Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

happy988
16. feb 2013

Ahojte mamicky. ako tak pozeram tak uz mate dost skusenosti a pisete tu same zaujimave veci ae je toho hroooozne vela 🙂 chcela by som vas preto poprosit ci by ste mi nemohli poradit nejake dobre znacky kocikov pretoze ich je momentalne na trhu neskutocne vela. Vopred dakujem

klarawerder
16. feb 2013

@kilian No, přesně tak jsem to právě viděla a je škoda, že to nejde jak s Xplory sklopit "za jízdy, když člověk jede po ulici a má tam třeba pár schodů...je fakt, že tuto funkci využívám u Stokke dá se říct denně...tak mi právě nejde na mozek, proč to tímto způsobem není i na Camu, protože sundávat sedačku anebo jet s rozloženým podvozkem po zadních mi přijde dost na prd...Teď to nechci nějak drbat, jen je škoda, že to nedomysleli - jak píšeš (na Stokkáči bych taky pár much našla 😉 ) No a Buffalo by mělo teda jít sklápět za jízdy anebo to bude stejně jako s Camem? No, v každé případě se jim ten nový model hezky povedl (aspoň vizuálně), vypadá dost dobře 🙂

klarawerder
16. feb 2013

@happy988 Ahoj, my kopeme za Stokke Xplory a spokojenost 1000%, dál jsou potom super Stokke Crusi (oproti Xplory terénnější podvozek), Bugaboo Cameleon anebo nový model co by měl vylézt na trh co nevidět - Bugaboo Buffalo (na ten tedy ještě pochopitelně nejsou recenze)...tyto 4 bych řekla, že je tak TOP. Co se týče golfek, tak jsou baby hodně spokojené s Bugaboo Bee+ a taky jsou dost oblíbené Maclareny. V každém případě, jak bydeš mít nějaký vyhlídnutý, tak doporučuju najít tady diskuzi a mrknout na recenze - ty ti o kočárku vypoví hodně, jelikož jde o reálné zkušenosti maminek (v obchodě se po koberci a s prázdným kočárem samozřejmě jezdí jinak než po zasněžené cestě s desetikilovým špuntem uvnitř 🙂 ) A ještě bych si dovolila tvrdit, že těch opravdu kvalitních kočárů zase tolik není - největší výběr je v takové střední třídě, kde jsou kočáry, co mají v podstatě každý nějaký nedostatek (nedostatky mají i luxusní kočárky, ale řekla bych, že v tomto případě jde spíš o vizuální než technické parametry) a je pak otázka, jestli z nároků slevíš, anebo koupíš kočár, který ti bude vyhovovat maximálně. Pokud chceš kočár, co se ti nerozvrže a nebude po jednom dítěti na vyhoz (příp. ti bude rok stát doma, než jej za symbolickou cenu prodáš), tak se určitě vyplatí zainvestovat - pak se ti dost peněz vrátí zase zpátky.

happy988
16. feb 2013

@klarawerder Dakujem velmi pekne urcite si dam pozor lebo by som si ho chcela nechat pre druhe babo 🙂 Este raz velmi pekne dakujem 🙂

happy988
16. feb 2013

@mecavi Dakujem 🙂

chichinka
16. feb 2013

@happy988 ja len z vlastnej skusenosti Ti mozem poradit - ked sme kupovali kocik chcela som Cameleona. Ale potom ze tolko penazi nebudem davat za kocik, kupila som Gesslein (ako hlboky super, ale sportova cast mi nevyhovovala) ktory nakoniec tiez nebol taky lacny a neskor som ho predala, potom som kupila Solu od Mamas and Papas a mam aj Bee-cko. Suma sumarum - keby som bola kupila hned Cam, tak by sme usetrili kooopec penazi 😀 a v podstate u nas by to bola najlepsia a zaroven najlacnejsia varianta 🙂 je to aj uplne ina kvalitova trieda ako Gess ci Sola (aj ked nie su to zle kociky, mam ich rada, ale s bugaboo / stokke nemozeme porovnavat, vidim to na Bee doma), aj ta kvalita jazdy je o inom. A tym, ze najblizsi minimalne rok a pol budes dany kocik denne pred sebou tlacit, skladat, rozkladat, fakt nie je jedno s akym kocikom toto budes absolvovat 🙂 nehovoriac o spokojnosti dietata (maly sa smykal v sportovej casti gess-u, nechcel tam sediet, rucal, v Sole sedel spokojny ako pat penazi) ...kamoska uz druhe dieta vozi v came a ziadny iny kocik uz stvrty rok nepotrebuje 🙂
Takze mi k druhemu budeme kupovat buffalo 😵 a ani iny kocik nejdem kukat 🙂 ak nan nam nevyjde, tak kupim ojazdeny Cam 😉

