Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zebricka23
10. feb 2011

@leishmania no super,tak sa potom tesim na fotecky 🙂

petrasafr
10. feb 2011

@leishmania Tak to my ho možná budeme mít dřív 😀 😀 😀
Já ho budu brát z Babyparku.
A manžel možná povolí i ten nový fusak, tak bych to vzala najednou 😀 😀 😀
Taky jsem se rozmýšlela nad khaki, ale manželovi se nelíbila, že je smutná.
Teď rozmýšlím nad modrou a nad off white. Ale originál deku už jsem sehnala modrou a druhý fusak máme Paul Frank barevný, tak ten by k off white nešel, protože základ má bílý a off white je taková slonová kost, není to čistě bílá. K tomu off white bych fusak musela objednat černý.
Dneska to chci rozseknout 😀 😀 😀

zorroz
10. feb 2011

@petrasafr ty fusaky Paul Franka do Bee+ jdou, ale lepší tam vypadá a drží ty "universál" do Cameleona i Bee+. Universál Bugaboo fusak má na uchycení takové očka, která se dají přichytit za ty zadní čudlíčky, kde se uchycuje bouda a krásně drží. Fusaky PF tam ty očka nemají a musí se navléct na tu sedačku. Sice taky to tak jde udělat, ale já to mám tak, že PF mám na Cameleonovi, a universál BGB mám v Bee+ a je to super 😉

petrasafr
10. feb 2011

@zorroz To jsem potřebovala slyšet!!!! Díky moc 😀 Objednám si i ten universál fusak a budu ho mít do Bee+. 😀 Super!!! 😉 😀

mitote
10. feb 2011

holky, proc se do CR nedovaz Frog? nekde jsem kdysi cetla, ze nesplnuje nejake kriterium, co je v CR, uz nevim jake....myslim si ze ot byl amensi korbicka, ale fakt nevim, je to nekolik let...a uz to nemuzu najit...nevite o tom neco?

petrasafr
10. feb 2011

@mitote Frog je starší verze Cameleona. Frog už se nevyrábí a neprodává, jde ho koupit jedině ojetý. Cameleon je lepší 😀

barbora87
11. feb 2011

Babule vy ste uz proficky 🙂 pptrebujem poradit aky je bee...a kolko stoji novy...dakujem

ratocha
11. feb 2011

Kočky, ak by ste niektorá predávali modrú, sand, riflovu resp. nejaku inu sadu na Cameleona, dajte mi pls vediet do IP. Kupila by som rada nejaku chlapčenskú 😝
Ďakujem 😉

vorllinka
12. feb 2011

Ahoj holky,
tak jsme se včera s manželem konečně rozhodli pro koupi bee+ (teda spíš manžel, já už byla rozhodnutá dřív 😀). Chtěla bych objednávat ze stránek www.babycare.nl , na kočárek nespěchám, takže bych si klidně počkala, jestli nás nakoupí víc s větší slevou 😉

@jejka1 ahoj, platí ještě pořád, že bys objednávala kočík? 😉

padielko
12. feb 2011

@vorllinka Ahoj, ja by som sa tiež určite pridala, ale bývam v BA, takže keby sa našiel ešte niekto, rada ssa pripojím 😉

vorllinka
12. feb 2011

@padielko no tak to bychom už byly dvě. Jsem se chtěla zeptat @zajo79 jak to probíhalo, to skupinové objednání? Jedna jste si to vzala na strarosti, ostatní jí poslaly peníze a ona pak rozposlala kočárky? Děkuji!

zajo79
12. feb 2011

@vorllinka ano tak.. niektore baby sme sa poznali dlhsie, niektore sa pridali. kociky este neexpedovali, buduci tyzden cakame.

padielko
12. feb 2011

@vorllinka A už si sa aj rozhodla pre konkrétnu farbu?Lebo ja ešte váham 😲

vorllinka
12. feb 2011

@padielko jj, my jsem vybrali modrou 🙂 Ještě připadala v úvahu khaki, ale podle fotek vyhrála modrá 🙂 Mám v plánu se jet na kočík podívat ještě jednou do babyparku, ale jsem rozhodnutá 😀 ... a mezi kterýma barvama váháš?

vorllinka
12. feb 2011

@zajo79 a prosím tě na kolik vás vyšlo poštovné?

padielko
12. feb 2011

@vorllinka My máme doma denimového cameleona, no čo ti poviem, aj teraz by som si kúpila túto verziu, ale chcem ešte jeden kočík, tak sa musím uskromniť ☹Nevadí, s modrou alebo červenou strechou budeme určite hviezdy 😅 Kaki nechcem, aj keď som nad ňou pôvodne rozmýšľala, má ju kamoška, a podľa mňa nič moc. Poštovné je 24,04 EUR na Slovensko, ja som si už odtiaľ nejaké veci objednávala, ale doručiť som si ich dala cez UPS za cca 50 EUR, trvalo to od oznámenia o doručovaní okolo štyroch dní.

