Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

4a
25. máj 2007

no já si hned říkala, co ta Miranda má za divnej hnusnej kočár. Jeho fanynky mě prosím omluví 😀

kacerka
25. máj 2007

4a, já ho považuju za zvláštní 😀 😀 😀

4a
25. máj 2007

cicushka,
a Buzz v Blavě moc nejezdí? Já nevím, já sleduju, resp. jsem sledovala jiné kategorie kočárků 😎

kacerka
25. máj 2007

Mně říkala paní prodavačka z Baby Parku, že ho prý navrhnul muž, a proto se spíš líbí právě mužům. Já nevím, ale mému muži se vůbec nelíbí 😝

4a
25. máj 2007

jo, nějaká dvojice holanďanů či co. Musím se tedy MM zeptat, jak to vidí on. Kámošky MM, tak ten z něj odvázanej nebyl, ale prej když se jí líbí.. Koupila si červený. Zajímavý na něm jsou pro mě jen ty barvy.

kristi
25. máj 2007

kacerko, komplet i s autosedackou a slunecnike, pumpickou, taskou atd...vyjde na 17500, coz se mi zda hodne super..

kacerka
25. máj 2007

Mně na něm vadí i ten materiál, taková látka mezi filcem a fleecem . . .

cicushka
autor
25. máj 2007

4a) ale ano, par som videla, ale nie 4 ks za jednu hodinu 🙂
kacerka ) mne sa paci bugaboo, je to trosku iny styl, iny design, ciste linie..vec vkusu tak ako vsetko ostatne
4a) ano, navrol ich nejaky chlap, alebo skupina designerov a teraz pikoska cislo 2. Ta ista banda chlapov navrhla aj Quinny vraj. TO mi rozpraval majitel kocikovej predajne v Prievidzi.

4a
25. máj 2007

jéé tak to je dobrý. Tak kdyby si pánové troufli na dvojčecí kočárky, myslím, že by jim velmi mnoho maminek a tatínků bylo vděčných. Ale asi je to pro ně moc velký sousto 😀 Skladný, lehký, pohodlný, dobře manipulovatelný...

cicushka
autor
25. máj 2007

a videli ste uz ten najnovsi kocik od Bugaboo. Taka buginka BEE. http://www.time.com/time/specials/2007/style_de...

4a
25. máj 2007

hm, tak ten už je skutečně jen na asfalt. Dlažební kostky nebo rozkopaná Blava.... tak to by dítě asi nepřežilo 😀

iza
26. máj 2007

holky on ten kočárek hodně frčí v Americe a v Izraeli, ale přijde mi, že není na teréní jízdu,ale jen na takovou lázeňskou kolonádu 😀 😀

ella1
19. okt 2007

A od marca 2008 bude k bugaboo original autosedacka-bugaboo.tak to je super.

adaa
30. okt 2007

My mame Bagaboo a odporucam. Bola som 3roky nanny v Londyne, odskusala som vela kocikov.. ale tento je neporovnatelny!! Uzasne sa s nim manipuluje, zlozeny za 2min.. malinky.. uzasny!! Moja dcerka v nom dokaze bez mrncania sediet cele hodiny. Inak aj tam v uk je to kocik kocikov a aj Maclaren pre starsie.. ale naozaj je naj naj co sa mojich skusenosti tyka.

tribitka
30. okt 2007

nemáme nejaké foto spomínaného kočiara?

deina
30. okt 2007

Tribitka, www.predeti.sk, tam nan maju reklamu hned na prednej stranke. 😉

tribitka
30. okt 2007

jááááááááj, už viem, dakujem deina.... 😅

deina
30. okt 2007

A ked si potom tam kliknes na www.bugaboo.com/extra/colorchooser/dealers/came..., da sa tam pekne pohrat s farbami.

ella1
30. okt 2007

aj ja mám v albume.dokonca jeden motýlikový.a videla som aj s lebkami a inými motívmi,ale len na nete,ktovie,či sa také dajú kúpiť alebo to boli len nejaké série s pár kusmi.

ella1
30. okt 2007

no ale tá cena!v česku,napr. aj na strámke annaviktorie.cz ich maju za nejakých 22 tis.
zas sa oplatí ísť do zahraničia 😉

cicushka
autor
30. okt 2007

adaa) my sme sa nakoniec rozhdoli prave kvoli skladaniu pre druhy. Mne sa zdalo byt prilis zlozite. Ale vsetko je vec zvyku a tiez zalezi, s cim to porovnas. Urcite sa lahsie sklada, ako vela inych kocikov, ale ten,s ktorym som ho ja porovnavala, to v skladani vyhral nad bugaboo. Vlastne, to bol aj hlavny dovod preco BOO (skratka) sme nebrali. Inac je naozaj perfektne ovladatelny a imageovy.
Ella!) nepozerala som tvoj album este, ale vsimla som si, ze na nete sa objavuju rozne ine latky (napr. s kvetinkami) na BOO, ale nie original. Skor si to mamicky dali niekde usit. A ano, rozhodne treba kupit mimo SK, ale najlepsie cez Net ako ja. Usetrili sme vyse 10 000.

