Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
19. jún 2011

@elelel mne sa zda že uvadzaju bee nad 8, ale mne ide aj o skladnosť, preto mam golfky v aute, ale chod určite do bee 😉

elelel
19. jún 2011

@lodgermaniacka preboha ty mas kolko tych kocikov??? 😀

zajo79
19. jún 2011

@elelel preco preboha? da sa kupit len jeden kocik, a snim fungovat tri roky...

ale kedze chce clovek pre babo male, potom pre vacsie dieta, nieco na prechadzky, nieco do auta na rychle nakupy, nieco na sport...tak s jednym kocikom tazko sa to vsetko da. vsetko zalezi od zivotneho stylu, aky mamina vedie, a ci chce vacsinu veci co robila robit nadalej..aj s dietatkom.

elelel
19. jún 2011

@zajo79 len to vysvetlit manzelovi 😒 ...ja mam doma teutoniu cosmo, som spokojna ale potrebujem alternativu na leto a na dovolenku a nehovoriac o tom, ze bee sa mi velmi paci 🙂 ...len rozmyslam z praktickeho hladiska ci by som si nemala kupit nejaky golfovy radsej ked hovorite, ze bee nie je az taky lahky...a co sa tyka spratnosti je aky?a samozrejme co sa mi najviac paci je, ze sa daju menit striesky, lebo sa poznam, ze keby som mala o rok taky istu farbu tak som znudena 🙂 poradte mi pls

zajo79
19. jún 2011

@elelel tiez nemam sucasne doma vela kocikov.. teraz chudatko ja len jeden, na ceste je pre prostredneho syna druhy... a este mam par alternativ ktore chcem vyskusat. ale...asi sa fakt neda vsetko a hlavne nie naraz.
a na Tvojom mieste kupim bee+... a teutoniu uz predam. mat bee+ aj teutoniu naraz mi pride zbytocne. alebo ked si ju chces nechat, tak kup zapp xtra, alebo maclaren xt, alebo quest. Nad inymi by som neuvazovala... mozno nad nunou, alebo sickom este.... zalezi co sa ti paci.

didakuku
19. jún 2011

maminky- majitelky kočárku bee+. Jde sundat potah z kočárku a vyprat? děkuji

elelel
19. jún 2011

@zajo79 z tychto kocikov co si vymenovala sa mi paci ten zapp extra ale uvadzaju vahu 8,7 kg, co je viac ako bee +...tak ja uz neviem ☹ ja chcem bee+, ide mi len o to aby som ho vladala nosit po schodoch, a kedze ho tu nikde nepredavaju, nemam moznost si ho vyskusat dvihnut 😒

lia
19. jún 2011

ahojte,

babule ,neviete mi poradit prosim? kde kupim najlacnejsie striesku tu novu ruzovu na bee +??

ivanek
19. jún 2011

@elelel ahoj, omlouvám se, já moc nepřispívám, ale teď mi to nedá 😉 Mám stejně starého prcka a taky Teutonku. A budu si ji do zimy určitě ještě nechávat. Teď prodávám jeden kočárek a právě se chystám na Bee+. Pak po zimě prodám Teutonku a nechám jenom Bee+.

Nebo třeba ještě Baby Jogger City Mini
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

Ale jak píše zajo, záleží, co se ti líbí.

Hezkou neděli 🙂

elelel
19. jún 2011

@ivanek ano presne tak by som to aj chcela. potesila ma, ze niekto zvazuje podobne ako ja 🙂 tiez si myslim, ze do zimy bude ovela lepsia teutonia

ivanek
19. jún 2011

@elelel já mám zkušenost takovou, že je u takových prcku ještě lepší větší kočárek. Když jdeme třeba na chvilku v zimě ven a je sníh, dobré jsou sáňky. Ale když si představím, že jdu v zimě plavat (to mi trvá s kočárkem 30 min), mám lepší pocit, když ho zababuším do většího kočárku, ťapat ho nenechávám, to bysme nedošli 🙂
Ale to je moje zkušenost, spousta maminek to řeší jinak.

Ale na Bee+ se těším, už jsem měla starší Bee.

Teď řeším, co vzít na dovolenou.

elelel
19. jún 2011

@ivanek ano suhlasim s tebou...a co myslis, na dovolenku nie je vhodne bee?lebo ja ho chcem prave kvoli tomu, aby sme nebrali velku teutoniu

kilian
19. jún 2011

@elelel @ivanek ja mam tiez teutoniu,nechavam si ju na zimu a teraz mam bee+denim.myslim si,ze v snehu daleko nezajdem s bee+.. 😝

ivanek
19. jún 2011

@elelel já bych Bee vzala hned, ale potřebuju kočárek, který je po složení miniaturní. Asi vezmu Zapp (starší, a pak ho prodám).

