Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kajuska01
18. dec 2013

@paszelkasp hodim ti foto?mam citroen 2013 model nie ten velky kufor ako bol predtym

paszelkasp
18. dec 2013

@kajuska01 bola by som ti vdacna 🙂 lebo moj muz ma jedine skladnost ako podmienku a samozrejme predaj tych dvoch kocikov co mame doma 😀

catherine214
18. dec 2013

@zan33 nepochopila som to s tym kosom,preco ho musis odopnut,ked chces zobrat len vanicku?

zan33
18. dec 2013

@catherine214 ... lebo ten vak je pripevneny cez spodnu cast vanicky. jednoducho ho musis odopnut ak chces odobrat vanicku. a ked mas vak plny veci (co ja vzdy), tak je to otrava.

ifkael
18. dec 2013

@zan33 tak ho mas asi zle pripnuty 🙂)
Toto som nikdy robit nemusela

catherine214
18. dec 2013

@zan33 mas ho zle nasadeny,dava sa na tu cast hrubu konstrukcie,nie vanicky!ja mam 4 bgb ale toto som este neriesila

zan33
18. dec 2013

@ifkael vazne? 🙂))) tak sa ospravedlnujem, ak som tu dala zlu informaciu, ale takto som fungovala cele leto a jesen 🙂 odopinala a zapinala a dookola 🙂

catherine214
18. dec 2013

@zan33 kokos zena,to si si dala😉 sa smejem,ale na jar uz budes vediet,ja tiez vynasam do schodov a teda som nechapala co preco odopinas🙂

zan33
18. dec 2013

@catherine214 .. tak mala som aspon telocvik a potrenovala som aj svoju trpezlivost 🙂

zan33
18. dec 2013

@lillynka123 ahoj, prosim ta, precitaj si dalsie komentare, lebo som ta zle informovala o tom vaku pod vanickou 🙂

ifkael
18. dec 2013

@catherine214 mne to bolo hned divne, ale som sa nato nepytala- cama uz nemame, ze si to nemam na com overit...ale tiez som vlacila vanicku hore po schodoch a kosik zostaval dole pod schodami na podvozku kocika

lillynka123
19. dec 2013

@zan33 dakujem velmi pekne za odpoved 🙂)

ellysa
21. dec 2013

baby zbavujem sa skejtíka, ak má niekto záujem IP

wanilla147
25. dec 2013

Baby, kde kupit predne kolieska na bgb cam? (nie 3) Nasla som jednu NL stranku...da sa aj niekde inde?

cukriiicek
29. dec 2013

Baby dala ste si niektorá šiť nanožnik na cam3??ak ano kde?

vorllinka
29. dec 2013

Nevíte prosím, kde by se dala sehnat tahle stříška? Nějaký zahraniční e-shop? Strašně bych si jí přála 😀

pa_mi
3. jan 2014

Ahojte dievcata, PF 2014 Neviete nahodou o nejakej novorocnej akcii na cam3? Pripadne nepredava niekto svoj? Vdaka 🙂 😉

jankadr
3. jan 2014

Ja som zatial este na cam3 ziadnu zlavu nikdy nevidela.A to som pozerala aj stranky z Holandska.Ale uz mame objednany Avenue🙂

pa_mi
3. jan 2014

@kj jej super! nevies ci to je autorizovany predsjca?

kj
3. jan 2014

@pa_mi pry ano .... aspon to psali ve skupine bugaboo - tady na MK 🙂

pa_mi
3. jan 2014

@kj ano je oficialny predajca. nasla som ich na stranke bugaboo.com 🙂 uz sme ho aj objednali 😵 som strasne happy a tebe posielam obrovske DAKUJEM! 😅

jankadr
3. jan 2014

@kj Hej, vychadza kusok lacnejsie, otazka je kolko bude doprava. Viem, ze vzdy som nasla cenu 854 € za zakladnu + potahy. Ale jedna kocka tu pisala, ze v Rakusku jej v Baby Walzi ponukali 10 % zlavu. Ale na Slovensko nedodavaju. Ja som tam bola osobne a maju tam celkom dobry vyber, aj v Dohnalovi.

pa_mi
3. jan 2014

@jankadr doprava na Slovensko je zadarmo 🙂

jankadr
3. jan 2014

@pa_mi tak to je super. Ja sa uz tiez tesim na ten nas. Aj sestra ma bugaboo a je velmi spokojna

pa_mi
3. jan 2014

@jankadr ano, je uzasny! teraz cez vikend sme boli s kamoskou - ma dvojickovsky, a podla mna nema paru🙂

ifkael
3. jan 2014

@pa_mi ja som od nich brala mojho cameleona ked som mala;)

pa_mi
3. jan 2014

@ifkael ano? boze tak sa vytesujem,.... uz som myslela ze sa ho nedockam a tu este aj cena super....happy day 😅

ifkael
3. jan 2014

@pa_mi ked beries viac veci tak davaju zlavu