Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
15. apr 2011

@mici111 @miska1981 zelenu vam môžem ukazať naživo, ta je fakt krasna, jasne že je to vec vkusu 😉

face
15. apr 2011

@wendy_ bohužel nedá, je šitý jednou maminou z mimibazaru a už fusaky nešije ☹

lodgermaniacka
15. apr 2011

@ellysa žial môj maly dosť vreští v bee+ ☹ ☹ ☹ ja som už rozmyšlala nad predajom, mala som ho len 2x v nakupnom centre, teda je ako novy, ale nepredam ho, lebo ho milujem, a v maclarene bol rozvaleny spokojny ani nemukol, prečo prave môjmu dieťaťu ten kočík nesadol? 😒 😒 😒

wendy_
15. apr 2011

@face Tak to je skoda, no alespon neutratim penizky.

ellysa
15. apr 2011

@lodgermaniacka hmmmm, moja sa vozí ako grófka, najradšedj keď má tu nožičkovú časť vybratú a potom sa tam rozvalí nohy naširoko 😀 ,už sa mi stalo, že revala, keď som ju vyberala

ale moje dieťa asi začína mať rado všetky kočíky, predtým dosť revávala, aj do maclerenu som ju posadili v BM a v pohode, rehotala sa

face
15. apr 2011

@miska1981 je to fusak, není to origo lodger, ale je to podle něj šité 🙂 teprve mi dorazí, ale už se na něj těším, k té bílé stříšce se mi právě moc líbí 🙂 ale když nebude počasí na fusak, tak dám podložku bugaboo sand, to snad bude také fajn 🙂

mici111
15. apr 2011

@lodgermaniacka inak aj moja dnes ked som ju skusala posadit do bee, tak nebola nejaka moooc nadsena..mam pocit, ze v pp sí sa jej viac paci..ale uvidime vonku..

miska1981
15. apr 2011

@lodgermaniacka jasne pockam hadam to nebude dlho trvat 😀 ja mam rada fialovu, ale ked vravis, ze nie je pekna, radsej zoberiem tu bledoruzovu, odkedy mam dceru ruzova sa mi velmi paci 😅
to ani nehovor, ze malemu sa tam nepaci, by ma odviezli keby sa mojej tam nepacilo, kedze zatial to bude len jediny kocik.

@ellysa tak myslis, ze to prejde aj sneh, u nas ho byva dost...inak ja som videla cameleona v ziline asi u dvoch bab a musim povedat, ze vanicka je strasne nizko, teda oproti mojmu briu, neviem ako sportak, ale s vanickou sa mi vobec nepacil. aspon, ze tvojej sa v bee-cku paci...uvidime ako jaske sa bude, modlim sa, aby sa pacilo 😅

@face ale krasne si si to vymyslela, sa mi velmi paci....

ellysa
15. apr 2011

@miska1981 no po takom utlačenom áno, už neviem, čo to bude robiť na kaši, ale tak my bývame dole, tu to snáď prežijeme, ak bude moc sneho pôjdeme na sánkach alebo po svojich

mici111
15. apr 2011

tak moja herecka vo svojom novom fare 😵

wendy_
15. apr 2011

@face ja mam zakladnu sand a offwhite strisku a podle mne tyhle dve barvy k sobe naprosto sedi, takze zadne obavy, bude to krasne letni

miska1981
15. apr 2011

@ellysa vidis sanky to je ono, sanky 😅 takze uz som spokojna, som sa bala, ale uz bude vacsia, tak sanky to istia a nohy tiez 😀

@mici111 nadhera aj ja chceeeem 😀 krasna dcerka 🙂

wendy_
15. apr 2011

@miska1981 Mne se dneska maly do kocarku tlacil. Chtela jsem, aby sel pesky, ale neeee, furt jen lezl pred bee a chtel si sednout. Mozna, ale taky za to mohlo pocasi 🙂

face
15. apr 2011

@wendy_ tak to je super 🙂 také jsem o téhle kombinaci na cameleona uvažovala, nakonec jsem koupila grey a pink potahy 🙂 ta sand s bílou je taková něžná kombinace 🙂

miska1981
15. apr 2011

@wendy_ super, lebo moja uz teraz len von z kociaia, chodit este nevie, tak na rukach ju musim nosit a kociar tisnem pred sebou, proste vydrzi chvilu pokuka a uz aj reve, aby sa na mna ludia nepozerali ako na krkavciu mat, tak rychlo beriem na ruky a nosim slecinku, dnes som cele tesco tak prechodila....tak dufam, ze v novom kociari to bude ako dnes u vas 🙂

wendy_
15. apr 2011

@face No ja jsem chtela neco unisex, kdyby jsme meli nekdy jeste holku. Jsem ze zacatku planovala, ze zadnou dalsi strisku kupovat nebudu, cehoz se zatim drzim. Ale dobre, ze mam zakladnu sand, mit zakladnu cernou, tak bych se asi neudrzela a chudak penezenka.

lodgermaniacka
15. apr 2011

@mici111 tak som naozaj zvedava či tvojej malej sadne, tiež som mala aj sí, v nom bol spokojny, tento jediny kočík mi odmieta, ale viac bab u nas v teme mi toto potvrdilo ☹

lodgermaniacka
15. apr 2011

@mici111 krasne bee aj princeznička 🙂

wendy_
15. apr 2011

@lodgermaniacka Ja jsem mela prvni rok houpaci Inglesinu, coz je podle mne pro male deti dost pohodlny kocarek a trosku jsem se bala, jak to bude maly snaset v bee, ale nijak si nestezuje a i mi v nem usne.

lodgermaniacka
15. apr 2011

@wendy_ zavidim 😎

wendy_
15. apr 2011

Priprava na leto: offwhite striska a podlozka. Jen aby to prezilo toho malyho smudlu. 🙂

wendy_
15. apr 2011

Zdravim vsechny, chtela bych se zeptat, zda nektera z vas nema tuhle tasku na plastenku: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41561109&tab=0 chtela bych vedet, jak jste spokojene. Diky.

bebel
15. apr 2011

@wendy_ nepoznám, ale dobré riešenie, tá ich pláštenka je vážne otravná. 😎

carculka
15. apr 2011

@wendy_ nadhera 😵 😵 😵

brendda
16. apr 2011

@wendy_ krááááááááááásný 🙂 ale já bych si to netrofla dát mojí ukázněný holčičce,natož chlapečkovi 😀

ellysa
16. apr 2011

@wendy_ krásne, inak ja už mám tú svoju limitku takú zababranú,ako ho vozím v aute, takže nejakú tmavšiu strechu by to chcelo, škoda, že tá fialová,nie je slivková

mici111
16. apr 2011

@ellysa ty uz nevymyslaj so strechami 😝 😝 😝 mas tri, zatial staci..lebo sa neudrzim a aj ja zacnem nakupovat strechy 😀 😀 😀

carculka
16. apr 2011

proooosimmm kdo si nechava sit strisky a podlozky a nebo zna kdo sije,muzete mi ahazet odkazy do ip?jdu vybirat ...dekuuujuuu

lodgermaniacka
16. apr 2011

@mici111 už ste bee vyskušali?

lodgermaniacka
16. apr 2011

@dorotkaa ahoj 🙂 tak mame už xt a je to perfektny golfač, ja som si myslela že ho maš tiež v kombinacii s bee, ale ty maš cameleona tuším, ako som si vyššie prečitala..maly mi v bee+ nechce sedieť a v maclarene sa mu pači velmi, dufam že si zvykne aj na beečko, cameleona mal rad..