Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mecavi
3. aug 2013

@ifkael videla si aj tie deky ku kociku? 99 euro budu stat.. je super krasny.

ifkael
3. aug 2013

@mecavi deky som nevidela...nemas fotku?

mecavi
3. aug 2013

@ifkael mam na fb. Skusim stiahnut dala to tam tirolacka🙂)

mecavi
3. aug 2013

@ifkael budu v rosa, grau a elefenbein🙂)

ifkael
3. aug 2013

@mecavi ako deka k avenue?

mecavi
3. aug 2013

@ifkael tak to tam dala aeste aj podlozky🙂 pockaj

mecavi
3. aug 2013

@ifkael neni to super vidiet ale tak takto

mecavi
3. aug 2013

@ifkael ja som to tak pochopila🙂 aj tato podlozka je obojsstranna. A eate vraj nejaky drziak na i phone...

ifkael
3. aug 2013

@mecavi cize aj podlozky viac farieb? Zeby ajnejaka dievcenska bola...

kilian
3. aug 2013

@ifkael to niesu novinky ku kociku Avenue.tieto tri deky budu normalne v ponuke a jesenna podlozka tiez.deka farba ruzova,siva a vanilkova.cena 99,95€,potah na matracu do hlbokej casti Bude v ponuke tiez.

Ku kociku Avenue nieje ziadna Deka,ale podlozka.vidiet ju na obrazku v sportovej casti.

ifkael
3. aug 2013

@kilian Ty si poklad ;)

mecavi
3. aug 2013

@kilian podla mna to spolu vsetko suvisi lebo v predaji bude od septembra ci oktobra 2013. deky sa daju samozrejme kombinovat aj k inym farbam tak ako pri stokke. A ta podlozka je takisto vo farbach avenue. Nie su sucastou kocika ako boli pri Sahare. Ale vychadza to na jesen vsetko spolu.

ellysa
4. aug 2013

Baby zhanam PF colour blocks fusak.nechcete niektora predat?

hermiliona
4. aug 2013

dievcence co je toto za podlozka v tom bee+ sa mi to paci 🙂

kilian
4. aug 2013

@hermiliona jette podlozky a kociky sary

hermiliona
4. aug 2013

@kilian aha, dakujem.Poznam podlozky jette len iba v tom uzsom prevedeni nie taketo bocnicove 🙂 tieto su este krajsie.myslis, ze by sa dali objednat aj zo slovenska niekde?

kilian
4. aug 2013

@hermiliona su z bocnicami pre mensie deti a tie bez bocnic.na slovensko neviem. 😉

smale
4. aug 2013

@hermiliona Já bych řekla, že je to Jette-Univerzalní vložka z pamět. pěny
(http://www.aaakocarky.cz/cz/produkt/univerzalni...)

hermiliona
4. aug 2013

@kilian dakujem ti 🙂

hermiliona
4. aug 2013

@smale waaaaaaau super, dakujem, hned to idem omrknut 🙂 super si pomohla 🙂

janka2232
4. aug 2013

skuska🙂

olimon
4. aug 2013

@hermiliona na malvik sk maju aj s bocnicami, ale že 11€ postovne na sk :-/

hermiliona
4. aug 2013

@olimon to su blazni, na tom linku hore, na tom aaa kocarky ma to vyslo 15 euro postovne!!!teraz neviem co, ked mne sa velmi paci :( ta od bugaboo origos je taka nic moc, ale tato mi pride taka pohodlna

olimon
4. aug 2013

@hermiliona tá pošta ide asi cez Afganistan, ked je taka drahá.... Ne ebay de je za 47,8+9,90 ale len farba grey.

hermiliona
4. aug 2013

@olimon 😀 ....no ja ti neviem, co do toho pre boha ziveho este zapocitavaju, ked to tolko stoji barani!!!!

valik
4. aug 2013

Ahoj holky, moc prosím o radu. Kdo máte Buffalo, jak je ve skutečnosti skladný v autě. Co třeba Oktávka v kombíku a Buffalo plus pejsek - ovčák - oba v kufru. Poradíte? A máte některá barvu petrol na svém Bugaboo? Jaká je ve skutečnosti? Nemám bohužel možnost ji nikde vidět živě. Zatím ani Buffala, chjo... Moc děkuji předem za ochotu odpovědět...

smale
4. aug 2013

@valik Já myslím, že by se měl vejít Buff i pes. Kočár je to celkem skladný. Já ho skládám do Toyoty Yaris. Podvozek v pohodě složím do toho pidi kufru a sedačku vozím za sedadlem v autě. 😉

mecavi
4. aug 2013

Baby vedeli by ste mi povedat kolko stoji do bee ta sedacka v sand farbe? Bola to letna limitka.

catherine214
5. aug 2013

@valik zabera miesto ako cameleon, ale daju sa dat lahunko dole kolesa, to pomoze...a zmesti sa na to aj ovciak v combi isto, ja vozim v jednotke a da sa 😝

valik
5. aug 2013

@catherine214
@smale Holky, díky za radu. Už teď přemýšlím, jak se do auta vejdeme s dvěma dětma, psem a kočárem... a to taťka stále vymýšlí, že chce tři děti - tak to už bude třeba autobus. 😀 Kočárek po naší prvorozené je pořádný teréňák a ten se s psinkou už teď nevejde. Ta hluboká korbička jde složit na placku, což se mi líbí právě kvůli tomu cestování, tak by mohla nahoru na desku nad kufr. Snad Buffala budou někde brzo mít v našem okolí.... Díky moc za radu.