Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

catherine214
8. feb 2013

@lentila.g ty kokso nasla som na ten board to sedatko a to je ina palka len akoze za sedatko 😀 no ale neva, ked bude treba, tak objednam 😝 skate kupim zatial bez sedatka teda, dufam, ze sa osvedci

lentila.g
8. feb 2013

@catherine214 ja som ho pozerala na babycare..len vtedy nebolo..môj od 1. 1/2 r cupká alebo sa vozí len na stupatku..ked sme s mužom tak mu prdel ešte prevezieme v bee al.yoyo...

kalista
8. feb 2013

@catherine214 ja som mala aj so sedakom board bgb a super len ked uz bola Leuska vacsia boli hadky kto bude na nom sediet 🙂, ale myslim, ze do pohody sa clovek zaobide aj bez sedatka.

25nikolla25
8. feb 2013

@e.lle to by zaujimalo aj mna pretoze to chicco nemozem nikde zohnat 🙄

nelinqua
8. feb 2013

ahojte, mozete prosim poradit ako uchytit organizer na bee+? nasla som len jedno foto..ale ja take haciky k tomu organizeru vobec nemam:(

kilian
9. feb 2013

@kalista cena noveho modelu 1010€,dostupny 15.3.zakladne cierna alebo Sand.

silviatt
9. feb 2013

@kilian da sa prosim ta kupit aj len sportova cast? Dik 🙂

kilian
9. feb 2013
silviatt
9. feb 2013

@kilian skoda. Dakujem 🙂

wilsonka
9. feb 2013

@catherine214 ahoj aj ja ho mam bez sedatka a uz som zvedava ci ho vyuzijeme🙂

lentila.g
9. feb 2013

@wilsonka napr.dnes som bola s malým vonku a behal a zrazu krik-horeee🙂 a uz sa viezol panko🙂
Aj na vianocnych ked sme boli v dáve stal si tam a bol pod kontrolou...a ja kludná...hl.ked sa niekam ponahlame tak to ocenujem..

martinano
9. feb 2013

@kilian slusnu cenu nan nahodili

lupatko
9. feb 2013

ALL BLACK sa robilo aj staré Bee? alebo je toto plusko? https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...

kalista
9. feb 2013

@kilian no cena je v pohode a all black nehrozi? Nooo do tatier ideal len ta sedacka donkey je dost uzka, ci? Uvidime ako bude vyzerat real 🙂

minicka
9. feb 2013

@lupatko to je plusko 😉

lupatko
9. feb 2013

@minicka Ďakujem, aj som si myslela, podľa striešky, len nebolo to tam napísané.. a väčšinou som našla aj vyššie ceny, tak preto ma to zmiatlo 😅

minicka
9. feb 2013

@lupatko ceny tu maju dobre....

chichinka
9. feb 2013

@bebel ten buffalo je uuuuuzasny 😵 laska na prvy pohlad 😵 baby kde vy s @kilian a dalsimi bgb odbornickami na tieto horuce info vzdy chodite? 🙂 😵

Ja mam cierny elodie a je skvely, super teply, max.spokojnost. Akurat ta kozusinka ma az tak neberie 😅 ale uz som si zvykla, ani som ju dole nedala.

ustrachana
9. feb 2013

baby, ja normalne cim dalej tym viac zvazujem aj all black becko 🙂))) lebo ten neon je tak malo kombinovatelny (resp.len s jednou strieskou okrem ten modrej) a ja sa tak dobre poznam, ze po mesiaci ma omrzi 😀DD

lentila.g
9. feb 2013

@ustrachana a uz ho máš vôbec doma?🙂

ustrachana
9. feb 2013

@lentila.g zaciatkom tyzdna pride teeeeeeda dufam, ze to bude tak ako mi slubili lebo momentalne som bez kocika a uz ma nahnevaju, ak to bude inak ako mi slubili

lentila.g
9. feb 2013

@ustrachana 😀 a koncom odíde 😉
Teda ty keby si tu zverejnila všetky tvoje "ulovky a skúšky"tak zahltiš cely Mk tvojim albumom

ustrachana
9. feb 2013

@lentila.g ale kde, tu su ine rekorederky, to ja som nic 🙂 no uz mi kamoska co ho mala povedala, ze dlho s nim nevydrzim 🙂)))

lentila.g
9. feb 2013

@ustrachana no som zvedavá

ustrachana
9. feb 2013

@lentila.g aj ja 😀DD a mozno nakoniec bude celkom iny

kilian
10. feb 2013

@kalista no sportova cast ma byt väcsia ako na came.vahou je tiez tazsi ako cam.a all black urcite az po case..vsak aj all black donkey bude na trhu az teraz od marca a pritom uz existuje od roku 2011....nechame sa prekvapit... 😀 to treba nazivo vidiet....😀 😀

kalista
10. feb 2013

@kilian no vyzera to slubne....uvidime 🙂

martinano
10. feb 2013

@kilian velke plus davam vacsej sportovej casti 😵

mecavi
10. feb 2013

Ahojte dievcata bugaboo, mali by ste niektora zaujem o striesku missoni na bee alebo cam?

kalista
10. feb 2013

@mecavi ja chcem na bee+ missioni