Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zajo79
30. dec 2010

@mbrnakova cena je z vanickou.

a dieta sa vyspi aj v tom korytku 😉

a porovnavat cam cortinu a bgb cameleon teda nejdem. 😉

barboramarek
30. dec 2010

@mbrnakova ahoj, dieta sa uplne v poho vyspi aj v koritku 😉
a s cam cortina sa neda porovnat, som teda kocikovy maniak ale toto fakt nejde, skor s inou znackou a nemyslim tym tie najdrahsie 🙂

bebel
30. dec 2010

@mbrnakova si mimo.... Vanička sa robí z rámu, ktorý je univerzálny aj pre šport. verziu, predáva sa to spolu ako základná verzia v cene. Suchými zipmi sa upevňuje vanička. Strieška je tá istá. Celý rám máš vtedy vo vodorovnej polohe, ale môžeš si ho aj mierne napolohovať do naklonenej roviny ako som to mala ja pri Bibkinom masívnom refluxe.
Dokupuješ si ak chceš, napr. držiak na poháre, na I phone, slnečník,zimné kolesá , fusaky, deky, tašky na kočík a vymeniteľné sety poťahov .
Cam cortina je úplne o niečom inom , kamoška ju má na korčuľovanie a riadne škrípe zubami, že si mohla radšej PP GT3 vybrať. 😎

mbrnakova
31. dec 2010

@barboramarek porovnať to nejde, to je pravda, ja som len písala, že ja som si kúpila cam cortinu, a som celkom spokojná...to je celé. Bugaboo mi prišlo predsa len trošku predražené. Toť môj názor...🙂) pekného Silvestra!

mbrnakova
31. dec 2010

@zajo79 porovnať to nejde, to je pravda, ja som len písala, že ja som si kúpila cam cortinu, a som celkom spokojná...to je celé. Bugaboo mi prišlo predsa len trošku predražené. Toť môj názor...) pekného Silvestra!

zajo79
31. dec 2010

@mbrnakova tak to ma tesi, nepoznam nikoho spokojneho s cam cortinou 😅

mbrnakova
31. dec 2010

dalo by sa čo to vylepšiť, ale tovar verzus cena...keď som sa rozhodovala pre kočík, veľmi som chcela BRIO, švédsky kočík, ale ako hovorím, nakoniec som sa prispôsobila cene, bolo mi ľúto dať cez tisíc € za kočík, ktorý nechávam v kočíkarni...☹ a prežili sme to, drobec má 5 mesiacov a už pôjde do šporťáka.... 😅

bebel
31. dec 2010

@mbrnakova mne Brio príde ako super kočík pre malé bábätko vo verzii s vaničkou. Športová verzia je polohovateľná cez 2 separátne popruhy...rozumej na šnúročky s klipsňami.
A poťah neni nič moc materiál + nedá sa zvliecť z konštrukcie a hodiť do práčky.
😉
Fyi úplne nové Brio v hnedom poťahu napr. predávajú za 499 Eur aj s vaničkou v akcii v Hlohovci v Aladine.

barboramarek
31. dec 2010

@mbrnakova ja som moje kupila z druhej ruky, a nikto mi neveri ako malo stalo 😉 aj tak sa da 😀 a po briu som pokukovala aj ja a tiez ma odradilo ze nejde dat potah do pracky, concord a gesslein som kupovala nove, ☹ 😠 ☹
asi tak . ale cortinu som hned dala mimo lebo je veeelka po zlozeni. ale musim povedat za mat tretie, setrim na bgb alebo kupujem z druhej ruky, tentokrat som mala stastie 😀 buzz je maly, neo sa nepolohuje do plohy lah len pololah ☹ este mozno novy pp skate 😉

barboramarek
31. dec 2010

jedine co "vycitam" je nizko nasadene strieska ale este stale sa da 😎 a skladanie na 2 casti nasmu kufru nelahodi, hihi ale to su oproti inym kocikom zanedbatelne, az banalne veci

barboramarek
31. dec 2010

@mbrnakova a mas pravdu do kocikarne by som bgb tiez nadala 🙂

bebel
31. dec 2010

@barboramarek máš pravdu mínusom je rozkladanie na 2 časti a ešte otrasne veľká neskladná pláštenka. 🙂
A my ani kočíkareň nemáme. 😀 Cameleonov je z 2. ruky kopec v inzerátoch. 😉
Ja ak budem mať ešte 3. asi vyskúšam zas niečo nové....zaujal ma napr. Seed pli.
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=7501
Alebo Mylo od Mammas and papas 🙂

barboramarek
31. dec 2010

@bebel no ja som seed pli vydela v hypernove, a neviem ale prestal sa mi pacit a to mylo je fajn, ale zas ta cena ☹
ja uz nove nebudem chciet nic, pri 2 detoch som mala horu kocikov, a uz ma to prestava bavit 😀 tento bgb alebo pp skate ale asi bgb ale moj mm 3 ani pocut a ja tiez najskor az o paaaaar rockov 😀

mbrnakova
1. jan 2011

musím uznať, že máte prehľad, ja som kupovala kočík, tak povediac na poslednú chvíľu, a ako som spomínala, rozhodovala cena. Ak budem mať druhé bábo, čo by som veľmi chcela, uvidíme ako to ,,príroda,, zariadi🙂 tak kúpu kočíka budem určite riešiť na tomto fóre, kopec zaujímavých a užitočných rád. Ďakujem a prajem Krásny Nový rok!!!

barboramarek
1. jan 2011

@mbrnakova aj tebe krasny novy rok 🙂 potom kludne napis 😀

bebel
1. jan 2011

@barboramarek no, ja som zas takú ypsilonku už dávno nevidela........

