Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia ano, mala som cameleon ked mal maly 3m tak som ho objednala novy a za pol roka predala, lebo stale vymyšlam s kočíkmi, pred cameleonom som mala 3-kombinaciu concord neo a teutoniu spirit, všetko aj s hlbokymi vaničkami a potom už len všeliake golfky, a na stokke mi nejak neostal čas a maly ma už 14m a je mi blbe kupovať taky velky šporťak..a okrem toho mam teraz doma 4 kočiky 😎

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka ja mam treti stokke a tento je uz posledny ,teda zo strany stokke a kupila som ho tiez az po roku malej a samozrejme ma kazdy riesil,ze na co.ale to bol hriech neobjednat a ja som konecne spokojna 😀

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia fakt? 😀 ja tiež nejak velmi nemenim značky, dookola kupujem 4 a menim väčšinou len farby 😀

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka mna nejak ine nelakaju ,ale radsej sa uz nepozeram po kocikoch 😅
ake farby mas?

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia mala som 3x bugaboo, 7x peg perego golfky-tam menim farby 😝 , teutonia 3x, a maclaren 😉 a ostatne si nepamätam 😀 ale bolo toho viac.. 😅

ellysa
18. jún 2011

@lia ja si robím na stokke zálusk pri druhom, ak bude 😀

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka no pekna zbierka 😀 s teutoniou si bola tak spokojna ked si mala tri?

@ellysa nevahaj a chod do neho uz teraz ,dlhsie si ho uzijes 😉

ale ja som s nim aj zacinala,tak ja som nanho zvyknuta a mozno preto tak na nom lipnem,ale mne v meste vyhovoval a to v kazdom terene.akurat ma strve ,ze s nim korculovat nemozem

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia nie nebola, prave preto som ich chcela odskušať viac, ked ju tak ospevovali, ale za tie peniaze nič moc a teda dizajn uplne zly

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka nechcela som to pisat , nevedela som ci si taka fanynka teutonky,ale podla mna za tie peniaze cele zle. tie pokrcene deti ked v nich vidim,je mi do placu

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia 😀 nie som 😉 len som blba moc čitala a vždy som si povedala že ešte vyskušam 😎 ale už viem ako to je, tie baby maju od začiatku jeden kočík, tak nevedia porovnať a vychvaluju, ja som bola s cameleonom naspokojnešia, za to bee ma podla mna viac minusov ako cam.., ale dizajnovo pre mna jednotka 🙂 a v maclarene je maly velmi spokojny a su to fakt najlepšie golfky, síčko je zase super pohodlne a super skladne 😝

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka sicko je peregac?
mne sa teda viac pacil cameleon ,ale je tazky,ja som ptrebovala co sa jednou rukou sklada

lodgermaniacka
18. jún 2011

@lia ano peg perego sí..a cameleon je velmi lahky 😨 mne sa zda bee ťažke 😀

lia
18. jún 2011

@lodgermaniacka hej?? no asi mas pravdu , ale neda sa zlozit jednym tahom ,ja som chcela hlavne na dovolenky bee

zajo79
18. jún 2011

@lodgermaniacka ako sa ti chodilo zo sickom? ja som bola z neho sklamana...jednou rukou nehrozilo. a take...ked som to chytila do ruky rozhrkane. viem..to tak ma byt, ale mne to vadilo.

lia
18. jún 2011

@zajo79 no ako sa citis mamina? ako si spokojna s tym krasnym cameleonom? 🙂

lodgermaniacka
18. jún 2011

@zajo79 tak s mojim prvym super, potom s druhym nič moc a s tretim opäť super 😀 zaleži od kolekcie 😉

zajo79
18. jún 2011

@lia dakujem..ide to. Obcas chaos,ale da sa. S cameleonom zatial spokojnost,uzasne sa s nim chodi,akurat musim prist na skladanie konstrukcie..uz mi to ide lepsie,uz nenadavam pri aute,ale este to chce cvik.

lodgermaniacka
18. jún 2011

@zajo79 😀 😀 😀 už sme si o tom pisali, ja som si tiež zo začiatku ponadavala kym som na to prišla 😎

zajo79
18. jún 2011

@lodgermaniacka to vazne? Ja ze kazde si je take..

lodgermaniacka
18. jún 2011

@zajo79 ja neviem..ale niečo v tom bude

lia
18. jún 2011

@zajo79 to sa asi musi vyjazdit ,aj ja nadavam pri prehadzovani ,teda najprv sklopeni sedacky ,uz ked je sklopena,lahko sa prehodi,len to nestastne sklapanie 😒

zajo79
18. jún 2011

fakt je cam super..ale paci sa mi aj cerveny bj elite, aj stokke, a uz potom nic takeho..mozno pliko neake sikovne a zapp xtra. Len sa mi cam bude davat s tazkym srdcom prec,a dva velke kociky mi doma neprejdu naraz.

elelel
18. jún 2011

maminy chcem sa opytat, je ten bugaboo bee plus dostatocne lahucky?potrebujem ho nosit po schodoch a nie som bohvieaka silacka...neviem ci bolo lepsie aby bolo dieta v nom a nosit cely alebo dieta v jednej ruke a zlozeny kocik v druhej...poradte please

lodgermaniacka
18. jún 2011

@elelel ja už som to pisala, podla mna až taky lahučky nie je ako som si myslela 😉 ja ho ale neosim do auta, tam mam lahšie golfky 😉

elelel
18. jún 2011

@lodgermaniacka dik :( a poradis nejaky pekny golfac??

gabina_84
19. jún 2011

@lodgermaniacka tak děkuji 🙂 ..... tak pak směle do něj - až konečně vyberu tu správnou barvu 😀 .....stejnak jsem zvyklá používat i deku (koupila jsem si od pinkie fusak s opičkou a bez deky to prostě nešlo :-/, tak ji budu používat i tady - bude-li potřeba) ....tak děkuji

mici111
19. jún 2011

@elelel podla mna az tak tazky nie je 😉 ja malu nosim po schodoch a ona sede v bee, ale je to vec nazoru...podla mna patri asi k tym lahsim kocikom..a ked chces nejake fajn golfky, tak urcite peg perego sí, tie su skvele..

ellysa
19. jún 2011

@elelel ja ho nosím na prvé poschodie cca 30 schodov aj s malou má 10 kg, a to už je asi maximum čo zvládnem, ak mám nákup, najskôr vynesiem nákup a potom sa vrátim po malú, ľahké golfky sú myslím malaren, tie majú nejak do 6 kg
@lodgermaniacka mne sa zdal cameleon ťažší a hlavne s ťažším dieťaťom už sa mi niekedy nedal tlačiť jednou rukou, napríklad po nerovnom chodníku, čo s bee zvládam v pohode

lodgermaniacka
19. jún 2011

@elelel ja som tiež za peg perego sí, je lahky, skladny a pohodlny 😉 maclareny su perfektne golfky, ale jasne že bee je moja srdcovka 🙂
@ellysa oni su vahovo cca rovnake, mne sa zdal cameleon asi preto lahší, lebo bol o dosť väčší a ta vaha bola na tak velky kočík s vaničkou nizka, a bee je male nič a na to aky je maly a otvoreny sa mi zda ťažší..asi je ta konštrukcia ťažšia ako na cameleone

elelel
19. jún 2011

@lodgermaniacka dik, nasla som si o peg perego si ze vaha je 7,2 u beecka sa udava 7,5...teda to nie je taky rozdiel...ci v skutocnosti je rozdiel velky?