Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
5. mar 2011

@danulavo Aha 😀 Tak už to chápu 😀 Tak to je super 😀 😀 😀

brendda
5. mar 2011

Tak co je nového v bugaboo mafii?? 😀 😀

face
5. mar 2011

Ah

face
5. mar 2011

Ahoj holky, tak posílám foto naší obnovené stáje 🙂

hviezda22
5. mar 2011

@zajo79 videla, prave z takych šijem 😀 , ale nie, nebola som pozerať latky,.............opytaj sa @bebel

petrasafr
5. mar 2011

@brendda Co u tebe nového v bugaboo sladěných nákupech 😀 😀 😀

tyrra
5. mar 2011

@face pekne, velmi pekne. pozeram, ze mas tiez cierne bee, tam by sa ti fakt hodil este nejaky snuggle fusak 😉

face
5. mar 2011

@tyrra jj, asi neodolám a nějaký objednám, jsou boží 🙂 snad nebudou na beečko moc dlouhé ...

tyrra
5. mar 2011

@face ved toho sa bojim aj ja. trosku sa mi zdaju na fotke pridlhe.

face
5. mar 2011

@tyrra mě taky, do sporťáku to bude asi v pohodě, ale do golfek se trochu bojím. Ale na jaro by byl super 🙂

tyrra
5. mar 2011

@face ja to asi risknem a objednam ho. ked, tak dam vediet ako sedi, pripadne urobim foto. uz len aby prislo to moje bee.

face
5. mar 2011

@tyrra 🙂 a jaký máš vybraný? 🙂

tyrra
5. mar 2011

neviem sa rozhodnut medzi http://www.babymarket.sk/sk/3772/1844/buggysnug... a http://www.babymarket.sk/sk/3776/1844/buggysnug..., este som si doobjednala off white striesku a k nej sa a tej ciernej sa hodia v podstate obidva, tak este uvidim.

face
5. mar 2011

@tyrra mě se líbí víc ten první, ale oba jsou hezký 🙂 já nejvíce přemýšlím o tomhle http://www.babymarket.sk/sk/3789/1844/buggysnug... ale mají jich spoustu pěkných 🙂

tyrra
5. mar 2011

@face suhlasim, ten je aj moja jednotka. ty to mas lahsie, ked mas dievcatko, dievcenskych modelov je tam viac peknych.

ellysa
6. mar 2011

ja mám už buggysnuggle doma, objednala som tenšiu verziu, chcem to na jar a jeseň, tie hrubšie sú skôr na zimu, naozaj sú veľmi teplé-ja mám tento

tyrra
6. mar 2011

@ellysa tento je velmi mily. ja chcem tiez tu tensiu verziu, len sa bojim, ci nie je do bee prilis dlhy. ako ti tam pasuje?

ellysa
6. mar 2011

@tyrra no ešte neviem, lebo mi ho kuriér doniesol akurát, keď sme odchádzali a teraz nebudem týždeň doma ale kamoška ho má na pp sí a ten je podobne veľký ako bee

ellysa
6. mar 2011

takto to vypadá

tyrra
6. mar 2011

@ellysa vdaka. vyzera, ze je to ok. je to sice tak na hrane, ale aspon sa tam maly zmesti aj o rok.

brendda
6. mar 2011

@petrasafr nic nového....zítra jdu zaplatit ten žlutý setík,takže budu mít náhradní "díly" doma dřív než samotný kočárek 😀 Manžel pořád neví,kdy do toho Německa pojede,takže vůbec netuším,kdy se se vším pomazlím 😀

wendy_
6. mar 2011

Ahoj, tohle jsem nahodou objevila na netu. Zda se, ze bugaboo chysta dalsi novinku - organizer ke kocarku
http://www.nessaleebaby.com/bugaboo-stroller-or...

petrasafr
7. mar 2011

@wendy_ Mně se moc nelíbí ☹ Kdyby radši udělali nějakou fakt pěknou kabelku, která by šla na rameno i přes tělo a nestála 5 tisíc ☹ ☹ ☹

dara29
7. mar 2011

Ahojte. Chcem sa spýtať deky bugaboo majú aký rozmer a majú aj dáke úchytky na kočík? Dajú sa zohnať v čechách alebo na slovensku? Nikde ich nemôžem nájsť. Sediaq farebne s búdičkami či tie jednofarebné deky bugaboo alebo tie Paul frank? Dakujem za odpovede

petrasafr
7. mar 2011

@dara29 Deka má rozměr 100 x 75 cm a úchytky bohužel ke kočárku žádné nemá, je to klasická deka 😀 Zkusila bych prohledat český a slovenský Mimibazar, třeba na nějakou narazíte 😀
Jinak barevně sedí s boudičkami, já mám tu barevnou Paul Frank a je stejná jako boudička PF.
Mám off white ta je stejná jako boudička a ještě mám i modrou a teď čekám na Bee+ s modrou boudičkou, tak uvidím, jestli i ta modrá bude stejná 😀

dara29
7. mar 2011

@petrasafr Dakujem a kvalitou sú to deky asi také tenšie?

petrasafr
7. mar 2011

@dara29 Jo jo z jedné strany slabý flees a z druhé strany takové jakoby mikrovlákno v barvě právě stříšky.

leishmania
7. mar 2011

@face slubena foto, maly ma 2m3t. v kociku sa mu lubi 🙂

ellysa
7. mar 2011

@leishmania jeeeej krásny a koľko má cm? vypadá veľkýýýýýýý 😀

wendy_
7. mar 2011

Tak Babypark uz prodava strisky v novych barvach, ale dodani bude az v dubnu. Doufam, ze je budou mit i skladem, abych je pak mohla dojit okouknout.