@kilian super 🙂 A taky máš víc dětí, tak možná rozumíš, že potřebuju na dovolenou miniaturní kočárek. Jedeme autem do Itálie.

elelel
19. jún 2011

@ivanek ale myslis, ze pokial mam len jedno dieta a relativne velky kufor, tak bee v pohode na dovcu??a slapat s nim trochu po schodoch?

ivanek
19. jún 2011

@elelel myslím, že jo. Já bych ho brala hned 🙂

lodgermaniacka
19. jún 2011

@kilian @ivanek @elelel tiež nepočítam s tym že budem používať bee v zime, je velmi otvoreny a ma male kolieska, ale ako jar-leto kočík uplne super 🙂 a na dovolenku golfky, tiež ideme v july do talianska a potrebujem skladnejší kočik ako je bee

kilian
19. jún 2011

@lodgermaniacka suhlasim stebou... 😀 my tak ci tak potrebujeme nakladiak,ked ideme na dovolenku na aute!!! 🙄

lodgermaniacka
19. jún 2011

@kilian 😀 😀 😀 verim 😉 a tvoj preposledny by sa ešte rad nepovozil? či ich striedate? 😅 a vpohodke sa pomestite s beeckom?
@ivanek nevadi že zapp je nepolohovatelny? ja viem že my budeme od rana do neskoreho večera vonku a určite potrebujem polohovatelne golfky..aj ked zapp je super skladny, ale xtra už asi ani nie

ivanek
19. jún 2011

@lodgermaniacka právě jsem tě chtěla poprosit o radu, jaký golfáč. Ale na jiné diskuzi mi poradili tento. Já moc tento typ nemusím, ale má vše, co na dovču potřebuju - super skladný, spojená rukojeť a polohování. Po dovolené prodám a bude. Co myslíš?
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

Původně jsem myslela nějaký Maclaren Quest (pokud polohovací), ale tento má spojenou rukokojeť

kilian
19. jún 2011

@lodgermaniacka no mam dva kociky v aute,keby synator zaspal pre istotu,parkrat som musela dva kociky tlacit,ale musim povedat,ze mi to dobre islo. 😀 😀 😀 len sa na mna vsetci blbo pozerali!!!surodenecke kociky su otrasne.ale vcera som si na babyexpo kupila cyklovozik,takze bude sa moct povozit.
a jeho moon kiss predam. 😝 😝

lodgermaniacka
19. jún 2011

@ivanek nepoznam 😒 ja vždy kupim len tie overene značky 😀 ale tak za mna su maclaren najlepšie golfky, aj ked quest je plytka strieška, ale prehodiš plienku, na dovolenke to prežiješ, ja mam maclaren XT a tam sa strieška sklapa až po nožičky aj ked je kočík v lahu, ale ja si ho planujem nechať až do konca kočíkovania, lebo je do 25kg a na konštrukciu je doživotna zaruka, čiže fakt kvalita a peg perego sí by som asi radšj kupila ako quest, lebo je lepšie vypolstrovany, strieška sice len v sede preklopitelna ale quest ani to, ja mam teraz aj XT, aj sí, aj bee+ ale jeden golfač sa na dovolenky vždy zide 😉 my chodime v priebehu celeho roka, tak využijem, skus najsť jazdene síčko, ked chceš len na dovolenku 🙂

lodgermaniacka
19. jún 2011

@kilian wau, aky? tiež som chcela, ale ja vybehnem raz do tyždna na korčule, chystala som sa viac pre seba a svoje telo robiť, ale nejak sa neviem dokopať 😒 a teda 5-ty kočík by už asi neprešiel, už toto množstvo skladujem kade tade 😠

lucula73
19. jún 2011

@ivanek ahoj,od piatku ho mám doma,ten bj city mini,podla mňa je to na dovole nku super kočík,veľmi jednoducho sa skladá a jednou rukou ho vynesieš bez problemov....my budeme asi bývať naa 1.poschodí na dovči,tak aby nebol problém s vynášaním 🙂 .Tiež som dlllho váhala,ale v piatok som sa definitívne rozhodla. 🙂

kilian
19. jún 2011

@lodgermaniacka tak vyberala som si medzi chariotom a croozerom,cenovo ma presvedcil croozer,tak uvidime...to bude premiera!!!ani nehovor s tym sportom,mozno sa takto aj donutim,ked mam croozera. 😅 len my kym sa niekde vychystame,prejde aj par hodin,tak ma väcsinou prejde aj chut. 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
19. jún 2011

@ivanek to ma nenapadlo @lucula73 ti dala dobry tip so spojenou ručkou, zabudla som že to chceš..ja mam ale golfky rada 😉 ale tento baby jogger je lahučky, polohovatelny a vyzera dobre, aj v kufri zabere malo miesta 😉

lodgermaniacka
19. jún 2011

@kilian aj ja by som asi croozer kvoli cene a kedže chodim velmi sporadicky 😉 ale keby som chodila denne tak určite chariot 😉

lucula73
19. jún 2011

@lodgermaniacka ahoj,teba som sa tuším aj pýtala na čierny kočík 🙂 ,ale nakoniec som vzala ten červenošedý,v skutočnosti je trochu tmavší ako na tých foto čo sú na nete.Veľmi som chcela čierny,ale kvoli tej dovči som to zvážila,aj mm by ma asi zabil za čierny 😠

lodgermaniacka
19. jún 2011

@lucula73 mne už čierne kočíky lezu krkom lebo som mala doteraz 3 čierne naraz, ak neratam že na bee menim striešku, ale aj tam je sedadlo čierne..takže začinam obmienať farby, nech je to živšie 😝

kilian
19. jún 2011

vcera na babyexpo vo viedni som videla nazivo tie missoni potahy na bee+ a cameleona.cena na bee+ 159 €. 😖