labla
1. jan 2011

@leona díky, já to právě studovala a našla to stejné jako ty, ale v Anna&Viktorie je dlouhodobě nemají 😖 a na MMB mi napsala paní, že je to jen na Bee a Cameleona ... tak bych nerada něco objednala a ono by mi to tam nešlo, tak teda nevím.

henri001
4. jan 2011

Kocky som taka rozculena ze az 😠 bv anna viktorie mam 2 mesiace objednany bugaboo ruzovooranzovy a dnes ked som im pre istotu volala, ze kedy teda vidia ze by mohol dorazit na predajnu mi slecna povedala ze jako vona vubec nevi, protoze bugaboo s nima nekomunikuje , neodpovida na maily a teda ze snad ho teda poslou ☹ 😠 😠 😠 ide ma porazit !!! na baby trader eu maju sice cerveno ruzovy , ale sakra ja vobec neviem ci ta cervena odpoveda realu ...som smutna 😔 chcela by som vas poprosit o radu , mam dokupit aj ten cocoon ci ako sa to vola do hlbokeho kocika pre mimi ? alebo ...help ...tak isto na baby treder neamju tu deku , ktoru ste mi radili, tak ak by niekto predaval, ozvite sa mi pls...vdaka a pekny den 😅

petrasafr
4. jan 2011

@henri001 Tak to je mi líto! A Babypark si nezkoušela? Nebo máš kočárek v Anna a Viktorie zaplacený? My teda všechno kupovali v Babyparku, ale kamarádka má kočárek z Anna a Viktorie a objednávala si tam jedno přední kolečko, které se jí rozbilo a neuznali jí reklamaci, a kolečko jí dodali za 12 týdnů!!!! Takže celé léto jezdila se zimníma kolama 😠 To teda nevím, co by dělala, kdyby ty zimní kola neměla!!! Hlavně podle mě u takhle drahého kočáru jí měli buď půjčit náhradní kočárek nebo snad v dnešní době internetu a posílání expresních zásilek není problém sehnat třeba do týdne jedno kolečko ☹ ☹ ☹ Čekat 12 týdnů, to bych jim to tam asi došla vysvělit 😠 Ještě že ona je takovej flegmatik 😀
Jinak ta červená barva je krásná!!! Kamarádka má kombinaci šedá/červená a vypadá to nádherně 😀
Já měla v hluboké korbičce ten originál fusak Bugaboo, co patří na sporťák, ale do hluboké korbičky jde taky naskládat. Do něj jsem dala ještě deku, na korbičku připneš ten "poklop" a my jsme takhle přežili celou zimu 😀

henri001
4. jan 2011

@petrasafr no baby park ma zachraaanil, mam ho odlozeny a maju ho skladom...teda strasne ma vytocili v tej viktorke, maju zalohu moju , zajtra si idem po nu 😠 udelam jim tam z toho kulnicku na driiiiviiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠

petrasafr
4. jan 2011

@henri001 Tak to je super!!! Dobrá zpráva 😀

henri001
6. jan 2011

@bebel dakujem zlatko 😵 ...inak hlasim cameleon domaaaaaa 😉 😀 😀 😀 zimne kolesa domaaaaa trenujem rozkladanie, skladanie mi ide 😝 😀

leishmania
6. jan 2011

co pouzivate na mazanie kolies? raj wd40 je dobra , kde ste ju kupovali?

bebel
6. jan 2011

@leishmania silikónový sprej, bol v tom servisnom balíčku bugaboo. 🙂 Ale aj WD40 mám doma, ale netuším, kde som ju kúpila , možno v cyklo obchode. 😝
@henri001 skoro ti závidím 😀

leishmania
6. jan 2011

@bebel ja mam kocik second hand, bez toho balicku, pojdem kuknut wd40 zajtra do carrefouru co mam pri dome , ak nebudu mat objednam cez net....

inak som kupila nove offwhite potahy, hadam sa nebude velmi spinit kocik ... rozmyslam este nad zltym fleesom, ale asi bude mm frflat ked chcem este nove bee+, najprv asi to bee budem riesit a flees buducu zimu, teraz aj tak moc nechodime von kym je taky malicky

bebel
6. jan 2011

@leishmania ja mám žltý fleece 🙂 a zvažujem teraz, že ho predám 😎

evikevik1
7. jan 2011

Dobrý den holky, moc moc prosím o radu zkušené.. Mám bgb cameleona krátce malému je měsíc z toho doma jsme 14 dní, ale vrže mi jedno z koleček, a to jako dost hrozně, myslíte že to stačí namazat? Jak tady píšete o tom oleji.. tak já mám kočík novej z Babyparku, ale žádný servisní balíček tam nebyl ☹ Moc děkuji za Vaší radu!

zajo79
7. jan 2011

wd40 mazadlo na vsetko 😉

petrasafr
7. jan 2011

@evikevik1 Servisní sady byly ke starším kočárkům s nafukovacími kolečky. Taky mám kočárek z Babyparku a zděsila jsem se, když jsem ho rozbalila, že nemáme servisní sadu a hned jsem jim psala 😀 Taky bych zkusil namazat, myslím, že to pomůže 😀
Jinak ještě doporučuji přípravek na ochranu a údržbu plastových částí - držáky koleček, držáky korbičky atd. Je to od Sonaxu na údržbu plastů v autě. Tím to nastříkáte a vyleštíte hadříkem. Nádherně to oživí tu černou barvu a plasty se krásně lesknou pořád jako nové 😀