Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

brendda
6. jan 2012

@petrasafr Peto,myslíš,ze potřebuju úplne novy,kdyz uz zádný další díte mít nebudeme!!!!!!!????? 😀 😲
Mne by teda úplne stačilo nejaky jety z Mimibazaru,co je třeba ještě chvíli v zaruce....

tanija133
6. jan 2012

@bebel ten casualplay vyzera prefaktne, to odpruzenie , vaha, a to otacanie sedacky,a aj to madlo..... wav, daj vediet potom kde sa bude dat u nas na SK kupit.....treba aj vidiet a poskusat.... 😉 Co bude stat, nevies nahodou? AJ ked Bee milujem , a je to pre mna najkrajsi kocik.....ale tento mi pride praktickejsi asi viac, a urcite aj nebude kmitat kolieskami......aj to skladanie , sa mi zda ze tento sa da zlozit na mensie... 😵

petrasafr
7. jan 2012

@brendda Já ti prodám ten můj, jestli ti nevadí vibrující kolečka 😠 😠 😠 😠

petrasafr
7. jan 2012

@kilian Ještě nic, počítám příští týden by se mohli ozvat. Jsem zvědavá co napíšou 😀

kilian
7. jan 2012

@petrasafr jaj,vsak ano,do 9.januara maju zavrete...to mi povedali aj v obchode...

kilian
7. jan 2012

@brendda ja predam ten moj novy denimovy......ten je urcite bez vibrujucich koliecok.. 😀

brendda
7. jan 2012

@kilian
@petrasafr tak holky ,jestli to nevadí,já bych raději bez vibrujicich kolecek 😀
@kilian kolik za nej budeš chtít a jak je stary???
Já ted našla na Mimibazaru za 6500,- !!!! A vůbec,sehnat jetej fakt není problém.Já nez něco zaplatím,tak ho chci určitě vidět!!

kilian
7. jan 2012

@brendda no cisto novy....

brendda
7. jan 2012

@kilian a proc ho prodavas???Nemám čas to tu docitat.....určitě jste to tu řešily.Kolik teda??? 😉

vorllinka
7. jan 2012

@brendda osobně bych doporučila koupit nové Bee+ než to starší Bee 😉

kilian
7. jan 2012

@brendda ja som reklamovala moj kvoli vibruvaniu koliesok a namiesto toho mi teraz objednali novy...

brendda
7. jan 2012

@vorllinka
@kilian aha....takže vybrujici kolečka jsou standartem 😀
Jako....snad si raději připlatit a koupit novy,ale kdybych si ho alespoň schovala pro další díte....
přijde mi zbytečně kupovat nové,když se daji sehnat fakt zachovalé,skoro nové na inzerát.Já budu jezdit hlavně s Chameleonem.Bee chci na dovolenou,cestování,nakupaku atd.

vorllinka
7. jan 2012

@brendda já jsem taky pro to koupit ojetý, když si ho okoukneš, ale radím koupit typ Bee+ než Bee 😉

brendda
8. jan 2012

@vorllinka No,já myslela Bee+. Uvidíme,co uvidime 😀

asimon
8. jan 2012

Ahojte...poprosim o radu...to madlo Chicco muktiway pasuje aj na bee+ alebo len na bee...niekde som citala,ze na bee+ nepasuje...mate s tym skusenoti?

johnatanka
8. jan 2012

Holky, jaký je základní rozdíl mezi bee plus a bee????????

petrasafr
8. jan 2012

@brendda To se opovaž!!! Budeš pěkně vibrovat jako my skoro všechny tady 😀 😀 😀

leishmania
8. jan 2012

@petrasafr tebe to vibruje aj ked si tam nalepila po 2ks na kazde kolo?

