Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hajanka
16. okt 2013

zienky co je tento zac? nemozem ho v tomto prevedeni najst, len na jednej stranke sa mi zapacil

hajanka
16. okt 2013

fotka 😀
asi c3 nejaka limitka alebo ..? nasla som ho len v tom Sahara (hnedom) prevedeni

ivett
16. okt 2013

@hajanka to je podle podvozku a krytu hlubokého lůžka Bugaboo Frog, dělali ho i v červené, takže spíš starší kousek...

hajanka
16. okt 2013

@ivett vazne? mne sa videl uplne rovnaky ako Sahara, len farebne inak poladeny 🙂

ivett
16. okt 2013

@hajanka ano je to Frog,nema polohovaci rukojet a ten kryt presahuje okraje korby,Cam ma polohovaci rukojet,jiny vzorek pneumatik na zadnich kolech a kryt hl.luzka ma na zip uvnitr korbicky 😉 Frog byl pro americky trh,u nas se neprodaval,az Cam pak u nas byl...

farea
17. okt 2013

@hajanka to je bugaboo Frog, ale teraz vychádza podobná kolekcia classic. Bude khaki a tmavo modré prevedenie.

andrea999
17. okt 2013

@hajanka retro edícia na sposob froga 😉

engelina
17. okt 2013

Baby,ak by ste niektora mala zaujem,predavam v bazari bee s ciernou s zltou strieskou 😵

duplicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
catherine214
17. okt 2013

@duplicka mrk smer bazar, filter bugaboo, su tam minimalne 2

catherine214
17. okt 2013

@rellka ma asi 3cm,je to ok

rellka
17. okt 2013

@catherine214
Ďakujem , idem objednat 🙂

zan33
17. okt 2013

@petrasafr Aj ja som Lodger zvažovala a som spokojná zatiaľ. Ale odporúčam ho vidieť naživo, pretože som mala dojem ze nie všetky majú rovnakú hrúbku materiálu. Cez net som plánovala objednať šedý a naživo ma viac oslovil modrý. Šedý sa mi zdal tenší. Vnútorná vložka je viac tvarovaná do športového, ale dá sa použiť aj v hlbokom. My Lodger používame už dva týždne bez vnútornej vložky a som max spokojna.

petrasafr
17. okt 2013

@zan33 díky za odpověď. Líbí se mi ten růžový s hvězdou, ale je pravda, že naživo jsem ho neviděla. Spíš jsem se bála, jestli tam není moc nakrčený, že je ten fusak dlouhý a musí se tam jakoby hodně nacpat do té hluboké korbičky.

zan33
17. okt 2013

Nemusí sa nacpať 🙂) A vyzerá to aj veľmi pekne 🙂 Tiež som chcela ten s hviezdičkou, ale práve tie mi prišli tenšie, tak som kúpila ten čo je na fotke.

zan33
17. okt 2013

@petrasafr Bola som ti to teraz narýchlo odfotiť aby si si to vedela predstaviť 🙂 ale je to bez tej vnútornej vložky.

petrasafr
17. okt 2013

@zan33 vypadá nádherně!!! Děkuji moc!

duplicka
17. okt 2013

@catherine214 to viem,ze su na bazare,ale jedna je bez koliesok a na druhu nik neopoveda 😒

veronique.ba
20. okt 2013

Dievčatá kamoška potrebuje súrne poradiť, či sedí poťah sedačky z Cam2 na Cam3. Má totiž Cam3 All Black a chcela by si kúpiť poťahy limitované poťahy All white z Cam2 pre zmenu 😵
Prosím len overené info, aby nekúpila zle 😉

veronique.ba
20. okt 2013

Prípadne ma ešte napadlo, že či by ste mi nevedeli presne pomerať dĺžku a šírku rámu na sedačku pre Cam2 a Cam3 aby sme to porovnali 🙂

aknel_m
20. okt 2013

Dnes jsem vytahla z krabice bogaboo bee+ a pokousim se do nej napasovat fusak, bohuzel se mi to prilis nedari - kocarek mame do lehu (dcerce je teprve 6 mesicu) a fusak ze starsi kolekce. V horni casti je ten fusak jakoby uzsi nez sedacka - kdyz ho na operadlo navleknu, tak pne. Mate s tim nektera zkusenost? Jaky fusak pouzivate do bee plus, nepasuje tam nahodou pouze ten novejsi typ?
Zarovem mi prijde tento fusak dost slaby - pouzivate ho nektera v mraze? Nebo se vyplati koupit fusak bugaboo arctic?
Dekuji za info.

ivett
20. okt 2013

@aknel_m já v plusku měla origoš fusak, ale přímo pro Bee, je totiž ještě fusak do Cameleona, z těch starších kolekcí a mě teda ten do Bee seděl v pohodě, tenčí je, ale tak já s ní ve velké zimě nejezdila, měla jsem normální velký kočár k němu...jinak jsem tam měla i Elodie Details, přišila jsem si poutka na ty knoflíky dozadu pod stříšku a držel perfektně a ještě i Lodger Bunker, taky držel v pohodě...Ten arctic mi přijde super, ale cena absolutně zcestná, to bych za fusak prostě nedala...

aknel_m
20. okt 2013

@ivett Děkuju za informaci - vůbec jsem netušila, že je pro bee speciální fusak ☹ Tento mám od známé, používala ho v camelonovi. Pokusila jsem se fusak a jeho pnutí vyfotit - bohužel je to špatně vidět, ale v té horní části se fusak uprostřed vůbec nedotýká kočárku, je napnutý.

catherine214
21. okt 2013

@aknel_m artic je na mrazy, klasika skor na prechod a miernu zimu....no moc to tam nesedi podla foto, mozno ten novsi typ treba

ivett
21. okt 2013

@aknel_m fusak do Bee poznáš podle toho, že vzadu má otvory na knoflíky, které se připínají pod stříšku Bee, u Cama dírky nejsou, protože Cam nemá stříšku na knoflíky a taky je ten rantl na zaháknutí za sedačku delší...a tvarově jsou ty sedačky jiné, takže je možné, že to prostě nesedí...

aknel_m
21. okt 2013

@ivett Tak to mám skutečně fusak na Cam ☹

stanislava30
21. okt 2013

Teď už je jeden fusak na všechny 4 kočárky jeden, ale jak postupně ty kočárky přicházely na trhu, tak se měnily i fusaky 🙂 a přidávaly do nich různé otvory a průtahy 🙂

stanislava30
21. okt 2013

@veronique.ba z potahů z CAM2 lze na CAM3 použít pouze stříšku a kryt hlubokého lůžka. Nelze použít potah sportovní sedačky. U těchto generací kočárku se měnily kšíry ve sportovní sedačce a z toho důvodu nesedí tento potah.

jsemnejkrassnejsi
21. okt 2013

Nemá někdo na PRODEJ ARTIC????😊😊😊

kacka66
21. okt 2013

@jsemnejkrassnejsi Mrkni na Mimibazar,dneska jsem tam viděla dva 🙂