lakme
30. okt 2007

cicuska nechci ti brát nějaké iluze, ale bugaboo měl kolekce, kde byli různé květinky, panáčci, či byl celý z jeansoviny.
Jinak v Praze jsem viděla bugaboo jezdit už v době, kdy se do ČR vůbec nedovážel.

cicushka
autor
30. okt 2007

lakme neboj...neberies mi ziadne iluzie 🙂
o jeansovej kolekcii a o tej bielej s obrazkami viem...o ostatnych nie..tak mozno mi mozno tie dalsie usli..aj ked netusim ako.

ella1
31. okt 2007

cicushka-a z akej stránky ste objednávali?
inak ten jeens-ový je krásny .
no a to som myslela,že tie motýlikové a kvetinkové atd. pochybujem,že si to niekto ušil.skôr si myslím,že to boli nejaké kolekcie-originál,ale nikde som to nevidela,že to predávali.

cicushka
autor
1. nov 2007

ella

objednaval som cez www.ebay.de
je tam vela predajcov...ale pri kazdom to, co som chcela, vyslo vzdy lacnejsie ak o keby som kupovala tu...samozrejme ak ked som si k tomu priratala postovne.
Treva sa tam pokukat..urcite vela najdes, pretoze tam je vela predajcov detskeho tovaru, kedze je to dobry business.

Co sa tyka tych special obalov na bugaboo...myslim si to z toho dovodu, lebo prave na ebay (ale americkom) som videla vela predajcov ponukat taketo ine latky na bugaboo ako vlastnu vyrobu. Ked das vyhladavat vsetky kolekcie bugaboo, tak najdes 3:
1. jeansove
2. biely s farebnymi divnymi obrazkami (tusim postavicky nejakeho kr. serialu v USA)
3. a teraz najnovsi...strieborny..metalicky.

A moj favorit bol bud jeansovy, alebo prevedenie cierno-ruzovy. Ten som uz aj videla nazivo v BA a je naozaj super aj nazivo.

mirkson
2. nov 2007

Holky, ja jsem pomahal zname, ktera mela rocniho kluka a pouzivala Bugaboo. Jelikoz jsme byli porad na cestach, nebyla jsem spokojena se skladanim a rozkladanim ( i nekolikrat denne ). Spatne se vklada do auta. To jsou moje zkusenosti.
Ten kocarek je asi urceny jenom malym maminkam ( a malym tatinkum ). Ja mam 180cm a i tak jsem vypadala s kocarkem "divne".

ella1
2. nov 2007

tak my nebudeme toľko skladať 😀 a aj malá som.... 😀 manžel síce vysoký,ale dcéru kočíkoval asi 2 x v živote 😠 ,takže...

inak ten metalický nie je asi najnovší.aspoň si myslím,lebo to bol frog ešte s tým starým logom.tak preto si myslím.najnovší je asi ten jeensový.

cicushka
autor
11. dec 2007

holky, sorry, ze sa vraciam k starsej teme: ale vcera som akurat kukala oficialnu stranku bugaboo a presne ako som pisala.

Ich specialne kolekcie pozostavaju:

z 1) Denim (jeansovy)
2) Biely s panacikmi
3) Strieborn- metalicky (ten najnovsi)

Inak aj ta ich nova buginka Bugaboo BEE nevyzera zle. Som kukala ich demo video a priznam sa, ze ma zaujal.

silviatt
28. dec 2007

Ahojte baby.
Ja mam kocik bugaboo gecko, som s nim maximalne spokojna, len to skladanie a nakladanie do auta 😒 . Sice byvam v centre takze chodim viac menej pesi, tak mi to moc nevadi. Minuly tyzden som videla v Nemecku bugaboo bee v predajni v ciernej farbe a je fantasticky. Stal 499,/Eur. Posadila som tam svoju 9mesacnu dcerku a bola v nom len tak tak. Predavacky som sa pytala do kolko kg je a je do 17kg. Vyzera super, ale myslim si, ze je malilinky

vlastovka
16. jan 2008

Ahoj holky, mám taky kočárek bugaboo cameleon a jsem s ním maximálně spokojená. Je do terénu jako dělaný. A jsem vysoká 178cm a vůbec mi nepřijde, že by byl nějaký malý. Skládá se mi taky skvěle. A je úplně super na cestování. Je tak variabilní! Rozhodně doporučuji. Jediné, co na něm není nej, je ta cena. Ale určitě se to vyplatí! 🙂