Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

chichinka
8. nov 2012

@swarovski inak ja by som vajicko kupovala maxi cosi uz druhykrat... 🙂

swarovski
8. nov 2012

@chichinka nevylucujem to, len na tn cybex som citala lepsie recenzie a aj v testoch skoncil lepsie. inak mi je to jedno. cenovo je to to iste 🙂

chichinka
8. nov 2012

@swarovski fakt cybex mal lepsie recenzie? Ja som mala vajicko cybex, ako je dost velke podla mna, mala som aj origo fusak do autosedacky kupeny, velmi sme to v zime vyuzili, lebo malicky bol septembrove babo...ale ked som porovnavala pohodlie, co mala kamoskina dcerka v maxi cosi, zdalo sa mi vacsie ako mal moj. Bol tam taky zvlastne zosunuty, skrceny, zhrbeny, najma babicky nase ze to ako je tam ulozeny ? 😀 ale je to len moj subjektivny nazor, zatial len ja som sa mala takyto pocit. vsak porovnas v predajni a uvidis. 🙂 ked bol maly vacsi, tak to bolo lepsie.

swarovski
8. nov 2012

@chichinka ano ano, v testoch adac je vitaz a bezkonkurencny. je to vsak na ten model 2012... netusim, ako to inak 🙂
Ano, musim porovnat. Ale rada dam na odporucania maminiek, ja som totiz v tomto uplny zaciatocnik 🙂

jonynek
8. nov 2012

@lentila.g Děkuji! Tam jsem ho právě nenašla ☹ ani jinde...

jonynek
8. nov 2012

Holky, prosím....kde by se aktuálně dala sehnat stříška Missoni na Bee+, nejlépe nová? Díky! 🙂 🙂 🙂

nelinqua
8. nov 2012

@jonynek ked zistis daj mi prosim vediet 😉 tiez by som chcela. dik

lentila.g
8. nov 2012

@jonynek na konci okt.tam ešte mali...lebo som objdnavala kočik a zvazovala missoni na cam.a tie nemali

mycats
8. nov 2012

Baby, neviete nahodou ci je neonikovy fusacik aj pre bee??? alebo urobili len verziu s cervenou na cam

viktorka555
8. nov 2012

@majkali zimné kolieska nie sú otočné

kilian
8. nov 2012

@mycats ano je aj na plusko neonovy.

mycats
8. nov 2012

@kilian este som ho nikde nevidela 🙂 nemas foto, nech sa pokocham 🙂

kilian
8. nov 2012
mycats
8. nov 2012

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jooooj @kilian 🙂 hned by mohol ist ku mne 🙂

kilian
8. nov 2012

@mycats no ani ja by som ho nevyhodila... 😵 😵

face
8. nov 2012

@mycats já ho mám na Beečku a sedí perfekt 🙂

mycats
8. nov 2012

@kilian 😀 😀 😀 😀 😀 ked raz budem mat neonika, tak aj fusacik si kupim 🙂 ty mas este sancu 🙂

mycats
8. nov 2012

@face len mne by sa k missoni nehodil :(

face
8. nov 2012

@mycats to nevím, no. 🙂 ale je pěkný i k růžové a žuté stříšce 🙂

mycats
8. nov 2012

@face k missoni je naj cierny alebo denim. raz mozno bude aj komplet neonik 🙂

bebel
8. nov 2012

@mycats Henri bude mať kombináciu bee+ s missoni s týmto fusačikom...až sa vrátia domov . Podľa mňa je to najkrajšia kombinácia. 😉 🙂

mycats
8. nov 2012

@bebel tak sa tesim na foto 🙂

klarawerder
9. nov 2012

Babulky, sháním fusak ED Cheetah...kdyby jste mu některá hledala nový domov, tak se hlásím k adopci!! 🙂

klarawerder
9. nov 2012

@fafetka Háááááááááááááááá!!! Jak jsi to sakra našla? Já tu šmejdím po netu už asi dvě hodiny a nervím a nemůžu nic najít 😀 😀 Už jsem poslala mail, tak doufám, že mi ho někdo nevyfoukl, jelikož to by mě asi už fakt porazilo 🙂 Pokud se mi ho podaří dostat, tak ode mně obdržíš děkovný dopis 🙂 🙂

fafetka
9. nov 2012

@klarawerder Tak to jsem ráda,že jsem pomohla.Já je mám zmapované,protože sice jeden ED už doma mám,ale kočárky mám dva😀 tak tak jako pokukuju,že by se mi ještě jeden EDík hodil😀A tenhle je prostě krásnej 😵Držím pěsti ať to vyjde!(ta cena je mmch dokonalá!)

jonynek
9. nov 2012

@bebel 🙂 🙂 🙂 To my právě budeme mít Bee+ Neon Pop 😉 i s tímto fusakem a chci k němu stříšku Missoni,
no variant bude hodně... 😀

andrea999
9. nov 2012

@jonynek a missoni už máš? tuto si neskúšala? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60002624&tab=0

daj potom fotečky neon pop aj s fusakom...aký je v skutočnosti? 😎

jonynek
9. nov 2012

@andrea999 Děkuji! A jasně, fotečky budou... 😉 jen na Neonek pořád ještě čekáme... 😎

tanija133
9. nov 2012

@jonynek tiez som zvedava na fotecky potom,keby moj krepc nemal uz 2 roky, uz by som ho mala doma....velmi sa mi paci...