Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

peppapig
11. jún 2009

flow333, mala je miloucka ikdyz se fotit nechtela 😵 Ruzovy se mi hrozne libi, ale kdyz jsme kupovali nas, ruzovy jeste nebyl na trhu. Ale nekdo tu posilal web, kde se da objednat jen strecha za necelych 30liber, tak uz na tom pracuju.

Jeste jsem chtela dodat k te sirce, pokud mame 'sedatko' (asi se tomu rika korba, ja fakt nevim) proti smeru jizdy je trosinku uzsi nebot kousek sedla je vlastne mezi holema, ktere vedou k rukojeti. Po smeru jizdy, ma M vic mista od pasu dolu, protoze ten kocar se pak mirne rozsiruje.

flow333
11. jún 2009

peppa to mas pravdu, lebo predne kolesa su sirsie

zajo79
11. jún 2009

flow, uuuzasny kocik, uuuzasna farba... 😵 😵 a uuzasna mala.

flow333
11. jún 2009

dakujem zajo...zajtra skusim spravit lepsie fotky

flow333
11. jún 2009

pridala som aj tasku, je sice Samsonite ale farebne ladi 😀

kalista
11. jún 2009

musim priznat, ze ma fakt prekvapuje ako moze byt BEE uzke 6m detom 🙄 mne v nom sedel 4 rocny Bubi a vobec sa nestazoval. takisto Lea ten kocik milovala. 😝

zajo79
11. jún 2009

a teraz ste ma uz domotali uplne...musim ist kuk na vlastne oci. 😒 😀

zajo79
12. jún 2009

kockyy, ako je siroky bee? v chrbtovej casti sirka/dlzka a sedak - sirka/dlzka?

stale mi to nejde dohlavy, ako moze byt kocik pre 1/2 rocne babo jednoducho maly....
tak v porovnani s polskym hebedom maly bude, ale zaujmali by ma tie cm. 😀

flow333
12. jún 2009

zajo cau, uz som to tu raz pisala a porovnavala s Jane slalom....
chrbtova opierka ma 50cm....a sirku bez bocnic 24cm...

sedak vytiahnuty ma 37cm sirku 29cm....

vobec nie je uzky....vcera som don posadila 3 a 5 rocne susedy...aby aj moja mamka videla, ze sa zmestia a obe mali ruky normalne....nemuseli ich mat ani na bruchu ani nic....

zajo, jasne nie je to polske hebedo, ved je to maly kociar, uzky, rychlo premiestnovadlo, tak nechcime od neho aby bol jak lod.... v pohode tak deti su

zajo79
12. jún 2009

ja si uz pripadam ze som sprosta,ze neviem kupit kocik 😠

asi nemam citat diskusie tolko a mam kupit taky co sa mi paci....

aj maclaren je super, ale bee je bee...

som typicka vaha 😀

zajo79
12. jún 2009

som to premeriavala...ved to je to iste co moj skate...a sirka sedaku je dokonca este sirsia a dlzka chrbtovej casti je este vacsia, lebo moj skate tam ma taku bocnicu hore, ked sa to da na karicku, tak sa to zmensi....no ja uz nechapem nic.

marika6
12. jún 2009

zajo zájdi si do Ba - Pre deti vyskúšaj a hotovo. Ja som tam dala 2,5 ročného a fajn. Síce dlho nevydržal, lebo tam mal iné atrakcie ale fajn.
A podla mna ked beečko kupiš napr. z holandska, ľahko ho predáš, ved o tie kočíku záujem je.

zajo79
12. jún 2009

predeti uz nemaaa...predavali posledne kusy, koncia z bugaboo. 😠

zajo79
12. jún 2009

sa nato zatial vykaslem, ked niekde budem ho omrknem. Svet sa nezruti.

flow333
12. jún 2009

no vidis zajo, takze nic male to neni....on len tak vyzera 😀 ja som nespekulovala a kupila, bola som o nom presvedcena od prvej chvile...a nelutujem...aj ked by ma niekto presviedcal, tak sa mi pacil a hotovo 😀

gingerlady
12. jún 2009

Ale holky, ja nikoho nepresvedcuju, jen konstatuju, co jsme vyzkouseli a jak to dopadlo. Bee je proste pro drobnejsi deti, na tom nic neni. A nas maly zrovna drobecek neni, to musim uznat 😀 . Ale neznamena, ze kdyz neni Bee vhodne pro nas, neni vhodne pro zadne bejbo 😉

flow333
12. jún 2009

gingerlady...tak mi nie sme nijako drobne a je nam...nam vyhovuje

marika6
12. jún 2009

možno je to blbosť, čo teraz napíšem, ale v autosedačke tiež nemá dieťa nejak extra priestor, a sú tam spokojné.
Je to asi len otázka zvyku

