Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

wewerka0
25. feb 2013

a este by som Vas poprosila, ze ci by mi niektora nezmerala sirku a dlzku sedenia. Viem ze to tu uz urcite bolo napisane, ale mne by to pri krpcovi zabralo aj tyzden, kym by som to nasla. Dakujem 😀

leony83
25. feb 2013

@face jeeeej dakujem. z elodiedetails.com 😉

silviatt
25. feb 2013

@wewerka0 ja som ho skusala v predeti pri avione

face
25. feb 2013

@leony83 Také o ní přemýšlím, krásně by ladila k soft pink stříšce 🙂

wewerka0
25. feb 2013

dakujem

mexico_16
25. feb 2013

Maminky Bee Neon je ako Bee+ velky ? Dakujem

ladymacbeth
25. feb 2013

@minicka děkuji 🙂

ladymacbeth
25. feb 2013

@minicka ještě jsem se chtěla zeptat, mají tam napsané že kočárek je skladem, u přepravy je napsáno, že posílájí přes Dhl do týdne, ale nevím jestli jsem tomu moc rozuměla, protože německy moc neumím. Za jakou dobu vám kočárek přišel? Děkuju moc za odpověď

leony83
25. feb 2013

fusak uz mam, taska je na ceste, ale kde zozeniem striesku? ☹

barbora87
25. feb 2013

@leony83 mozno ja by som mala strechu na predaj

hermiliona
25. feb 2013

maminky ahojte, nemali by ste niektora zaujem o novucku petrolej sadu na cameleona?Kryt na vanicku a strieska.Ja debilek som si objednala dve naraz, blizsie info v IP.Dakujem

leony83
25. feb 2013

@barbora87 super 😎 za koľko? nechceš ju vymeniť za červenú?

minicka
25. feb 2013

@ladymacbeth asi tak za 5 dni 😉

ladymacbeth
25. feb 2013

@minicka děkuji, jsi zlatá 😉

barbora87
25. feb 2013

@leony83 ja cakam este tento tyzden na peniaze ked nepridu tak je na predaj...vymenit nie dakujem mam chlapca druhe je tiez chlapec tak predavam moje zasoby

leony83
25. feb 2013

@barbora87 ok. čakám 😉

minicka
25. feb 2013

@ladymacbeth nie je zaco...kludne sa pytaj 🙂

wewerka0
25. feb 2013

pouzivali ste niekto bee+ uz od narodenia s tou novorodeneckou vlozkou? Mam termin zaciatkom maja, tak rozmyslam ci by mi to na leto vlastne aj nestacilo.

chichinka
25. feb 2013

@wewerka0 ja by som asi do bee babo male nedavala + ako hlavny kocik tiez nie - je sice takmer dokonaly (keby mal origo madlo) ale budes mrnusa vela kocikovat a na to by podla mna je naj vanickovy kocik s vacsimi kolesami..Moj drobec mal 5 mes ked som kupila bee ale zacala som ho v nom vozit az ked sa vedel sam posadit - heh, asi ked mal 9 mesiacov? Ale to len moj nazor 🙂

lentila.g
25. feb 2013

@wewerka0 mala som dočasne malého v ňom kým došiel cam.asi 2tyzdne ked mal 3m,ale v lete by mu bolo teplo v tej vlozke-vanicka je vanicka,ma rovné,po bokoch ochrana...ako jediný kocik nie

wewerka0
26. feb 2013

@chichinka
@lentila.g dik za nazor, aj som to tusila 😉

leony83
26. feb 2013

podložka apple of my eyes a taška candy pink objednaná 🙂 a striešku si zoberiem asi tú novú farbu korall red. nevideli ste ju naživo????????

@wewerka0 presne toto som riešila pred pár týždňami. ale moja malá má "už" 3 mesiace. zatial používam cam, bee len doma na spanie bez tej tašky. neoplatilo sa mi ju kupovať, veď by sme ju používali len pár mesiacov. toľko vydržíme aj v cam 😉

ellysa
26. feb 2013

@leony83 videla má ju u mňa odloženú @pink31, je krásna, taká koralová, veľmi pekná farba

leony83
26. feb 2013

@ellysa odkial si ju objednala?

ellysa
26. feb 2013

@leony83 ahoj, ja nie, to vyššie spomínaná si ju ku mne z www.limango-outlet.de, len nedoručujú na SK

miia16
26. feb 2013

Skusenejsie baby radte, pls...vyuzijem v lete slnecnu clonu na Beecko??? ci je lepsi slnecnik?

wilsonka
26. feb 2013

@miia16 ak myslis tu striebornu strechu tak ja som ju nosila cele leto, super sa da stiahnut a zakryje leziace babo, alebo nosis len ako klasicku strechu. podla mna slnecnik je max. neprakticky.

evuliki
26. feb 2013

@wewerka0 ja pouzivam bee od narodenia,mala je narodena v oktobri,mam tu novorodenecku vlozku a je to super. Kocik pouzivame denne,vela cestujeme,takze pre nas je to idealna volba

nelinqua
26. feb 2013

@leony83 ak zhanas soft pink, tak nejaka sa dnes objavila na bazariku 😉