Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ifkael
18. nov 2012

@hanahana7 no ten novy bgb fusak je najlepsi..ale na ba zimu Ti bude stacit aj neon. Neviem ci ho aj @bebel nepredava ;)

ifkael
18. nov 2012

@hanahana7 do xt si zober maclaren juici fusak- je teraz na bazare. Nic Ti tam nebude sediet lepsie.

A do bgb neon od bebel. A mas poriesene

hanahana7
18. nov 2012

dakujem. a myslis ze ten HP sedi aj v maclarene? nevies nahodou? diiik
prave som aj ja pisala ze teda bgb neon. len ide o to ze pouzivam viac macleren na von. a az teraz mi napadlo ze ten bgb material je mozno lepsi nez ED ze nakoniec nebude taky " plandravy"pri nozickach ked je vacsie dieta obute . fcul otazka ci sedi v Macu. lebo vsak stoji dost penez

ifkael
18. nov 2012

@hanahana7 do macu mac fusak. Ostatne pada- aj ed mam tam docasne, cakame na novy kocik tak musime vydrzat.

Ten novy bgb stoji 170, dost na jednu zimu :/ uz su velky... Do bgb v pohode, do xt nemyslim, ze tak dobre. A hlavne nebudes musiet jeden fusak davat kazduchvilu do ineho kocika, ked si zoberies z bazaru ten limitkovy fusak a ten neon zozenies.pripadne namiesto neona hp, ale tie su len cierny, cerveny a nejaky sedostrieborny... Urcite je najlepsi, ale ci ho vyuzijete- musis vediet

hanahana7
18. nov 2012

@ifkael ten juicy nechcem.myslim si- ze male baby nemaju moc radi hnedu 🙂)). ani ja som nemala rada jak decko hnedu farbu na oblecku napr. ale teda malej sa nepytam 🙂)). ak bude sediet neon v XT tak teda pozhanam ten.
a dakujem vam

hanahana7
18. nov 2012

@ifkael ozaj a cameleon uz som predala.

takze idem pozriet este raz ED nejaky a neon. bgb HP -kedze moc nepouzivam bee tak nebudem kupovat.
kurnik sopa takze vlastne hladam skor fusak ktory sedi do XT. idem nakuknut k @bebel.

hanahana7
18. nov 2012

nevidim nic u bebel..neviem jak sa to pozera..pozrela som kociky..tot vse..jaaj mozno bazar este..

ifkael
18. nov 2012

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bebel/album/... a ma tam fotky ed aj v beecku.. ale potom missoni dole 🙂))

hanahana7
18. nov 2012

krasne secky

hanahana7
18. nov 2012

aj tak by ma strasne zaujimalo ako by mi vyzeral apple of my eye s mojim missoni..haluz. mam na streche tiez svetlomodru a tie kvetinky su jemne..davam si vedla seba fotky..v podstate je to jedno kedze s bee nechodim von..

bebel
18. nov 2012

@hanahana7 e-e-...to by vyzeralo veeeeeeeeeeeeeeľmi olašsky harakiri

wilsonka
19. nov 2012

@lentila.g ja tiez uvazujem ze yoyo kupim ale chcela som ho za plusko vymenit...no uvidim lebo pluska sa mi nechce vzdat:(

face
19. nov 2012

holky, někdo tu sháněl stříšku na staré bee, budu prodávat růžovou, tak kdyžtak písněte. 🙂

susy
19. nov 2012

neviete mi poradiť, kde v rakusku kupiť Bugaboo twin 2013 ?
Zatial ho máme zajednany u nas v kočiky.sk, ale nemaju 2013

ifkael
20. nov 2012

@susy my-babyhop.de nad 400€ mas prepravu zdarma

kilian
20. nov 2012

@susy gutwein,Dohnal,babywalz,babyone,leiner,kika,Lutz...vsade ho maju v obchode.

susy
20. nov 2012

@kilian dakujem

susy
20. nov 2012

@ifkael pozriem, dakujem

andrea999
21. nov 2012

nové Bugaboo Breezy Sun Canopy

bebel
21. nov 2012

teším sa na leto....dnes som bola obhliadnúť novinky stokke a definitívne ostávam ešte minimálne rok pri cameleone 😎 😝

andrea999
21. nov 2012

@bebel nič moc? a kde si bola,v babymarkete?

bebel
21. nov 2012

@andrea999 hej 🙂

kilian
21. nov 2012

@bebel ja som bola tiez okukat dnes a jasna katastrofa.mozem v klude spavat.to su nepodarky prveho stupna.

lentila.g
21. nov 2012

@kilian @bebel tak vravite ze nemam si zbytocne tam merat cestu s nadejou...to potesi muza 😀

lentila.g
21. nov 2012

@andrea999 prave to sledujem, tak super hadam to bude lepsie ako strieborna..lebo ta ma moc neoslovila na pohlad, aj ked som ju nemala ale iba videla..

andrea999
21. nov 2012

@lentila.g chcela som najprv toto http://www.babypark.cz/bugaboo-cameleon-3-prody...
ale tá nová vyzerá lepšie 😎 a striebornú mám na plusku a teda tú farbu nemusím moc 😒

lentila.g
21. nov 2012

@andrea999 som zvedava čo bude stať v€ ...lebo o 2str.dozadu som hodila link a tam skoro 100$ chceli...

kilian
21. nov 2012

@lentila.g nie,tie novinky su katastrofalne.s xplory sa neda porovnat.jedine ta velikanska vanicka na cruzi Bola Fakt pekna,mäkkucka.ale tie kolesa hrube ako tie z traktoru!