chichinka
16. feb 2013

Ehm, malo tam byt "mY", mnozne cislo 😅 😅 😅

mecavi
16. feb 2013

@chichinka tak tak ja som tiež vymyslala a keby som si hneď dala poradiť mohla som mat hneď cam. A cam 3 je super. Tiež som zvedava na Buffalo, jedine ale fakt jedine čo ma na ňom odrádza že je úplne že športový... Ale to je len a len detail🙂))

chichinka
16. feb 2013

@mecavi ten sportovy vzhlad mas na mysli, ci? Ja som nadsena z buffala najma kvoli kolieskam 😵 max mi to vyhovuje 🙂

mecavi
16. feb 2013

Hej tak, keď pozrieť na stokke alebo bgb cameleon su skôr elegantne ale Buffalo je šport, ale krásny. Mne sa veľmi páči. Ale uvidíme až uvidíme 🙂))

happy988
16. feb 2013

Dakujem baby vsetky vase rady zohladnime s manzelom pri vybere 🙂

danula2
17. feb 2013

@25nikolla25 kocik je naaaaadherny 😎

glorita
17. feb 2013

Baby,teda najma tie co mate skusenosti s novym HP bgb fusakom-je teplejsimod ED?bola som v shope si to omakat a zda sa mi ten artic ,teda HP brutal teply ,cilí mi tóvyjde praktickejsie kupit ho,kedze mam cam vyzera tam akóserbe na rit viac ako ED....kedze je aj tvarovatelny na bgb tym l sitim,ci?!neviem sa totiz rozhodnut medzi nimi..... 😅

miia16
18. feb 2013

Baby, co mate Bugaboo Bee All Black edition, vidiet na konstrukcii viac skrabance ako na beznom striebornom B-cku? Totiz paci sa mi velmi a neviem sa rozhodnut....

veronique.ba
18. feb 2013

@miia16 Podľa mňa je black určite menej náchylný na škrabance 🙂

miia16
18. feb 2013

Baby je aj sukromna bgb skupina?

face
18. feb 2013

@miia16 Taky jsem se toho obávala, mám allblacka jen měsíc, ale musím se s ním rvát denně do mini výtahu a zatím nic 😀

martinano
18. feb 2013

@miia16 mne sa beecko viac paci na striebornej, kedze ho pouzivam hlavne v lete na leto je cierna taka divna aspon pre mna,moj nazor

maminamaja4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellysa
19. feb 2013

nemáte niekto skejtík na predaj, zháňam súrne, respektíve neviete poradiť, či sa dá niekde v BA kúpiť?

ellysa
19. feb 2013

prípadne aj vo Viedni, len kde by ho sto pro mali hneď na predajni 🙄

mecavi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lentila.g
19. feb 2013

@ellysa zavolaj do predeti v korzo ja som hneď kupila

lupatko
19. feb 2013

tak ja teda nie som vôbec spojná s s my-babyshop.de 😠 dnes som celá natešená rozbalila škatuľu a bolo tam všetko okrem Beečka 😔 akože mňa skoro porazilo, to čo je toto !!

mecavi
19. feb 2013

@lupatko aj to sa stáva ale asi ti ho doposlu, nie?

mecavi
19. feb 2013

Fusak neon, dohnal ma hneď k odberu...

lupatko
19. feb 2013

@mecavi ale mali ho, že je skladom a nikto mi nedal vedieť, že nepríde.. alebo, že by ho mali doposlať..

mecavi
19. feb 2013

@lupatko

ellysa
19. feb 2013

@lentila.g nemajú, tam som volala ako prvé 🙄