No nekup to🙂

tehula
20. máj 2012

@jaanka3 mam pocit, ze zatial najlepsie je kupit si novy z babycare, lebo co sa objavi v inzeratoch ako pouzivane je aj tak za nekrestanske ceny. A do stareho Bee sa asi neoplati vrazat, resp nie za tie nadhodnotene ceny. Aj ked mne sa na starom bee lubi viac strecha

tanija133
20. máj 2012

@deyana ak sa ti uz neda zobnat uctenka tak smola, ale podla mna v Babaparku u vas v Cechach ,by mohol fungovat pozarucny servis, ked si za to zaplatis.... 😉

boska79
20. máj 2012

@tehula uz ani z babycare nieje to co to byvalo..jednoznacne za 500 novy .. plus minus nieco.. uz ked uz. ako za 420 dvojrocny.. pripadne 390 za stare bee, predchadzajuci tip pluska..

normalne pozeram na tie inzeraty,ze sa mi asi sniva...

deyana
20. máj 2012

@tanija133 díky, už jsem tam psala 🙂

tehula
20. máj 2012

@boska79 viem, isli cenami hore, ale stale asi odtial je to za najlepsie ceny, ci? Radsej z DE?

boska79
20. máj 2012

@tehula z nemecka mas dopravu zdarma.. to uz si musi kazdy sam rozmysliet. komunikacia z babycare..uf, no to uz dufam ze nikdy nebudem musiet riesit. 😔

tehula
20. máj 2012

@boska79 no ved cenovo asi porovnatelne teda kvoli prepravnemu. joj, o komunikacii ani nevrav, hlavne, nech clovek nemusi nic riesit radsej

tehula
20. máj 2012

@ela19 sanka dole, slina von. Krasne fakt

lentila.g
20. máj 2012

@tehula ja by som kvôli komunikácii De,ja som s nimi max spokojná,oni nepobabrali nič,a ked som poplietla ja niečo nebol problém riešiť s nimi

hanahana7
20. máj 2012

@ela19 Eli krasny je..skoro ako moj 😀 a aj tu tasku som mala 😀 (1den som ju mala doma a potom som ju v obchode vymenila za normalnu neprebalovaciu 😀 ) krasna je mala 😵