Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ladymacbeth
28. feb 2013

@lumosa Já jsem se stokke maximálně spokojemá miluju ho.... založili jsme s holkama skupinu Stokke Explory, tak se kdyžtak přidej nebo mrkni ke mě na album, tady bychom porušili asi pravidla. 🙂 Stokke si chci nechat ještě pro druhé miminko, takže ho prodat nechi, takže ukecávám přítele, aby mi dovolil druhý kočár. 😀 Jsem strašně zamilovaná do Bee All Black, takže ho prostě musím mít....

andrea999
28. feb 2013

@chavele ja mám buggysnuggle,sedí tam v pohode

klarawerder
28. feb 2013

@lumosa Se Stokke 1000% spokojenost 😉 Nedala bych ho za zlaté prase, je to super kočárek 🙂

klarawerder
28. feb 2013

@ladymacbeth My máme Xplory aj Bee, a je to super volba...tyhle dva kočáry se perfektně doplňují, takže doporučuju 😉

mecavi
28. feb 2013

@chavele ja mam high performance a som max spokojna. Do akeho kocika ho chces. High performance ma dva potahy vrchne na zimu a tensi na jaro jesen.

zan33
28. feb 2013

@mecavi - ahoj, bola som teraz v BA a bola som si kocik pozriet aj v predajni. uz viem preco mi to sitie prislo divne, vsetky bgb v predajni maju rucku bez kozeneho potahu. takze je to v poriadku. mam dark brown base a sand fabric - klasicky cam 3.

mecavi
28. feb 2013

@zan33 ja som potom pozeral ten moj a divim sa ze hmmm ved moje madlo neni kozene🙂)) tak som trosku nerozumela tomu. Ahaaa tak bud rada ze ho mas😀

bebel
28. feb 2013

@zan33 v Predeti pri Avione im tiež omylom na predajňu dodali na obyčajný cam 3 s madlom z V&R limitky

wilsonka
1. mar 2013

@miia16 poslem ip ked chces mail a je to 100% bavlna

wilsonka
1. mar 2013

@miia16 alebo takto som ju nasla kuk tu www.mimibazar.cz/marinah

minicka
1. mar 2013

@wilsonka jeeej pani Marina sila aj mne 😉

glorita
1. mar 2013

Baby,oplati sa mi este teraz kedze idem z vanicky do sportiaku kupovat fusak bgb?je dostatocne teply aj na zimu?ja som z toho uz blazon 😨 Ci radsej kupit ten hp ?!alebo ake fusaky mavate na jar vy ?malinka ma 6,5m.??hm? 😉

jennyska
1. mar 2013

MODRÝ KONÍK, ASMIRA TEAM, OZNAMUJE:

Ahoj, jsem ráda, že diskuze Kočárek Bugaboo - rady, zkušenosti, tipy ... se těší velké oblibě a je opravdu aktivní. Proto bych pro vás měla návrh na využití nové funkce MK, kterou jsou Zájmové skupiny. Lepší popis mám o nich ve svém fotoblogu v článku: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Vzhledem k tomu, že je diskuze na téma Kočárek Bugaboo stále aktivní a opravdu rozvinutá, možná by se i skupina těšila velkému zájmu. Komunikace ve skupinách je přehlednější, rychlejší a do budoucna budou skupiny stále vylepšovány
Pro založení skupiny je třeba 3 zakladatelů, kteří popíší, o co ve skupině jde a jaká má pravidla. Jak být dobrým zakladatelem/moderátorem, si můžete přečíst zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla... .

Kdyby Vás zajímaly třeba i jiné skupiny, kt. můžete na MK vytvořit, podívejte se klidně i na takový můj nástřel témat, které byste mohly založit a fungovat ve skupinách s ostatními, kdo mají stejný koníček, názor, zájem https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz...
Fantazii se ale meze nekladou. Skupina může být jakákoli. Její založení provedete v záložce Fotoblogy, nalevo ve sloupci klik na Seznam skupin a tam: Vytvoř novou skupinu Díky pozvánkám můžete do skupiny pozvat i své přátelé, které by toto téma mohlo také zajímat...

