Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
3. nov 2010

Chtěla jsem napsat JÁ NEMÍT OPIČKOVOU KOLEKCI 😀 😀 😀

duplicka
3. nov 2010

@petrasafr jej nadherna strieska ,prosim ta to kde si davala tlacit a potom impregnovat? to som ani netusila,ze sa to da

ninnaricci
3. nov 2010

baby nechcete niektorá tašku bugaboo...sand/black...ja ju vôbec nevyužívam tak by som ju rada posunula ďalej

petrasafr
3. nov 2010

@duplicka Zeptám se kamarádky, jak přesně byl ten postup. Ale vím, že jí to někdo překresloval v počítači, protože měla obrázek jen jedné té bugatky, tak v počítači jí to uspořádával na bílou plochu a vybírali barvy. Potom to měla vytištěné na klasickou bílou látkou a tu nechávala právě takto naimpregnovat, aby byla nepromokavá. Zeptám se a dám vědět 🙂

duplicka
3. nov 2010

@petrasafr supeer dakujem ako fakt ma to zaujima lebo je to ako fakt originalne 😉 😉 😉

zebricka23
3. nov 2010

@face tu su foto,nekvalitne ale suuu

petrasafr
3. nov 2010

@zebricka23 Nádhera!!!! Fusak bude jaký?

zebricka23
3. nov 2010

@petrasafr dikyyyyy....chcela som original ruzovy...ale ten nakoniec az do sportaku...tera mam taky obycko cierny

face
3. nov 2010

@zebricka23 díky moc za foto, je krásný 😎 už se na něj taky těším! dnes mi psali, že v pátek ho posílaj 😀

koksi
4. nov 2010

@petrasafr moc děkuji za její ID určitě ji budu kontaktovat. zatím nevíme co čekáme tak nevím jestli autíčka pro holku by bylo to pravé ořechové ale třeba by se s ní šlo domluvit i na něčem jiném ne? ale jinak fakt smekám...i to jak jsi popisovala jak to tiskla na látku, nechala naimpregnovat...jsem vůbec nevěděla že to někde dělají jako takto fyzické osobě 🙂 nicméně asi té látky neměla jen metr ale určo víc když to pak šije na zakázku tak to už možná tu impregnaci udělali i fyz.osobě..no jak říkám je šikulka. Já mám zatím stříšku P.Franka s opičkama takže zatím nám bude stačit tato a jak se prcek narodí a budeme vědět pohlaví tak určo ji oslovím!! a jinak jsem si hned říkala kde vzala tu látku že to je přece uplně stejné jako v kol.newborn u nextu trička 😀

petrasafr
4. nov 2010

@koksi Ona právě má ty bugatky z triček, co kupovala malému v Nextu. Určitě by ti ušila podle tvého přání, myslím, že by s ní šlo i domluvit, že bys jí poslala svojí látku, ona by jí případně nechala naimpregnovat. Jinak si ještě objednávala nějaké látky z USA a tam jsou taky krásné vzory.

koksi
4. nov 2010

@petrasafr Uz jsi ji psala jestli by mi neposlala nejaky vzornik latek co ma tak jsem zvedava 🙂 fakt me to uchvatilo 🙂) moc diky ,-)

mala_hodna
5. nov 2010

já už jsem paní psala a poslala jí co by se mi líbilo a je vážně hrozně moc hodná a ochotná zkusí mi něco vymyslet a pak písne cenu tak jsem zvědavá mě by se líbilo něco takového na beečko

mala_hodna
5. nov 2010

holky a jaký je rozdíl mezi cameleonem a frog? našla jsem inzerát kde paní prodává černo béžový frog včetně korby za 7tis přijde mi to celkem málo

leishmania
5. nov 2010

@mala_hodna frog nema vysuvatelnu rucku je asi najvacsi rozdiel...