gingerlady
12. jún 2009

holky ja bych to videa asi tak, ze pokud yhovuje vasemu prdousovi, neni co resit a kupujte....nam proste nevyhovoval, byl na nas maly, tak jsme koupili jiny, ale verim, ze spouste detem ten mensi prostor nevadi.
A ja osobne vam budu tajne zavidet 😀

gingerlady
12. jún 2009

Tak vsem holkam, co si nedokazaly predstavit naseho prcka v bee, at kouknou na album:
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
- je tam fotka v lehatku s polstarkem u ruky a takhle nejak byl v bee ☹ A to jsou mu teprve 4 mesice 😖

peppapig
12. jún 2009

jej gingerlady, ja jsem myslela, ze tvuj malej je uz pres rocni obr a ne 4 mesicni miminko 😅 . Vsak takovy prdola, co jeste zrejme nesedi by si mel uzivat svoje leharo v cameleon (super fotky jinak). Ja jak tady ve meste vidim ty chudacky mimise v maclaranech a spol, tak je mi jich hrozne lito ☹ , vzdyt to neni vubec zdrave pro vyvoj patere (ale to sem asi nepatri, sorry nechala jsem se unest 😠 😠 😉 )

zajo79
12. jún 2009

ved maclareny su uplne do lahu a moze sa v nich aj male babo previezt..ale len nakratko si myslim. A ved nato gingerlady ich kupovala, rychle presuny, takze ucel splnia a aj nieco vydrzia.

gingerlady
12. jún 2009

peppapig: Nas maclaren je od narozeni, to bylo dalsi plus v rozhodovani o koupi, pac jde prave do lehu. Kdyz jsem psala o Bee, tak kvuli jeho veku jsem porad mlela o baby coconu, bez nej bysme nemohli fungovat.
A jak pise zajo, my to mame na rychle presuny, ne na vychazky. On nas mladej totiz zacal byt zvedavy a pokud v Cameleonu nespi (a on neusne hned, ale tak po pul hodince nejdriv a to musi byt utahany), tak neni moc spokojeny, protoze nic nevidi😀 Je to lump 😅 A jeste k tomu zacal blaznit. Jakmile ho mam v pololehu na ruce, seda si...blazen 😅

peppapig
12. jún 2009

zajo, ja vim, ze jsou od narozeni do...., ale ja bych tam miminko fakt nedala (btw ani do Bee), ani na rychly prevoz, prijde mi to hrozne neprirozene a navic je to mimo hrozne nizko. Asi jsem nemoderni, ale nase M si do 6ti mesicu pekne lezela na zadickach v kocaru od Mamas&Papas, na t zacala sama sedet, predelala jsem kocar na sportak (kdy zada se daly dat dolu, ale i tak uz to nebylo uplne ono)

peppapig
12. jún 2009

ginger, tak vas malej je teda pekne aktivni sikulka, pockej za chvilku ti z cameleona utece 🙂 😀

gingerlady
12. jún 2009

peppapig: no, ono ja si myslim, ze porad lepsi ML v lehu, jak vajco na podvozku Cameleon.......dokud byl uplny mimo, na tu chvilku to nevadilo, ale ted uz mi tam prijde moc zkroucenej. No a davam na ML i nanoznik, takze vypadnout nemuze😉 Ale samozrejme beru, ze kazdy ma jiny pristup a nazor 😉

zajo79
12. jún 2009

ginger, ved maly uz bude mat 4 mesiace, zatial na rychle presuny staci a casom ho budete vyuzivat coraz viacej.

Uz by som na tvojom mieste ak by som kupovala bee, novorodenecku vlozku nekupovala, prislo by mi to zbytocne.

Ale aj ML je super, a ucel splni, su na neho same chvali tak nech Vam v zdravi sluzi. Uz ste s nim boli aj vonku? A maly na neho co "hovori"?

gingerlady
12. jún 2009

peppapig: Tak se bojim, bysme nemuseli kupovat nejaky ksiry😀

Venku jsme byli....uplne v pohode, maly se smal a vyskal, az z toho usnul 😀. Jezdili jsme po chodniku, ktery pripominal prekazkovou drahu a maleho to vubec neprobudilo. Takze maly spokojeny, my taky spokojeni, takze super.

zajo79
12. jún 2009

rozhodnute....bude bee....

a ak s nim naaahodou nebudem spokojna (v co teda neverim) tak ho predam a kupim nieco ine...napr. aj maclareny, su super tiez, ale laaska je laaska!!

😀 😀 😀 😀 no hadajte, o com sa mi bude dnes snivat?

o modrom? o cervenom?

gingerlady
12. jún 2009

Tipuju cerveny 😀 a drzim palecky, aby vyhovoval.....pri nejhorsim ho prodas 😉