Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

leelo
20. mar 2011

@petrasafr my tiez chodime len do parku, kde je tien a vseobecne sa zdrziavame v tieni - aj na terase pod markizou, jednoducho vsade sa vyhybam epriamemu slnku. mozno moj maly ma zvysenu potivost, ale videla som dost rozdiel pod kanvasovou vs. letnou strieskou.
ano, to mas pravdu, ta PF je tenka 🙂

@jizi aj ja som zvedava ako bude spokracovat. takze sa tu vidime castejsie 😉

labla
20. mar 2011

@petrasafr ... Péťo, díky moc za info. Můžeš mi ještě, prosím, poradit jaký je rozdíl mezi Bee a Bee+, já je ještě "na živo" neviděla, teprve se do obchodu chystám. Kupovala si to Bee + v ČR nebo někde v zahrainičí? díky za rady

petrasafr
20. mar 2011

@labla Bee je starší typ, Bee + je vylepšené. Myslím, že Bee už se normálně sehnat v krámě nedá, jedině někde ve výprodeji a je samozřejmě levnější.
Nejpodstatnější rozdíl je, že Bee + je prostornější. Má širší sedák a zádová opěrka se dá ještě prodlužovat podle velikosti dítěte.
Koukni na tohle video, tady jsou rozdíly krásně vidět:

https://www.youtube.com/watch?v=y4N2iX_QeSA

My jsme si s holkama tady z Koníka objednávaly kočárky na babycare.nl, vyjdou tam o hodně levnějc než v Česku.

labla
20. mar 2011

@petrasafr ... Peti, ještě jednou díky moc, jsi hodná. Tak to je určitě Bee+ lepší 🙂)), já jen pořád přemýělím, jestli ho fakt využiji, ale na léto mi přijde ideální ... jen ta cena

zajo79
20. mar 2011

@labla Aj quinny senzz Ti urobi dobru sluzbu a je lacnejsi. len to otocne sedadlo nema... co u nas problem by nebol

miska1981
20. mar 2011

@barboramarek dakujem, sije pekne, urcite daj vediet ako si spokojna.

ja rozmyslam aku si dat usit na leto /original bude ruzova/, len preco je taky rozdiel v cenach?
pozrite :
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39488145&ta... tu vyjde 410,- Kč
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37115010&tab=9 a tu 1.200,- Kč

dost velky rozdiel, nie?

petrasafr
20. mar 2011

@miska1981 Možná bude rozdíl v látkách. Kamarádka taky šije boudičky a nechává si na to posílat látky z USA - opravdu nádherné vzory a opravdu kvalitní látky, které nevyšisují od sluníčka, při praní se neseperou, neodřou se při skládání stříšky atd.. Ty nechává potom v Česku impregnovat, aby byly nepromokavé, tak to je taky drahé.

velika1
20. mar 2011

@barboramarek super, daj vediet ako dopadnes...

carculka
20. mar 2011

@miska1981 ja koukala na tytez🙂a nevim teda
@petrasafr a nemas kontakt na kamaradku?

miska1981
20. mar 2011

@petrasafr mozes dat link na kamaratku ak ma nejaku stranku? nech mam vacsi vyber 😉

@carculka ved to tiez neviem....asi bude rozdiel v latkach ako pisala peta.
ale na leto staci asi bavlnena, vsak keby prsalo dam plastenku. alebo z vnutra bavlnena a z vonku impregnovana.

petrasafr
20. mar 2011

@carculka
@miska1981
Holky, mail na kamarádku je s.korandova@seznam.cz
Klidně jí napište, ona vám pošle i vzorník látek pro kloučky i holčičky a určitě se s ní domluvíte.
Zatím teda šije jen na Cameleona stříšky + všechny další doplňky. Až mi přijde Bee+, tak bude šít i na Bee+. Já jsem jí do toho přemluvila, protože ona sama má Maxi Cosi Mura a já jí furt vyprávěla, jak ženský s BGB sháněj ty barevný stříšky. A ona krásně šije, tak říkala, že zkusí jednu ušít a už se jí to rozjelo 😀

andy22
20. mar 2011

len sa chcem podelit o radost - bee + objednany, zaplateny 😀 Ozaj, ako dlho vam trvala dodavka z babycare.nl?

tyrra
20. mar 2011

@andy22 mne prisiel za 7 pracovnych dni, prave tento pondelok, uz tyzden som stastnou majitelkou bee+.

andy22
20. mar 2011

@tyrra celkom rychlo, skvele, tak si ho pekne uzivaj 😉 Uz sa neviem dockat toho nasho 🙂

tyrra
20. mar 2011

@andy22 drzim palce, nech pride cim skor. ja som ratala kazdy den kedy konecne dorazi, ako male dieta. 🙂 a aku farbu si si objednala?

andy22
20. mar 2011

@tyrra neboj, tiez budem ratat dni, ci skor hodiny 😀 ... pink. Bude sa mi hodit - na zimu mam fialovy lodger fusak s pinkovou vlozkou, no a tiez mi zostal po cameleonovi pink slnecnik, takze jasna volba. Uz len nejaku tasku nan zohnat. Lebo s tou ku cameleonovi nie som velmi spokojna.