inak neviete mi poradit ako dam dole adapter z autosedacky, na nu som ho nasadila, ale neviem ako dole 😅 na kocik aj kocika je to jasne, ale nejak ho neviem dostat z autosedacky

leishmania
5. nov 2010

no uz som na to prisla...aj ked najprv som tahala o dusu, chvalabohu som nic nezlomila 😅

wacata37
5. nov 2010

NO ja mam originalne to ruzove/sede ale neodolala jsem zviratkum. jinak je to potahova latka na sofa nebo tvrde zavesy. neco mezi cotton a linen. Pani mela reklamu na Ebay ale nabizela my same zebry a kdosi cosi...coz ma skoro kazdy a pak fleesky co se my vubec nelibili. tak my pak nasla tuhle latku. Musim rict ze usite to zas tak dobre nebylo, musela jsem to sama objet a zacistit ale uz to mame skoro dva roky a peru to n ormalka a nic se s tim jeste nestalo...tak zkuste Ebay :D jo stalo to neco kolem £40 vcetne postovneho, a do 14 dni to bylo hotove. Nabizela my jeste footmuff ale ja jsem ho nechtela protoze mam ten sand.

koksi
5. nov 2010

Holky mám takový "blbý" dotaz. Jelikož na první 2 děti jsme měli X.landera a BGB koupili až teď na třetí co se má terpve narodit tak nemám zkušenost a chci se zeptat. U X.L.kdyz mi kluci v hl.korbě usnuli při návratu domů stačila korbička vycvaknout a dospali se mi v té korbě ještě doma, nebo na návštěvu když jsme někam přijeli tak spinkali v té korbičce. ALe teď korba od BGB když ji vycvaknu z konstrukce tak vlastně "nestojí" rovně díky těm plastovým "adaptérům" nebo jak to nazvat díky kterým se korba nacvakává na konstrukci takže vlastně mi v tom dítko spát pak asi nebude a nebo jo ale nebude spát rovně , hrozně se to houpe...
Nevím jestli jsem to popsala dost srozumitelně ale snad mi rozumíte 🙂))

a pak další dotaz...je nutné do sněhu koupit ty sněh.kola nebo v pohodě stačí ta malinká s tím, že event.přehodím rukojeť a první pojedou velká kola a pak malinká.... nechci aby mě pak zima a sníh překvapila a já narychlo někde sháněla kolečka protože bych s kočárkem ani nevyjela tak jestli už to mám koupit raději teď... moc děkuji!!!!

zucha
5. nov 2010

@koksi vycvaknut tak, aby to bolo rovne sa to neda, presne kvoli tomu, co si popisala. Bud das dieta dospat v kociku na balkon alebo vo vnutri, popripade ho prelozis do postele.
Zimne kolieska ja sice mam kupene od zaciatku, ale vyuzila som ich len, ked sme boli v zime v horach. Na mestsku zimu som ich ani raz nepotrebovala 😉

petrasafr
5. nov 2010

@koksi My jezdíme už ve sporťáku, tak si to tak nevybavím, ale ta hluboká korbička stojí úplně v pohodě!!! Má zespoda i takové jakoby čtyři nožičky, aby si jí nestavěla tou látkou na zem. Kamarádka to tak taky dělala, nosila korbičku do patra za to madlo a malej v ní taky spal. Holky co jezdí s hlubokým, ti určitě poradí 😀

My teda zimn kola máme. Malej se narodil loni v říjnu a já jsem se taky bála, že až napadne sníh, tak nebudou zimní kola k sehnání! My jsme je v zimě využili hodně! S těma malýma sněhovou závějí prostě neprojedeš, protože se ti ta malá kolečka obalí celá sněhem. A ježdění s otočenou rukojetí - tedy velkýma kolama dopředu - to je opravdu nouzovka - jen na rychlé přejetí krátkého úseku. Protože jak mají ta malá kolečka ty "tlumiče", tak kočárek na nich jde hrozně špatně nadzvednout např. na chodník atd.