Popis a pravidla skupiny můžete kdykoli měnit v Nastavení skupiny. Název skupiny však nikoli. Ten, jakmile ho jednou zadáte, je na MK již natrvalo

Mějte fajn den!
J.

wilsonka
1. mar 2013

@glorita ja som mala v oktobri (dcera 7 mes.) lodger bunker a potom celu zimu, nebol problem. obycajny ti na jar podla mna bude stacit, ja som ho mala vo vanicke prve mesiace a to bol marec-april. ked tak viac naobliekas. hp ma ale dva varianty tak mozno sa ti oplati skor ako obycajny bgb, lebo ten by som nedavala na tuhu zimu uz, potom skor ten lodger.

wilsonka
1. mar 2013

@mecavi chcela si pomahat, tak tu mas prilezitost... naco nova tema? mne sa zda ze ked sa tu na nieco opytam tak dostanem odpoved.
ako si to tu spravime, tak to budeme mat.
ak je aj sukromka, tak je to dobre akurat nato aby sme si povymienali osobnejsie foto...lebo neviete kto to tu sleduje ale inak nerozumiem vyznamu novej pripadne sukromnej skupiny. lebo prave ked chcete pomahat babam co nemaju o niecom sajn tak do sukromky sa dostanu len ked ich tam zakladatel prida....tu je to verejne a staci si to najst.

uz ako chcete ale pride mi to ako triestenie informacii, jedna skupina kde clovek najde vsetko by bola super.

mecavi
1. mar 2013

@wilsonka ja som sa pytala este ked som nebedela o tomto fore... Rozpravali sme sa s par dievcatami nemali sme eate presny prehlad. Nic nezakladame, ziadnu novu skupinu, len aby sme si rozumelu bolo to pisane este ked som nevedela. 🙂)) takze je jasne ze nic nove netreba vsetko je ok.

wilsonka
1. mar 2013

@mecavi aha lebo teraz sa to objavilo opat vo fotoblogoch. dik za vysvetlenie

mecavi
1. mar 2013

@wilsonka asi preto ze som pridala fotto? Neviem asi to zmazem🙂)) ale baby mi pisu aj tam otazky🙂) mne islo o to ze by som vedela kupit, pripadne nieco zohnat lebo vela dievcat pise ze napr z nemecka neposielaju atak. Nic sa nedeje ved je to samozrejme blbost aby boli dve ci tri skupiny na jednu temu. Idem pozriet ci to mozem odstranit. Som nevedela ze sa to objavuje atale dokola. Dik za upozornenie.

nikol.l
1. mar 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat co mate kocik BGB bee+ ako je to s tym madlom?Nikde som to nenasla ako doplnok k bee.Pasuje tam nejake ine ci?

ivett
1. mar 2013

@nikol.l pasuje tam madlo z chicca a pak z gesslein swift (ale to se musí trochu upravit, jinak klouže dolů)...

nikol.l
1. mar 2013

@ladymacbeth ta cena je tam super si sa rozhodla ze tam objednas?
Ja nad tym tiez uvazujem , len dufam ze to nei je nejaky podfuk , aj ked byby pisali ze si tam uz objednali 🙂

nikol.l
1. mar 2013

@nelinqua ,@ivett dakujem baby ste zlate dilema vyriesena idem to kuknut 😉

ladymacbeth
1. mar 2013

@nikol.l ano budu tam objednávat.... Psalo mi několik lidí, že je obchod na trhu dva roky a že objednávky byli vždy ok, jedinou nevýhodou soud ty čekací lhůty.... 😒

nikol.l
1. mar 2013

@ladymacbeth super diky moc za info 😉 ja tam tiez asi objednam a dufam ze to bude vsetko OK
Tak vecsinou vsade musis cakat na tovar bee moc casto na sklade nemaju, alebo potom chu za neho neskutocne palky 😖

ladymacbeth
1. mar 2013

@nikol.l komunikovala jsem s obchodem po mailu, komunikace je rychla a jsou velmi ochotní, asi budu objednávat v pondělí... Paní slíbila, že se budou snažit dřív jak za 6 týdnů... No tak jsem zvědavá 😀

ladymacbeth
1. mar 2013

@andrea999 ahoj, můžu se zeptat kde jsi fusak buggysnuggle objednávala? Na českých stránkách jsem ho nikde nenašla.....

wilsonka
1. mar 2013

@mecavi vsak si urob len novy album a mas to co chces🙂...tam uz nebude ta prva sprava o robeni noveho fora.

mecavi
1. mar 2013

@wilsonka ano mam bugaboo 🙂))

diamand
1. mar 2013

@glorita bugaboo na jar/jesen staci ale na zimu je moc tenky, my mame na zimu kaiser sheepskin a je super