tyrra
20. mar 2011

@andy22 ak by som mala babu, tak aj ja by som brala pink, ta je krasna. a na tom lodger fusaku je to najkrajsia kombinacia. ja som pri chlapcovi mala trosku obmedzene moznosti, zobrala som black a dokupila som si este off white striesku na leto a k nej off white slnecnik. to mi pride neskor, tak som zvedava ako to bude vyzerat live.

andy22
20. mar 2011

@tyrra off white je nadherna kombinacia. Aspon lepsie potom predas, lebo sa hodi aj pre dievca.

tyrra
20. mar 2011

@andy22 dakujem. ja som dlho zvazovala ten slnecnik, ci sa mi oplati, lebo pri starsom synovi som ho vobec nepotrebovala, ale mladsi je nervozny zo slnka. spominala si, ze ty slnecnik uz mas, ako si s nim spokojna? drzi dobre, nie je labilny. a mala by byt z vnutra taka strieborna latka, je to tak? nevidela som ho, totiz nazivo.

lodgermaniacka
20. mar 2011

@andy22 aj ja som sa tešila najprv na cameleona, prišiel na tretí den od objednania z babytrader, neskôr na bee+ 🙂 to trvalo dlhšie..su to super kočíky, asi najlepšie, aj ked plusko som ešte vonku nemala, čakam na teplejšie počasie, používam teraz ine kočíky, ale tuningujem 😀
@tyrra no, my to nemame take lahke ako baby pre dievčatka-ružovu 😀 ja mam červene plusko, kupila som ešte čiernu a letnu striešku a velmi chcem off white tiež na zimu k bgb fusaku PF 😵

andy22
20. mar 2011

@tyrra som s nim velmi spokojna, da sa vselijako ohnut a je zaroven stabilny. Ano, je zvnutra je strieborny

andy22
20. mar 2011

@lodgermaniacka ja mam PF deku ku cameleonovi, ale tu nepredam. Je velmi prakticka, lahucka a hlavne krasne drzi teplo. Beriem ju so sebou skoro vsade 😉 Inak z lodgeru som mala aj zavinovacku, su to neskutocne vyrobky 😉 Tu offwhite striesku zvazujem aj ja, nech mam obcas zmenu a mohla by som k tomu vyuzit aj PF deku 😉

lodgermaniacka
20. mar 2011

@andy22 dufam že sa čoskoro dostanem do brna, lebo ju chcem už dlhooo 😀 škoda, že nebola ked som objednavala bee, možno aj bola a nevšimla som si 😒

andy22
20. mar 2011

@lodgermaniacka inak ja som z babytraderu objednavala lodger fusak aj doplnky k bugaboo, offwhite sa odtial neda? Ci nemaju? Ja som tiez zvedava, ako sa bude bee+ spravat na ceste, lebo by som chcela cameleon predat, len na zimu je asi lepsi ako bee+, ze?

miska1981
20. mar 2011

@petrasafr dik 🙂

baby tie co mate lodgera fusak zmesti sa vam tam aj rok a pol rocne dieta, do akeho veku asi je?
zvazujem, ze by som kupila ruzovy, lebo sa da pouzivat aj na jar, ale neviem.
alebo odporucte nieco ked uz nebude potreba fusak do coho date dieta, ci len dekou prikryjete?
ci date nejaku hrubu podlozku pod neho?

tyrra
20. mar 2011

@andy22 dakujem, si ma potesila. nebola som si tym slnecnikom uplne ista, ale uz sa tesim.

andy22
20. mar 2011

@miska1981 ja mam 13 mesacnu dceru a v lodger fusaku nad hlavou aj pri nozickach miesta habadej 😉 Ak sa nemylim, tak je urceny do 3 rokov. Neviem si ho vynachvalit, v zime krasne hreje aj s tou podlozkou, na jar a na jesen je to vynikajuca "deka" (bez podlozky), ktoru si moja mala nikdy nevykope nozickami. Ked je teplucko, staci len rozopnut a roztvorit. Aj vyrobca uvadza, ze je to celorocna zalezitost, tak len potvrdzujem. Ked mas lodger, mas fusak, podlozku aj "deku" v jednom.

tyrra
20. mar 2011

@miska1981 ja som si prave teraz objednala buggysnuggle fusak, v piatok my prisiel, takze ho nemam este vyskusany, ako sedi do bee+, ale vyzera super. je to prave, taka prechodna verzia na jar/jesen.

miska1981
20. mar 2011

@andy22 si ho tak opisala, ze idem objednat 🙂 sa mi paci ten ruzovy, k ruzovej strieske bude super.
a tasku na kociar mas aku, chcela by som nejaku co sa hodi, ale nie ruzovu, lebo budem striedat striesky, skor taku kde su vsetky farby 🙂
niekto tu raz daval link na taku ciernu s farebnymi gulockami ta sa mi pacila, hodila by sa ku vsetkemu.

miska1981
20. mar 2011

@tyrra dala by si mi prosim link? to je taky fusak na jar?