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka @padielko Holky já bych se k Vám přidala s Bgb cameleon ale jsem z Prahy,dejte mi kdyžtak vědět

padielko
12. feb 2011

@carodkaa Ja by som sa tááák rada pridala, ale asi to bude jednoduchšie, keď si kočíky objednáte len pre v Čechách žijúce bábätká, je to škoda, ale asi by to bola s následným doručovaním dosť komplikované, akože drahé.Nevadí, počkám pár dní a snáď sa niekto ozve ☹

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr Ahoj tak nakonec budu objednávat to BGB cameleon před babycare.nl protože na babytrader mi ho zdražili o 100euro nechces se přidat?

sealm
12. feb 2011

vorllinka, carodkaa: ja jsem se minuly tyden konecne rozhodla barevnou kombinaci Cameleona, na babytraderu zalozila wishlist na kocarek vcetne vsech doplnku s tim, ze to dnes objednam...a zjistila stejne jako carodka, ze cenu zvedli o 100E 😒 ...tak jsem se dobrouzdala az sem na vas. 😉 Bydlim v Praze, resp. kousicek za Prahou, ale pracuju v centru, taky spolecna bych do spolecne "prazske" objednavky urcite sla.

sealm
12. feb 2011

vorllinka, carodkaa: ja jsem se minuly tyden konecne rozhodla pro barevnou kombinaci Cameleona, na babytraderu zalozila wishlist na kocarek vcetne vsech doplnku s tim, ze to dnes objednam...a zjistila stejne jako carodka, ze cenu zvedli o 100E 😒 ...tak jsem se dobrouzdala az sem na vas. 😉 Bydlim v Praze, resp. kousicek za Prahou, ale pracuju v centru, takze bych do spolecne "prazske" objednavky urcite sla.

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa
@sealm
@vorllinka
Já bych se k vám taky přidala, pokud dobře počítám, tak už bysme byly čtyři:
VORLLINKA - Bee +
CARODKAA - Cameleon
SEALM - Cameleon
PETRASAFR - Bee+ a ještě i fusak.
Ale já a Vollinka nejsme z Prahy. Vy byste se toho nějak ujaly a pak nám kočárky přeposlaly??? Klidně napište IP.

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr
@sealm
@vorllinka

no to by bylo super je to celkem 2576.- pokud neobjednáváte ještě nějaké doplňky a to by byla už sleva 15% 😵 😵

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr
@sealm
@vorllinka

já jen přemýšlím jak to nejjednodušeji administrativně provést,převod peněz atd 😕 😅

vorllinka
12. feb 2011

holky holky už jsem tu, jsem ráda, že se mnou počítáte 😵 Já nejsem z Prahy, ale mohla bych si do Prahy přijet, nebo bych si připlatila za poštovné

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa
@vorllinka
@sealm
Já mám v Praze /teda v Jesenici u Prahy/ švagrovou, tak snad by mi to také někde vyzvedla 😉
Museli bysme nějak převést peníze jedné z vás na účet, aby ta to zaplatila všechno najednou 😉

petrasafr
12. feb 2011

Já bych brala ještě fusak na Bee+, takže by to bylo ještě víc! Ale nevím, kolik by bylo to poštovné, abysme poslaly ty peníze správně i s poštovným!

vorllinka
12. feb 2011

Já myslím, že administrativně by to asi bylo nejlepší kdybychom jedné z nás daly důvěru, poslaly jí, co jsme vybraly, poslaly jí peníze a ta by to objednala a zaplatila a nechala si to poslat. Pak bychom si pro to přijeli do Prahy popř. by ta vybraná musela být ochotná poslat to do JH a do Plzně.

Ale počítala jsem to a zatím to ne to asi 1777,- nebo počítám blbě? Podle toho co píše
@petrasafr jsou to dvě bee a dva cameleon??? Plus fusak, to je cca 100Euro

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa
@petrasafr
@sealm a kdy byste objednávaly?

vorllinka
12. feb 2011

omlouvám se, počítala jsem opravdu blbě!!!