Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
4. júl 2011

@lodgermaniacka
@kilian hehe a ja som rada, ze tam narvem aspon bee 😎 ale teraz by som tam narvala aj dva kociky, lebo ten druhy to pliko mini je kraasny maly, ked sa zlozi 😀 😀 😀 ja hovorim, ze moje auto ma nafukovaci kufor 😀 😀 😀

pumprlicek
4. júl 2011

mého srdce šampion, škoda že je tak drahý.. :(

lodgermaniacka
4. júl 2011

@mici111 mini musi byť ešte menšie ako moje sí, to su super skladne kočiky 🙂
@kilian a vozíš v kočíku aj K.? ako zvladaš tlačiť 2 naraz? 😨

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka nie kiliana uz nie.ten stoji na tom skejte na kociku alebo ako sa to vola.parkrat mi zaspal v aute,tak vtedy som ako idiot tlacila dva kociky,ale celkom mi to islo. 😅

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian jeej, maly sa vola ako tvoj nick? 🙂 tak načo nosíš 2 kočíky? stačí ti jeden so stupatkom, či nie?..

kilian
4. júl 2011

@lodgermaniacka hej ,vola sa ako moj nick,to som si bola ista,ze taky nick este nieje.no,asi preto nosim v kufri dva ako ty.raz idem s tym,potom s inym...ja si myslim,ze ma moj muz uz coskoro opusti!! 😀 😀 😀

mici111
4. júl 2011

@lodgermaniacka hej, je ovela mensie ako sicko..ale neda sa so sickom ani porovnat, sicko je omnoho omnoho lepsie, toto pliko je sikovne na rychle presuny, na dovo a tak..ale rozhodne by som nechcela toto pliko mat len ako jediny kocik 😕

lodgermaniacka
4. júl 2011

@kilian 😀 to si aj ja občas myslim 😀
@mici111 ja by som si celkovo nevedela predstaviť jeden kočík 😎

lodgermaniacka
6. júl 2011

čaute baby, ak by niektora z vas chcela predať podložku bugaboo napíšte mi prosim IP..dik 🙂

ellysa
6. júl 2011

@lodgermaniacka a nevieš či v babyone alebo dohnal majú nejaké origoš bgb podložky? 🙂

lodgermaniacka
6. júl 2011

@ellysa včera mali v dohnale len červenu a žltu 😒

ellysa
6. júl 2011

@lodgermaniacka 😒 dnes som ju videla u @improvizacia a je lepšia ako som si myslela, tá pinkie je po dvoch mesiacoch vyblednutá a žmolkavá

lodgermaniacka
6. júl 2011

@ellysa mne sa moc ten material nepači, pripada mi ako umelina, podložku chce sestra, ja mam tu ušitu čo som ti spominala

ellysa
6. júl 2011

ešte ma napadol leiner na mariahilfe, tam som ich sa mi zdá videla

kilian
6. júl 2011

@lodgermaniacka bola si wien??mohli sme sa aj stretnut. 😀

zajo79
6. júl 2011

ake su origos bgb podlozky?

lodgermaniacka
6. júl 2011

@kilian no škoda 🙂 boli sme na kärtnerstr., tam chodime vždy, ja moc scs nemusim, tie iste obchody mame v BA a tu v centre su take ake chceme a nemame 😎 byvate blizko?

lodgermaniacka
6. júl 2011

@zajo79 podla mna za tie peniaze nič moc, hlavne mi pripadaju umelinove, ale nech napíšu baby čo ich maju..ale sestra ju chcela len nemali 😒

elelel
6. júl 2011

maminy poradte pls...som cerstva majitelka nadherneho beecka a so vsetkym som velmi spokojna, az na jednu vec, jedno predne koliesko sa mi zasekava pri niektorych pohyboch, napr ked idem dozadu a potom chcem zas dopredu, vtedy sa nejak vytoci a nejde do jednej strany otocit 😒 robi vam to tiez?nemam chut na reklamaciu, lebo ten kocik chcem na leto a nemienim bez neho byt co len tyzden, ale zas za tie prachy by to asi malo slapat... 😒 hmm?

miska1981
6. júl 2011

caute baby,

kto ma madlo multiway drzi vam pekne na plusku? ja som ho tam narvala /tie obluky na ktorych je som stiahla k sebe a nasadila madlo/ kedze roztiahnut sa nedalo, ale bojim sa, aby sa tym kocik nejako neposkodil kedze je dost stiahnuty tym madlom a este sa aj smyka nejde tam napevno.
vy to ako tam mate pasuje vam tam dobre?

mici111
6. júl 2011

@miska1981 no toto by som na tvojom mieste urcite nerobila 😕 sa nebojis, ze si pokazis kvoli blbemu madlu kocik? 😕 😨

miska1981
6. júl 2011

@mici111 no ved preto sa aj pytam preco mi to nepasuje, ked niektore baby to madlo pouzivaju na tento kocik, idem ho dat dole, lebo fakt je tam tam divne, ale malej sa hned zapacilo, skoda toho ☹
skoda babule, ze ste mi nedali vediet, ze chodite do tej viedne ja uz neviem kde mam tu striesku kupit a ja to mam tak daleko 😖

tanija133
6. júl 2011

Baby ,ja sa chcem zasa spytat, krpca nosim v Bee plus otoceneho k sebe ,a ked zlozim kocik, tak mi vzdy ta sedacka vypadava z konstrukcie ....snazila som sa tu sedacku tam nasadit kvazi pevnejsie, ale aj tak mi to robi? Treba to nejako pootocit, ci? kocik skladam tak ze sedacku sklopim uuuplne dopredu a potom zlozim kocik.....Ako sa to ma spravne robit? Aj vsade na videach skladaju kociky vzdy ,ked je otoceny naopak, od seba....tak som z toho magor, ci to robim dobre....lebo ta vypadavajuca sedacka ,by to asi nemala robit..... 😒

elelel
6. júl 2011

@mici111 prosim ta tebe nerobi nejake koliesko to co mne?ked cuvas a potom zas ides vpred vzdy sa plynule otocia predne kolieska?dik 🙂

elelel
6. júl 2011

@tanija133 mne to robila tiez, riesenie je jednoduche: netrba tu sedacku az tak sklapat, len po uroven tej tyce, nie viac a potom to uz bude ok 🙂 a nevies prosim odpoved na moju otazku? 🙂

tanija133
6. júl 2011

@elelel ja ti neviem poradit, ale mozno ci by to netrebalo premastit to koliesko, aby sa nezasekavalo?Mne to nerobi, aspon som si nic tak nevsimla....A skusim ako mi radis, tak cvaknem to iba na tu druhu polohu? a potom zlozim?

lodgermaniacka
6. júl 2011

@elelel ja mam tiež pocit že sestrine bee ide lahšie ako moje 😨 a robi ti to ked ideš s kočíkom rychlo dopredu dozadu, alebo len tak pri normalnej prechadzke?

elelel
6. júl 2011

@tanija133 nie sklopis to skoro uplne ale nie az za tu konstrukciu - tycku ale len po jej uroven...vyskusaj 🙂

lodgermaniacka
6. júl 2011

@miska1981 aj ja som mala to madlo, ale nemam pocit že by sa nejak konštrukcia vtedy stiahla k sebe 😕 😕 😕 ale madlo bolo kratšie, ved ta konštrukcia je pevna

elelel
6. júl 2011

@lodgermaniacka len tak v pomalom tempe ☹ proste niekde napriklad stojim a potom sa vydam nejakym smerom ale to koliesko tym smerom nechce ist 😒 zasekne sa a musim sa otocit na druhu stranu