kijusqa
8. jan 2012

Ahojte zienky idem si k vam po radu,mozno poradite,predsaj ste uz odbornicky na bugaboo 😀 😀 😀 mam 11 mes.Nelli mam S4 to uz je ozruta pre mna a chcem prejst na cameleona tak 1 otazka-oplati sa mi kupovat uz pri rocnej malej?(ale nechcem novy to si myslim ze v nasom pripade je zbytocne) a druha vec poradte ktory?Oba su z bazaru,oba sa mi pacia ale oranzovy je Frog za 6999 Kc(paci sa mi farba) a cierny cameleon za 6000Kc(ma trochu prasknutu rucku a vyblednutu stiresku ale tu by som chcela aj tak novu kupit)...pani na Froga mi radila ze tie su lepsie ako cameleony...no ja neviem,nevyznam sa v tom este.DAKUJEM ZA KAZDU RADU

leishmania
8. jan 2012

@kijusqa ja osobne by som sla do cameleona, a kupila si novy set potahov. ten cameleon co predava je uz starsia verzia konstrukcie, neviem co vsetko k tomu predava, ale ak len cisto kocik tak by som skusila este mozno zjednat ked ma prasknutu rucku, v kazdom pripade by som uz do takychto starsich kocikov isla len ak by som si ho nazivo pozrela, vyskusala ci dake kolecko netaha do strany, ci brzdy dobre funguju a celkovy stav

petrasafr
8. jan 2012

@leishmania Mám to nalepené, ale s kočárkem jsem ještě nevyjela, je teplo,takže malý jezdí na odrážedle. Ale co jsem zkoušela v chodbě, tak to nedělalo. Ale to mi předtím nedělalo, ani když jem nalepila 1 ks, ale začalo to dělat po týdnu používání.

leishmania
8. jan 2012

@petrasafr mne zatial s tymi 2ks to nerobi, to som ho aj dala sestre malej nech si s nim pobeha vonku, nech spravi zatazovy test a zatial to drzi, no ale asi to je tiez len docasne ked rovno posielaju 3 sady kruzkov 😅

yashmin
8. jan 2012

@lupatko no najblizsie wien tam mas doknoca lepsi vyber ,ako v cz ...

lupatko
8. jan 2012

@yashmin Ďakujem 🙂

lupatko
8. jan 2012

@yashmin úplne, že najviac by som chcela tento

lupatko
8. jan 2012

Rozmýšľala som aj nad modelom donkey... Zalúbil sa mi tam ten horný košík 🙂 Ktorý je lepší? Cameleon alebo Donkey?

yashmin
8. jan 2012

@lupatko no ja som za cameleon ja mam z limitovanej edicie bledo zelena a inak aj ten co si poslala je kraaaaaaaaaaaasny :D kedy chces ist pozriet kocik?a vo wiedni na Favoritenplaz bol najlepsi vyber ...

hanahana7
8. jan 2012

@bebel ahoj bebel.sem tam mrknem sem co pises..ty mas dobry prehlad..ja mam druhe dieta a 2 krat po sebe novy cameleon..kupila som uz aj missoni na bee plus..to fakt sa ti zda ten casual lepsi???? nez bee plus? bee som nikdy predtym nemala..co sa tyka velkeho kocika tak som absolutny fanusik cameleonu..ale potrebujem nieco lahko zlozitelne do auta, na shopping a pod..
co som vzdy pozerala tak bola vyhoda riadit kocik 1 rukou(pri 2 detoch) a este pratelnost potahov,vymena..preto ca mi lubi bgb.. 😕 och..radsej sem nechodit 😀

lupatko
8. jan 2012

@yshmin cez týždeň si ho idem vyskúšať do auparku, nech si ho môžem aj naživo ošahať a tak 😀 a ak nezmením názor (čomu neverím,že by sa stalo 😀 ) tak začnem pozerať ponuky, kde sa najviac oplatí a kde bude najkrajší a šetriť šetriť šetriť 🙂 moc dopredu ho kupovať nechcem, ale už som viac menej rozhodnutá 😉