wacata37
5. nov 2010

@koksi bacha to madlo muze vypadnout! to bych nedelala!
taky si dejte bacha na tahani kocarku tak jak se tahaji ty ostatni. tak se vam muzou chassis obratit. To se stalo nam, tim jak se da ta rukojet prehazovat tak to proste ruplo a me dite spadlo cumackem na zem...priserny!!! takze radeji drzte za sedadlo a ten druhej clovek (kdyz je) za podvozek... kdyz to rvete nekam do autobusu nebo schodu.
a zimni kola si poridte i kdyz jste ve meste, spousta mist je neupravena a neprojedete kola se obali tim snehem a konecna, nebo totalne zapadnou 😝

zucha
5. nov 2010

@wacata37 vypadnut to madlo? 😕 😨 Ved ked ho chcem dat prec, tak si idem nechty a prsty povylamovat, kym sa mi to podari 😅 Tak je to na pevno

tulamatula
5. nov 2010

Mne sa páčia kočíky Mutsy, čo sa týka vzhľadu, zatiaľ som krajší nenašla, počula som dobré referencie. Nemá ti niektorá z Vás s ním skúsenosť?

wacata37
5. nov 2010

@zucha no ale neni tam na pevno hejbe se ne? staci aby dite bylo tezsi a uvidite....ja to teda nezkousela neverila jsem tomu...... 😎 hlavne me nenapadlo ze povoli rukojet...to je priserny taky tam musite mackat kdosi cosi aby se prehodila a jenom jsme zvedly kocar a nesli ho ze schodu a prask ho.....jeste ze jsem rychle reagovala jinak bych snad mala mela otres mozku 😝

leishmania
5. nov 2010

no to mi tiez nejde do hlavy, to madlo mi dalo zabrat ked som ho chcela dat dole 😕

wacata37
5. nov 2010

@leishmania
@tulamatula vy jste ke kocarku nedostali manual? tam se to pise!!!! ja taky nedokazu jen tak prehodit ty chassis a prehodily se samy od sebe!!! opravdu zalezi na tlaku a na tom v jaky pozici je tan tuplik tim ze to madlo tahnete nahoru a kdyz je mimco tezsi tak to muze vyklouznout....ale 5 kilovyho prcka v tom odnesete bez problemu

petrasafr
6. nov 2010

Holky, myslím, že každá mluvíte o něčem jiném!!! Wacata píše o madle-rukojeti, za které se vozí kočárek, Zucha a Leishmania myslí zřejmě madlo, za které se drží mimčo, které je uprostřed korbičky - odendavací! Já jsem taky myslela to odendavací madlo na korbičce, ne rukojeť kočárku. Kamarádka si sundala hlubokou korbičku a nesla jí v pohodě, jednou rukou jí držela zespodu na dno a druhou za to madlo, vynesla si mimčo do bytu a malej se jí tam dospal, jen ho odkryla a trošku svlekla nebo na něj otevřela okno.

petrasafr
6. nov 2010

@wacata37 A to ti praskla ta rukojeť na Cameleonu??? A při najíždění na schody??? Tak to je síla!

wacata37
6. nov 2010

@petrasafr normalne muzes prehazovat tu rukojet aby baby bylo vepredu nebo se divalo na tebe ne? a my jsme ji meli aby se divala na nas a ja jsem drzela rukojet a pritel chytil kocar za podvozek a sedacka se pretocila...tehdy ji byl rok tak mela tak tech 10 kilo?? proste ten mechanismus prehazovani rukojete tu silu nevydrzel to neustale zvedani a tak..tak od te doby jsem schody zasadne sjizdela, nebo jsem dite vyndala a tahla kocar za sebou. nam se po roce a pul ta konstrukce i rozbila, tim ze kocarek uz nesel slozit do uplne placatosti, museli jsme koupit novou konstrukci protoze uz to nebylo v zaruce (udajne je to v zaruce jenom rok) a ta nova stala skoro £200!!!! je to to nejdrazsi na kocaru! tak si hlidejte zaruky.

wacata37
6. nov 2010

@petrasafr jinak ja mluvila o obojim. to madlo co je na tom hubokym kocarku a pak teda i na tom sportaku je taky jenom otazkou tech dvouch cudliku co jsou po strane, a ktery vam ted dela problemy zmacknout. po case je dite tezsi a ja bych to proste neriskovala!!!! podle me pokud mate moznost vyjedte si s kocarkem do bytu a nechte dite dospat v kocarku na chodbe nebo kde....nebo ho proste vyndejte, Matty kdyz chtela spat tak proste spala a nic ji neprobudilo.