Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

bobket
26. júl 2011

a niekde napr pisu ze posielaju iba do UK,ale ked sa ich opytas ci poslu na slovensko tak nemaju problem, ved koniec koncov ked raz idu na postu je im jedno kam to poslu.Hovorim zo skusenosti, kupila som tak kocik

smejo251
26. júl 2011

ahojte...neviete mi poradit ci sa na stare bee da pripojit nejaky skate?dakujem

zajo79
26. júl 2011

http://www.facebook.com/home.php#!/ 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ivett
27. júl 2011

Holky co máte bugaboo bee (ne plusko), máte vložky od pinkie? sedí líp s bočnicemi nebo bez? Nebo byste si radši nechaly ušít?

pallacinka
27. júl 2011

Ahojte, mam pre vas urcite jednoduche otazky 🙂 Da sa bee plus dat do uplne vodorovnej polohy? A aka je vyska kocika (v porovnani napr. s cameleonom, je vyssi/nizsi? sme obidvaja dost vysoki a cameleon sa nam zdal prilis nizky). Dakujem za pomoc!

kilian
27. júl 2011

@pallacinka rozmyslas o kupe? 🙂

kilian
27. júl 2011

@pallacinka do uplneho lahu neide,a je nizky,ale rucka sa da nastavovat ,ale dieta lezi nizko .

pallacinka
27. júl 2011

@kilian No, laka ma, hlavne tie farebne doplnky 🙂 Skoda ale, ze nejde do uplneho lahu, nasa mala v poslednej dobe spava iba na brusku, preto sa obzeram po niecom novom. Aj ked neviem ci by dalsi kocik nase manzelstvo unieslo 🙂 Ty ich mas kolko???

kilian
27. júl 2011

@pallacinka momentalne 4.nie,na brusku by tam nemohla spat.ale inac je super.ja mam denim 107.

danulavo
27. júl 2011

@pallacinka řekla bych, že je bee vysoké tak akorát - sedací část má stejně vysoko jako PP sí apod. Neumím si představit, že by dítko spalo na bříšku v jakémkoliv sporťáku - jak tam chceš malou připoutat, aby nevypadla 😲 . V bee už jezdí stejně větší děti, které chtějí koukat ven a při tom usnou, takže se nikam nepřetáčí - toť můj názor. Do úplné lehu skutečně nejde - je to ale plně dostačující skoroleh 😉.

pallacinka
27. júl 2011

@kilian Tak to zavidim, aj 4 kociky aj denim, to je aj moj favorit 🙂

@danulavo Ja viem, ze spanie na brusku je problematicke, chytilo ju to iba pred par dnami a nie som z toho najstastnejsia. Zatial sme v hlbokom tak to nie je take zle a dufam, ze ked budeme v sportiaku tak sa od toho odnauci a bude to tak, ako pises- zaspinka pri pozerani sa von. S priputanim by myslim nemal byt problem, mavam ju otocenu k sebe a stale na nu pozeram, takze hned ako by sa zobudila, by som ju otocila a priputala. So skoro uplnym lahom mame uz 2 kociky, tak treti nam netreba (jedine ze by som nasla este iny dovod na jeho kupu 🙂).

ivett
27. júl 2011

holky můžete mi odpovědět prosím 😉 podložky pinkie, sedí do bee líp s bočnicemi nebo bez?

kilian
28. júl 2011

@ivett bez bocnic

wendy_
29. júl 2011

Co chysta bugaboo...

brendda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kilian
30. júl 2011

@wendy ten je krasny!!!!!!!!!!!!!!!to aby som rychlo predala moj.... 😀 😀 😀

vorllinka
30. júl 2011

@wendy_ Tak ten je úžasný 😵 Jenže kdo ví kdy to dorazí do ČR a to by mě už asi muž zabil, kdybych chtěla další kočárek 😀

vorllinka
30. júl 2011

Holky nevozila jste náhodou některá autosedačku Maxi-cosi na bee? Nemáte fotku? Moc by mě zajímalo jak to s tím vypadá 😉 Díky 😉

jay_jay
30. júl 2011

baby, mate niektora skusenosti s podlozkami do kocika elodie details do beecka? su kvalitne?

lenkatomo
31. júl 2011

mamicky, zhanam board na bugaboo pre syna, nemate na predaj? novy je moc drahy, vopred pekne dakujem.

kilian
31. júl 2011

@lenkatomo @brendda predava board 🙂

jasterka21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici111
2. aug 2011

kokos inak, toto uz je co????? ja som len spomenula ci niekto nechcete oranzovu strechu na bee limitku ze sa mate kuk do mojho bazaru a admini ma zmazali???????????????????? a prispevok vyssie odo mna od jasterky21 je uz v poriadku????? akoze prosiiiiiiiim??? taka som nasrata!!!! bola by som rada vedela, ktory admin ma zmazal!!!!! SILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tanija133
2. aug 2011

@ellysa @kilian Baby z Wiedne, neviete o nejakom servise pre Bugaboo ? Som na nervy, kamaratka mi pozicala sportovy Bugaboo Cam a pokazilo sa mi skladanie podvozku, konkretne na rucke co su tie dva stupliky, ktore treba stlacit na zlozenie, tak ten jeden odisiel, a tym padom sa mi neda zlozit kocik...zabijem sa , slubila som jej ze nic nepokazim, ona ho potrebuje v decmebri pre druhe babo.....a ja ho potrebujem dat dovtedy opravit...Je asi 2-3 mesiace po uplynuti zaruky....Neviete o nejakom servise vo Wiedni, alebo to treba riesit iba s pozarucnym servisom v predajni ,v ktorej ho kupila? Dufam ze nebudem musiet kupit novy podvozok za 300 E....Dakujem..... ☹

lodgermaniacka
2. aug 2011

@mici111 to adminov musela na toto upozorniť nejaka "dobra duša" ktora asi zavidi 😉 na slovensku je to tak 😎 😉 admini nemaju čas čitať každu temu a každy prispevok 🙂

lodgermaniacka
2. aug 2011

@tanija133 ja som na bazoši videla, že opravuje bugaboo kočíky niekto v petržalke, dlho tam bol inzerat, ale neviem či ešte je..

lodgermaniacka
2. aug 2011

@tanija133 už to tam nevidim 😒 ale skus si napisať inzerat, kto opravuje bugaboo 😉 alebo potom normalne do obchodu do viedne a zaplatiť si, skus babyone

kacka.l
2. aug 2011

Na MMb prodává maminka jen konstukci z BB cameloena
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46314299&tab=9 třeba to pomůže...