Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ivett
6. apr 2013

@reisi u klasického bee vycvakneš vzadu takové ty bílé čudle, na nich pásy drží, provlíkneš pásy a zase zpátky zacvakneš...
u bee+ ty pásy jakoby rozebereš, tzn. taková ta přezka co drží spodní a vrchní část toho pásu a na ní jsou kryty pásů, tak to vyvlíkneš, provlíkneš podložkou a zase pásy provlíkneš zpátky...

bebel
6. apr 2013

Môj nový outfit dorazil zo Švajcu 😉

bebel
6. apr 2013

A prílohy nevzalo ;-p

kajuska01
6. apr 2013

tak oddnes sme bugaboo pozitivny konečne je doma tešime sa 🙂

kajuska01
6. apr 2013

@bebel nadhera 🙂

duplicka
6. apr 2013

@bebel super farby🙂 nadhernaaa je

pink31
6. apr 2013

@martinano Mata, je mi luto, co si tu zo mna spravila..kocik s doplnkami som od teba regulerne kupila..a ostatne mas vysvetlene..zda sa mi ubohe riesit nieco takto verejne a najma, ked si nemala odo mna vysvetlenie..

martinano
6. apr 2013

@pink31 ano mas pravdu ako vzdy.ja som zla lebo si porusila dohodu, ja som chcela svoju striesku a nie ziadnu novu, dik

martinano
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ela19
6. apr 2013

@andrea999 ano len striešku som myslela a veď ty máš máš beecko ak si dobre pamätám, či ? 😅

andrea999
6. apr 2013

@ela19 nie nemám,teraz mám len cama,ale na leto bude ...aj s warholom aj s missoni 🙂

evi1829
6. apr 2013

@bebel kraaaaasneeeeeee!

reisi
7. apr 2013

@ivett dakujem!

kkristin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
finda
7. apr 2013

Babulky pls podlozka elodie sedi dobre v beecku??? Rozmyslam nad tou apple a aj dekou k ruzovej streche co mame 😉 Dakujem 😵

srneckav
7. apr 2013

@zuzana_muller Zuzi můžu se zeptat kde jsi koupila tu světle růžovou deku, co máš na kočárku na první fotce?🙂

zuzana_muller
7. apr 2013

@srneckav hmmmm... Myslim ze tu mi doniesla svokra z Nemecka.

srneckav
7. apr 2013

@zuzana_muller Děkuju, tak to nic:/ Budu muset kouknout po něčem podobném...

evi1829
7. apr 2013

@zuzana_muller Mozem sa spytat, kolko ta stala ta letna strieska?

silviatt
7. apr 2013

@srneckav ja mam taku istu a je to naf naf a v bielom ju robi aj elodie details. Mozno aj ruzovu, ale nie som si ista.

srneckav
7. apr 2013

@silviatt Děkuju moc, elodie ji opravdu dělá i v růžové. Mně se tam nakonec nejvíc líbila ta modro-růžová, tak to bude nakonec ta🙂

ivett
7. apr 2013

@finda já elodie details podložku mám, měla jsem dřív tu proužkovanou, teď mám retro, v plusku sedí pěkně, ale není to 100%, přikládám foto z dřívějška...možná najdu i nějaké s tou retro...

evi1829
7. apr 2013

Holky, aku podlozku by ste dali do bee neoniku?? Ci ziadnu??

finda
7. apr 2013

@ivett dakujem aj za fotecky. Teraz mam dilemu ci mam kupit k ruzovej streche podlozku apple of my eye alebo tu bodkovanu aj s dekou 😅 😀

finda
7. apr 2013

@evi1829 ja by som dala asi len ciernu, skoda ze podlozku k nemu este nespravili 😒

xmarg04
7. apr 2013

Ahoj holky, moc se omlouvam, vim, ze uz to tady nekolikrat probehlo, ale nemuzu to dohledat. Mohla byste mi, prosim, nektera napsat, kde v zahranici objednavate? Jde mi o BGB Bee+. Diky moc.... 😉

asimon
7. apr 2013

Ahojte prosim nemozte mi sem hodit link na ten obchod s bugaboo v Holandsku...mam z tade beecko a kamoska mi volalal nech jej poslem link a nenapada ma adresa...🙂 dakujem 😀 len ta nemecka mi chodi stale po rozume 🙂

ifkael
7. apr 2013

@asimon babycare.nl ;)

srneckav
7. apr 2013

@finda no přesně to taky řeším, ale budu brát apple of my eye, ta je <3