Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carculka
13. okt 2012

holky nemate nekdo ty podlozky jak posilaji navic?nebo neprodala byste je nektera,vibruji mi kolecka ale nemuzu najit papiry od kocaru

wilsonka
14. okt 2012

ahojte, poradite kde by som kupila adaptery na peg perego vajicko ku camu alebo bee plus? maxi cosi mam na bee. pripadne posuniem. dikes

ivett
14. okt 2012

@wilsonka na plusko adaptréy jsou jen k Maci cosi, Cam má i adaptéry na Peg Perégo, ale kde se dají koupit nevím, snad někde z cizích stránek nebo po domluvě v obchodě, kde u nás prodávají BGB, že by ti je sehnali...

wilsonka
14. okt 2012

@ivett aha no tak to asi radsej ostanem pri maxi cosi:(

katuska
14. okt 2012

@teegreen neporadím ti, či stokke alebo bgb, len ti chcem povedať k tomu vibrovaniu koliesok...ja mam týždeň "staré" bgb (2012) a vôbec mi nevibrujú kolieska, súčasťou kočíka sú aj podložky, ale nie je ich treba, lebo kočík je úplne tichučký a kolieska vôbec nevibrujú....

ivett
14. okt 2012

@teegreen podložky vibrování vyřeší a pokud jde o Stokke nebo Bee+, já jsem rozhodně pro Bee+, je odpružené, menší, skladnější, lehčí, hezčí a prostě celkově vychytanější než Stokke... 😉

wilsonka
15. okt 2012

@lentila.g jej si mila🙂 skoda ze na bee nie su. asi ostanem pri maxi cosi.

bebel
15. okt 2012

@teegreen scoot tu ešte nikto nevidel naživo 🙂 , tak si počkaj až bude na predajni a rozhodni sa podľa toho. Buďme úprimní...bee+ nie je veľmi vydarený kočík. 😎
Ja ho už 2. x nekúpim 😝
Aby ma znovu zlákali museli by ešte zjednodušiť systém obrátenia sedačky aj so spiacim dieťaťom , pridať originál madlo a vyriešiť vyváženie kočíka proti vibrovaniu koliečok (lebo prázdne na zámkovej dlažbe vibrujú úplne všetky 🤐 ).

ellysa
15. okt 2012

@teegreen ja plne súhlasím s @bebel , bee bolo super, ale kým nevychytajú všetky muchy, či včely??? 😀 😀 😀 😀 , tak ee

bebel
16. okt 2012

@teegreen tak ja si na leto kúpim scoot

https://www.youtube.com/watch?v=qx3CZsqxqpk


aj , keď zase nemá madlo 🙂

dolcegucci
16. okt 2012

@bebel tiez si na neho brusim zubky 😀

andrea999
16. okt 2012

@bebel
@dolcegucci hmmmm,neni to zlé.. 😎

bebel
16. okt 2012

uvidíme,ešte si ho pôjdem najprv omakať s deťmi na živo 🙂

lentila.g
17. okt 2012

no nech sa paci, a teraz sa rozhodnut do ktoreho ist...cierny ci sahara... 😠

lentila.g
17. okt 2012
andrea999
17. okt 2012

@lentila.g no pozerám,že all black je skladom..ja som aspoň nemusela rozmýšlať ktorý,vtedy sahara ešte nebola k videniu 😀

lentila.g
17. okt 2012

@andrea999 asi zvíťazí čierny ľahko sa kombinuje a vaničku aj využijem

kalista
17. okt 2012

@bebel potom daj vediet ako sa ti pozdava. Mne sa na nom nelubi to polohovanie, ale inak je fajn.

kalista
17. okt 2012

@lentila.g cierny je fajn 😵

lentila.g
18. okt 2012

@kalista 😀 JA

lentila.g
18. okt 2012

@kalista ja tiež idem do čierneho nech využijem ešte vaničku a hnedé Bgb som uz mala i ked Sahara je niečo iné ale viac si ju viem predstaviť kombinovať pre dievča ako s modrymi strieškami

kalista
18. okt 2012

@lentila.g sahara je super, da sa nakombinovat pekne, ale cierna konstrukcia viac znesie 🙂 Vanicku by aj vo fusaku moj 8mesacny vyuzil, len on chce vsetko vidiet.

andrea999
18. okt 2012

máme nové madlo,akurát včas,lebo vyliezol prvý zub 😀

lentila.g
18. okt 2012

@kalista no prvorodeny tiez vo vanicke vela nepobudol, tak preto ponahlam nech aspon v ciernom si maleho vychutnam este ako vanickove babo🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivett
19. okt 2012

@teegreen pochopila jsem až posléze, vypadá dobře to nové Stokke, ale žádná šleha, že bych z toho padla na zadek, takže i tak bych radši koupila Bee+...

sirbu2
19. okt 2012

@ela19 Dobrý den, kde jste koupila missoni na Bee+ 🙂 , nedaří se mi nikde sehnat 😢

skeptik
20. okt 2012

Baby, aky fusak je najlepsi na Bee plus? Da sa to zlozit s Lodger Bunkrom?