Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
2. apr 2011

@petrasafr ja by som najradšej off white, ked budeme mať cestu do brna, tak si ju určite kupim, po inej už netužim 🙂
@ellysa nechcela si staroružovu?
@mici111 oranžova je krasna, ale všetky 3, okrem tej čo tu nemam 😀
@barbora87 vo viedni na Kärtnerstr., v dohnal 😉 limitky 55 eur

barbora87
2. apr 2011

@lodgermaniacka hej?super!som ani nevedela ze dohnal ma bugaboo veci...a mohla by si niekedy prosim nafotit s tou zelenou?mna dnes mm zobral na ceste domov od svokra do babyparku tak sme kupili tu off white lebo tie limitky su tak predrazene tam

lodgermaniacka
2. apr 2011

@barbora87 zelena je jedina moja, takže určite nafotim 😉 zajtra, ok? ach, škoda, mohla som ta na tu bielu zneužiť 😒 😀

barbora87
2. apr 2011

@lodgermaniacka jeej super ved to ma cas...no my sme nevedeli ze tam pojdeme az vcera vecer u svokra v cesku som sa snazila draheho nahovorit...keby som to vedela do predu tak by som vam tu napisala a popytalaxsa :(

ellysa
2. apr 2011

@lodgermaniacka chcela som aby bola staroružová 😀
@barbora87 juj aj ja by som zobrala off white

barbora87
2. apr 2011

@ellysa no ked sa mi to nebude pacit tak predaaaam 🙂

lodgermaniacka
2. apr 2011

@barbora87 a je uplne biela?

barbora87
2. apr 2011

@lodgermaniacka no cisto biela nie skorej taka zlahka kremova

lodgermaniacka
2. apr 2011

@barbora87 aj som si myslela 😉 čistobiela by asi nevyzerala dobre 😀 ale napr.sand mali poťahy na cameleona a tie sa mi zdali už dosť tmave

barbora87
2. apr 2011

@lodgermaniacka no keby bola cisto biela tak by som nekupila 🙂 hej sand som videla a to bolo fakt tmave...

ellysa
2. apr 2011

@barbora87 ok beriem ťa za slovo, ale ona je krásna, isto nepredáš a dá sa krásne kombinovať

martinano
2. apr 2011

Nasa limitka pozrite farbu off white

barbora87
2. apr 2011

@ellysa a preco ju maju vlastne len v babyparku?ale inak ten obchod nic moc :(

lodgermaniacka
2. apr 2011

@martinano mati zaaavidiiim 😵 😵 😵 😵 😝

lodgermaniacka
2. apr 2011

@martinano ta sedačka je svetlo hneda?

martinano
2. apr 2011

@lodgermaniacka ja zas tu zelenu 😵 😵 😵

martinano
2. apr 2011

@lodgermaniacka ano ona je taka ako keby sand na cameleona

lodgermaniacka
2. apr 2011

@martinano tie imitky maju svoje čaro, ja som bola silou mocou za klasiku, no nevadí, doladime strieškami a podložkami 😀

martinano
2. apr 2011

@lodgermaniacka vidis a ja som bola vzdy za klasiku, ciernu aj ten prvy bee bol cierny,ale teraz som celkom spokojna k tej sedacke sa aj fajn ladi tie nove limitky by asi isli k tejto sedacke vsetky

lodgermaniacka
2. apr 2011

@martinano a košík maš čierny? k tvojmu by sa viac hodil môj zvieratkovy fusak z limitky, zvnutra je hnedy a mne to kole oči 😀 ach, to moje doladovanie! 😎

martinano
2. apr 2011

@lodgermaniacka ano kosik bol cierny vidis, no to mozno poriesime,ked sa ti bude chciet,ale trosku neskor zatial nechcem nic kupovat

mici111
3. apr 2011

@ellysa xiixi a este aj off white striesku? 😀 to budes mat uz styri 🙂 pri ktorom cisle koncis? 😀 😀 😀 😀 😀

brendda
3. apr 2011

Ahoj holky,
hlásím,že konečně máme doma našeho krasavce cameleona ocean a je nááááááááááádhernej!Jsem nadšená.
Hned jsem tam zkoušela i ty žluté převlíkačky a vypadá to též super,nejmíň se mi tedy líbí off white letní stříška,ale bude dobrá s nějakými dalšími doplňky.Chtělo by to k tomu nějakou pěknou tašku,off white blanket bude taky....je to fakt krásný!

zajo79
3. apr 2011

@brendda 😵 😵 😵 sup sem fotky

brendda
3. apr 2011

@zajo79 nemám teď čas.......později 😉

miska1981
3. apr 2011

@mici111 to tu sumu, ze 1500 som dala len tak, myslela som to tak, ze sa mi ten kocik paradne predrazi 😅 ...zatial som kupila len madlo, kapsicku na napoje, nanoznik, podlozku, slnecnu striesku...a chcem este tu bledoruzovu striesku, tasku, podlozku, plastenku, daznik a chcem si dat usit striesku s podlozkou, len este neviem u koho, zatial sa mi na MMB moc nepacili co tam boli vytvory 🙂 tak ak budete vediet o niekom kto sije pekne striesky sem s nim 😉
a ty co planujes k nemu dokupit, nech sa zas ja inspirujem 🙂

petrasafr
3. apr 2011

@brendda Tak super!!! Hlavně, že se ti líbí a seš spokojená, když si tak pečlivě vybírala 😀 😀 😀 Až bude čas, tak určitě chceme fotky 😀

miska1981
3. apr 2011

@ellysa to si ma nepotesila, lebo teraz neviem ako to spravim...nejaku slnecnu striesku/clonu potrebujem kedze origos strieska nie je velka, lebo daznik som mala na terajsom kociku a moc ju teda neschoval a zle sa otaca, radsej by som to riesila niecim takymto. ty planujes pouzivat daznik?

mici111
3. apr 2011

@miska1981 madlo? a ake ?? to chicco multiway? a odkial?? a pasuje tam? lebo tu kocky pisali, ze ho treba nejako roztiahnut a ze to predajca nedoporucal, ze budu problemy s reklamaciou pripadnou..lebo aj moja je zvyknuta na madlo..no ja som zatial objednala ida drziak na pohar, fusak mam buggy snuggle ruzovy prechodny, na leto mam podlozku od pinkie, tie moc nesedia ze vraj..no uvidime..aj deku na leto pinkie ruzovu s gulickami na druhej strane..
nanoznik mi pride zbytocny..ani na starom kociku som moc nevyuzivala..
tasku chces aku? lebo @ellysa davala link na krasne tasky..ja rozmyslam nad nejakou strieskou tiez, ale eset neviem aku..

ellysa
3. apr 2011

@miska1981 no ja o dáždniku moc neuvažujem, mne sa to veľmi na kočíkoch nepáči, pri vode a na celodenné výlety budem nosiť asi tú letnú origo a normálne sa budem snažiť moc po slnku nechodiť